Jump to content

İphone 6 şarj sorunum

Rate this topic

forios

Recommended Posts

Merhabalar cumartesi günü appledan iphone 6 16 gb cihaz aldım.ilk gün çok iyiydi.herşeyi yüklediö şarjı bitmek bilmedi.2.gün akşam 8.0 dan 8.1 e güncelledim.widgetker yükleyip sonradan sildim.uygulamalar zaten yüklüydü.Ancak şarjım aşırı derecede hızlı tükenmeye başladı.sorun nedir cihazdamı sıkıntı var acaba yoksa restore mi etmek lazım ? Daha yeni cihazda olunca insan tedirgin oluyor.ayrıca güncellediğim akşamdan sonraki sabah şarjı olmasına rağmen cihaz kapanmış

Edited by forios

Git apple store a degistirmek istiyorum de ver yeni cihaz versinler. İcin rahat eder cihazi fazla kullaniyorsun ve surekli gozun pilde o yuzden oyle geliyor ama git ver istersen baska renk al 14gun gereckce bildirmeden degisim yapma hakkina sahipsin cihazi kirip cizmediysen tabi:D

arıza yoksa ve telefondan memnunsan bu durumu suistimal etmeyin:demek istediğim yazılımsal sorun yani format atıp düzelecekse yada bir program şarjı götürüyorsa önce 14 günlük süren dolmadan telefonu test et ondan sonra iade yada değişim yoluna git. 

Edited by akora81

Şarjınız 8.1 yükledikten sonra sorun olmuş bence sorun ios 8.1 de.

Bende 6 plus kullanıcısıyım pil performansı 8.1'e geçtikten sonra düştü bir çok 6 yada 6 plus kullanan insan bu durımdsn şikayetçi bence update bekleyin sorun update ile devam ederse appledtore gidip frğişim isteyin.

Şarjınız 8.1 yükledikten sonra sorun olmuş bence sorun ios 8.1 de.

Bende 6 plus kullanıcısıyım pil performansı 8.1'e geçtikten sonra düştü bir çok 6 yada 6 plus kullanan insan bu durımdsn şikayetçi bence update bekleyin sorun update ile devam ederse appledtore gidip frğişim isteyin.

update ne zaman gelecek hocam ? 8.1.1 ona göre olmadı yarın veririm direk yani

Git apple store a degistirmek istiyorum de ver yeni cihaz versinler. İcin rahat eder cihazi fazla kullaniyorsun ve surekli gozun pilde o yuzden oyle geliyor ama git ver istersen baska renk al 14gun gereckce bildirmeden degisim yapma hakkina sahipsin cihazi kirip cizmediysen tabi:D

hocam ben ankarada lydia appledan aldım cihazı.yarın götürsem direk değiştirirler mi ?

arıza yoksa ve telefondan memnunsan bu durumu suistimal etmeyin:demek istediğim yazılımsal sorun yani format atıp düzelecekse yada bir program şarjı götürüyorsa önce 14 günlük süren dolmadan telefonu test et ondan sonra iade yada değişim yoluna git.

valla hocam bendr boşuna hal yemeyeyim diyorum ama annemin 5s i benden daha uzun şarj süresine sahip :( o yüzden bir de cihaz yani olunca daha kötü oluyor insan