Jump to content

iphone 6 ve 6+ kılıf ile kullanan arkadaşlar öneriniz nedir yada siz ne kullanıyorsunuz?

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaslar konunun adindada belirttigim gibi iphone 6 ve 6+ kullanan arkadaslarin ne marka yada sekilde kap kullandiklarini merak ediyorum. sahsima bende alacagim kap ama sizlerin onerecegi kap var mi acaba?

ayrica kullandiginiz ozel bir ekran koruyucu jelatin var ise soylerseniz sevinirim.

tesekkurler

Spigen en iyisi. Ama sitede bununla ilgili çok konu var lütfen konu açmadan önce biraz araştirma yapım.

iPhone 6 plus Gold

iOS 8.1 JB

ben araştırdım açmadan önce bir adet konu bulabildim bununla alakalı ordada pek fazla kılıf ismi söylenmemiş. ayrıca tarihi itibari ile o gunden bu gune kadar daha fazla arkadas iphone 6/+ almistir dusuncesi ile eski konuyu hortlatmaya gerek yok dedim. 

tesekkur ederim oneriniz icin.

ben araştırdım açmadan önce bir adet konu bulabildim bununla alakalı ordada pek fazla kılıf ismi söylenmemiş. ayrıca tarihi itibari ile o gunden bu gune kadar daha fazla arkadas iphone 6/+ almistir dusuncesi ile eski konuyu hortlatmaya gerek yok dedim.

tesekkur ederim oneriniz icin.

Dediğim gibi spigen en sağlamıdır ekran olarak da cam filmler var ondan tercih ederim

iPhone 6 plus Gold

iOS 8.1 JB

Dediğim gibi spigen en sağlamıdır ekran olarak da cam filmler var ondan tercih ederim

iPhone 6 plus Gold

iOS 8.1 JB

Ben 6 siparis ettim 12 gun sonra gelicek insallah. Simdide kap bakiyorum oyle ne alsam kap ve ekrana hangi jelatin yapistirsam diye.

Tesekkur ederim cevabiniz icin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 5 serisinden beri Power Support Air Jacket serisi kullanıyorum. iPhone 6 aldıktan sonra eşime de kendime de aşağıdaki linkte bulunan ürünü aldım. Ben space gray eşim ise gold kullanıyor. Verdiğiniz parayı sonuna kadar hakediyor. Bugüne kadar bodyguardz serisi dahil kullanmadığım kılıf kalmadı. En iyisi bu diyebilirim.

http://www.powersupportintl.com/Air-Jacket-Clear-for-iPhone-6-p/upyc-81.htm

iPhonedo'nun 6 Plus modeli için incelemesi ;

http://www.iphonedo.net/power-support-airjacket-afp-crystal-film-set/

f86d5ac9a33f9354c0c3d51b7c075924.jpg1f3c43dc97ca60435b55a117098c728a.jpg158e139f2605d1bf1212fa16abf0a5fd.jpg85f4da0eeb1912ccb4275785d9500cbb.jpg0f3803b5a996713db4de986d178a82a2.jpg

Edited by mstfrslan
  • Like 1

iPhone 5 serisinden beri Power Support Air Jacket serisi kullanıyorum. iPhone 6 aldıktan sonra eşime de kendime de aşağıdaki linkte bulunan ürünü aldım. Ben space gray eşim ise gold kullanıyor. Verdiğiniz parayı sonuna kadar hakediyor. Bugüne kadar bodyguardz serisi dahil kullanmadığım kılıf kalmadı. En iyisi bu diyebilirim.

http://www.powersupportintl.com/Air-Jacket-Clear-for-iPhone-6-p/upyc-81.htm

iPhonedo'nun 6 Plus modeli için incelemesi ;

http://www.iphonedo.net/power-support-airjacket-afp-crystal-film-set/

f86d5ac9a33f9354c0c3d51b7c075924.jpg1f3c43dc97ca60435b55a117098c728a.jpg158e139f2605d1bf1212fa16abf0a5fd.jpg85f4da0eeb1912ccb4275785d9500cbb.jpg0f3803b5a996713db4de986d178a82a2.jpg

Ben bunu biliyorum iphonedo nun incelemesini de izledim duzenli olarak izlerim zaten videolarini benim tek dusuncem bir kaba 30 dolar parar vermek yaklasik 60-65 lira bana cok geliyor. Sizce deger mi?

Valla bence değer. Farklı farklı kılıflar kullanıp memnuniyeti yakalayana kadar aynı parayı ödersin sonuçta. Tecrübeyle sabit Şöyle söyleyeyim ;

1- Telefonu kesinlikle kabalaştırmıyor ve tüm güzelliğini ortaya çıkarıyor.

2- Kesinlikle çok sağlam. Eşim ranzanın üst katından 5S'ini düşürmüştü. Ne telefona ne de kılıfa bir şey olmamıştı.

3- Elde tutuş ve verdiği his mükemmel (Elde kesinlikle kaymıyor)

4- Telefonun heryerini koruyor.

Edited by mstfrslan

Valla bence değer. Farklı farklı kılıflar kullanıp memnuniyeti yakalayana kadar aynı parayı ödersin sonuçta. Tecrübeyle sabit Şöyle söyleyeyim ;

1- Telefonu kesinlikle kabalaştırmıyor ve tüm güzelliğini ortaya çıkarıyor.

2- Kesinlikle çok sağlam. Eşim ranzanın üst katından 5S'ini düşürmüştü. Ne telefona ne de kılıfa bir şey olmamıştı.

3- Elde tutuş ve verdiği his mükemmel (Elde kesinlikle kaymıyor)

4- Telefonun heryerini koruyor.

Tesekkur ederim ilginiz icin

arkadaslar konunun adindada belirttigim gibi iphone 6 ve 6+ kullanan arkadaslarin ne marka yada sekilde kap kullandiklarini merak ediyorum. sahsima bende alacagim kap ama sizlerin onerecegi kap var mi acaba?

ayrica kullandiginiz ozel bir ekran koruyucu jelatin var ise soylerseniz sevinirim.

tesekkurler

Turkcellden 30 tl ye şeffaf kılıf aldım onu kullanıyorum bi bakabilirsin şu power support air jackete benzio biraz :)

Sent from my iPhone 6 Space Gray using Tapatalk

Turkcellden 30 tl ye şeffaf kılıf aldım onu kullanıyorum bi bakabilirsin şu power support air jackete benzio biraz :)

Sent from my iPhone 6 Space Gray using Tapatalk

Biliyorum aynisini bizim sehirdeki turkcelldede gordum ama ne bileyim hosuma gitmedi pek.

5 liralık çöp parçasına 30 dolar nasıl veriyosunuz hayret

Cop parcasi demeyelim simdi alan arkadaslara ayip olur ama bende 30 dolari fazla goruyorum. Bide kayseriliyim ben yan 30 dolar yaklasik 65 tl vermek zoruma gidiyor

Cop parcasi demeyelim simdi alan arkadaslara ayip olur ama bende 30 dolari fazla goruyorum. Bide kayseriliyim ben yan 30 dolar yaklasik 65 tl vermek zoruma gidiyor

Ya ne 30 dolari Allah ini seversen. Maliyeti 5 cent falan bunlarin ustune koyduklari kadar kar koyuyolar baska hicbisey degil. Cok sert falan diye konusuyolar da yapildigi madde belli "plastik"... Ne kadar maliyeti olabilecegi konusunda size bi fikir veriyodur diye dusunuyorum. Ha hala kaliteli bu pahaliysa kalitelidir diyosaniz o sizin bilceginiz is

Ya ne 30 dolari Allah ini seversen. Maliyeti 5 cent falan bunlarin ustune koyduklari kadar kar koyuyolar baska hicbisey degil. Cok sert falan diye konusuyolar da yapildigi madde belli "plastik"... Ne kadar maliyeti olabilecegi konusunda size bi fikir veriyodur diye dusunuyorum. Ha hala kaliteli bu pahaliysa kalitelidir diyosaniz o sizin bilceginiz is

Ben kesinlikle pahali kalitelidir diye dusunmem. Benim amazondan aldigim 3-4 dolarlik kaplarin carsida 20-30 liraya satildigini gordum bu sabah artik kolay kolay inanmam zaten pahali=kaliteli olayina.

• Like 1

http://www.aliexpress.com/item/New-Luxury-Leather-Flip-Cover-Case-For-iPhone-6-6G-4-7-inch-Original-Phone-Case/2035288644.html

valla ben bunu kullanıyorum baya rahat ettim cüzdanı attım eve elimde rahatça taşıyorum telefonu 4,19 dolara almıştım bir de koruma kısmına gelirsek sanırım silikon kaplar kadar koruyordur? nazar değmesin daha 1 kere bile düşmedi 

http://www.aliexpress.com/item/New-Luxury-Leather-Flip-Cover-Case-For-iPhone-6-6G-4-7-inch-Original-Phone-Case/2035288644.html

valla ben bunu kullanıyorum baya rahat ettim cüzdanı attım eve elimde rahatça taşıyorum telefonu 4,19 dolara almıştım bir de koruma kısmına gelirsek sanırım silikon kaplar kadar koruyordur? nazar değmesin daha 1 kere bile düşmedi

Bende simdi ebayden toplam 3 farkli kabi 30 lira ya siparis ettim tabi biri benim diger ikisi annem ile babama ama kaplar hosuma gitti hemde ucuz olunca nolcak sanki dedim. Ama boyle aklimda sey var kaliteli speck spigen tech 21 power support gibi markalardan alip uzun sure kullanmak ama daha tam karar veremedim.