Jump to content

Boom beach her zaman çevrimiçi kalmak ?

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba boom beach de sürekli çevrimiçi kalabileceğim yani tuş kilidi yapsam bile. Bununla alakalı bir tweak var mıdır acaba

İmodgame var yüklersen sürekli çevrim içi simulasyon özelliği falan var.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hangi repo da bulurum peki

İphone 5 7.1.1 jb

ame="freestylee" post="1270644" timestamp="1415992581"]

Hangi repo da bulurum peki

cydia.imodgame.net. Yalnız ücretlidir bilgin olsun istersen arastır öyle bak ben kullanıyorum gayet memnunum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Teşekkür ederim buldum ama installa da bastım yinede bir işe yaramadı maalesef

İphone 5 7.1.1 jb

Çalisti teşekkür ederim. Bişey daha soruyim tuş kilidi yapinca xmodegame galiba devre dışı kaliyo ona bir çözüm var mi

İphone 5 7.1.1 jb

Onun için de backgeound manager lazım. Bi de wifi ağına bağlı kalmak için gerekli bi tweak varsı o lazım. Yalnız backgeound managerin craxklı versiyonlarını boşa denemeyin çalışıyormuş gibi görünür ama çalışmaz

iPhone 6 plus 64 gb Space Gray

8.1 Pangu Jb

Onun için de backgeound manager lazım. Bi de wifi ağına bağlı kalmak için gerekli bi tweak varsı o lazım. Yalnız backgeound managerin craxklı versiyonlarını boşa denemeyin çalışıyormuş gibi görünür ama çalışmaz

8.1 Pangu Jb

Background icinde bi tweak verirseniz çok iyi olur :) teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

İphone 5 7.1.1 jb

Background icinde bi tweak verirseniz çok iyi olur :) teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

İphone 5 7.1.1 jb

Bu kendisi bi tweak repo demek istediniz galiba:) bu cydianın kendisinde var zaten ama ücretlidir.

8.1 Pangu Jb

Pardon repo diyecektim :) tamam ben biraz araştiriyim teşekkür ederim

İphone 5 7.1.1 jb

Ben zamanında çok araştırdım sakın craxklısıyla uğraşmayın. Kesinlikle çalışıyormuş gibi görünmesine rağmen çalışmıyor.

8.1 Pangu Jb

Ben zamanında çok araştırdım sakın craxklısıyla uğraşmayın. Kesinlikle çalışıyormuş gibi görünmesine rağmen çalışmıyor.

8.1 Pangu Jb

Evet çalismiyomuş test ettim kalora reposundan indirdim tus kilidi yaptm tekrar actm oyunu yine Supercell yazisindan basladi

İphone 5 7.1.1 jb

Evet çalismiyomuş test ettim kalora reposundan indirdim tus kilidi yaptm tekrar actm oyunu yine Supercell yazisindan basladi

İphone 5 7.1.1 jb

Bi de wifi keep online diye aratın netten. Ağa bağlı kalmanızı sağlayacak bi tweak bulmanız lazım

8.1 Pangu Jb