Jump to content

ios 8.1 için hangi Appsync'i ve hangi repodan yüklemeli

Rate this topic

ceyceygs

Recommended Posts

Yanlış çalışmıyor.

Son kullanıcı için tavsiye edilmeyen BETA versiyonu çalışıyor. Kararlı sürüm henüz release olmadı o yüzden acele etmeyin.

İlgili repolar;

cydia.appkace.com

beta.appcake.com

Valla ben kullanıyorum hatta bipshock falan yükledim appcakeden öncesinde de tui.tongbu adresinden (direkt telefon üzerinden) jbli cihazlar için olan tongbuyu yükledim. appsynic calısmasa ne bioshock ne de tongbu yüklenirdi.

Tongbudan puffin ve google maps da yükledim ayrıca. Hepsi güzl calısıyor

iPhone 6 plus 64 gb Space Gray

8.1 Pangu Jb

Edited by ANIL007

Valla ben kullanıyorum hatta bipshock falan yükledim appcakeden öncesinde de tui.tongbu adresinden (direkt telefon üzerinden) jbli cihazlar için olan tongbuyu yükledim. appsynic calısmasa ne bioshock ne de tongbu yüklenirdi.

Tongbudan puffin ve google maps da yükledim ayrıca. Hepsi güzl calısıyor

8.1 Pangu Jb

Sevigili Anıl bir önceki mesajda da yazdım ya.

BETA versiyonu mevcut IOS 8 için. Sendeki BETA versiyonu bu yüzden yükleyebilmişsin saydığın uygulamarı.

Tekrar hatırlatayım;

Son kullanıcı versiyonu daha çıkmadı. Resmi repolarında yazan bilgi bu.

Son kullanıcıların acele etmeyip betayı yüklememeleri tavsiye edilmiş. Zira betalar release versiyon çıktığında güncelleme almayacak ve siz elle silip tekrar yüklemek durumda kalacaksınız.

Appcake ve Appsync için resmi repo;

cydia.appcake.com dur.

Edited by prozac

Sevigili Anıl bir önceki mesajda da yazdım ya.

BETA versiyonu mevcut IOS 8 için. Sendeki BETA versiyonu bu yüzden yükleyebilmişsin saydığın uygulamarı.

Tekrar hatırlatayım;

Son kullanıcı versiyonu daha çıkmadı. Resmi repolarında yazan bilgi bu.

Son kullanıcıların acele etmeyip betayı yüklememeleri tavsiye edilmiş. Zira betalar release versiyon çıktığında güncelleme almayacak ve siz elle silip tekrar yüklemek durumda kalacaksınız.

Appcake ve Appsync için resmi repo;

cydia.appcake.com dur.

Sevgili prozac siz de kullanıcılara yanlış bilgi vermeyin ilk attıgınız mesajda verdiğiniz ve benim mesajımdan sonra düzelttiğiniz bilgiden bahsediyorum. Madem bilgi vermek istiyorsunuz o zaman konunun sahibine çıktığını ama beta olduğunu en başta söylemelisiniz.

8.1 Pangu Jb

ANIL tekrar aynı şeyi söylüyorum; APPSYNC VE APPCAKE henüz IOS 8 ile uyumlu DEĞİL. Sadece son kullanıcılar için tavsiye edilmeyen Beta sürümleri yüklenebiliyor. Beta sürümleri son kullanıcıların yüklememelerini tavsiye ediyor adamlar, IOS 8 ile uyumlu olmadıklarını söylüyor kendileri (ben değil) resmi repolarıda cydia.appcake.com

Bunda anlaşılmayacak bir şey olmadığından ötürü sonkez söylüyorum APPCAKE VE APPSYNC IOS 8 için halen resmi olarak uyumlu değil. Betayıda yüklemenizi tavsiye etmiyorum.

Bu mesajım sana olan saygımdan dolayı bu konuda ki son mesajım.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi