Jump to content
Sign in to follow this  
niyaziguz

Hangisini aliyim

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar vodafone 5500 tllik çek gibi birsey verdi şirket hattı falan karısık seyler iphone6 mı aliyim iphone 6plusmu

Sent from my iPhone using Tapatalk

6 daha ergonomik,6 plus biraz fazla kaba.

Alıntı yaparak yanıtlarsan sana daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilirim

Arkadaslar vodafone 5500 tllik çek gibi birsey verdi şirket hattı falan karısık seyler iphone6 mı aliyim iphone 6plusmu

cek falan derken yani çalışmanızın Karşılığında para yerine CEK mi verdi size

Ya biz 15 yıldır vodafonelıyız 16 tane şirket hattı var 3 sene oncede 6 tane iphone 4 vermislerdi simdi 5500 tl verdiler vodafoneden istedigimizi alabiliriz

cek falan derken yani çalışmanızın Karşılığında para yerine CEK mi verdi size

Ya biz 15 yıldır vodafonelıyız 16 tane şirket hattı var 3 sene oncede 6 tane iphone 4 vermislerdi simdi 5500 tl verdiler vodafoneden istedikimizi alabiliriz

Edited by niyaziguz

Ya biz 15 yıldır vodafonelıyız 16 tane şirket hattı var 3 sene oncede 6 tane iphone 4 vermislerdi simdi 5500 tl verdiler vodafoneden istedikimizi alabiliriz

iyi baba allah utandırmazsın tavsiyeme gelince ne sor ne harcala kesinlikle iPhone 6 4.7 tavsiyem aslında ben de alcaktım plus ama ekranda görüldüğü gibi olmuyor gitim gördüm hiç. Düşünmeden tekrar masaya bırakıp iPhone 6 .4.7 aldım ? Tmm plus güzel buyuk ama kesinlikle bi telefon deyil tablet diyebilirim saten apple bile bunun farkına varıp seneye iPad minileri kaldırıyor artık çıkarmıyor plusla devam edılecek kardes Hiç düşünmeden git 4.7 al ne küçük ne büyük tam yerinde bi cihaz

Daha öncede yazmıştım tekrar yazayım..Eğer daha önceden yada şimdi iphone 5-5s kullanmışsanız yada kullanıyorsanız 6 ya geçmek gereksiz.Direk 6+ alın..Öncelikle Pil derdi çekmezsiniz.Gün içinde 20 kere şarj etmek zorunda kalmazsınız.1 kere alın Plus alın..Ha yok İphone hiç kullanmadım derseniz ozaman 6 alın ki pil derdinin ne olduğunu anlayın :) :)

• Like 1

Daha öncede yazmıştım tekrar yazayım..Eğer daha önceden yada şimdi iphone 5-5s kullanmışsanız yada kullanıyorsanız 6 ya geçmek gereksiz.Direk 6+ alın..Öncelikle Pil derdi çekmezsiniz.Gün içinde 20 kere şarj etmek zorunda kalmazsınız.1 kere alın Plus alın..Ha yok İphone hiç kullanmadım derseniz ozaman 6 alın ki pil derdinin ne olduğunu anlayın :) :)

alın alın soba borusunu :) Edited by urfali
  • Like 2

6 plus olmuş 5s den geçtim iOS da büyük ekran keyfi inanılmaz en önemlisi şarjı efsane 1.5 gün çok rahat gidiyor.

6 plus olmuş 5s den geçtim iOS da büyük ekran keyfi inanılmaz en önemlisi şarjı efsane 1.5 gün çok rahat gidiyor.

peki formu araştırdınız mı apple yüzde kaç 4.7 be 5.5 sattığını ben söyliyeyim size apple dan da onaylandı iPhone 6 4.7 % 75 satışı yapılmış 5.5 yüzde % 25 oranın da bi satış yapmış Han'ı satışlardan bile belli ama siz halen tuturmusunuz plus plus diye :)

peki formu araştırdınız mı apple yüzde kaç 4.7 be 5.5 sattığını ben söyliyeyim size apple dan da onaylandı iPhone 6 4.7 % 75 satışı yapılmış 5.5 yüzde % 25 oranın da bi satış yapmış Han'ı satışlardan bile belli ama siz halen tuturmusunuz plus plus diye :)

Arkadaşım herkez fikrini söylüyor..

Satış karşılaştırmasından bizene  biri 25 satmış diğeri 75 satmış..sende dersinki şu-şu-şu özeliklerinden dolayı 6 daha iyi dersin parayı verip düdüğü çalacak olan arkadaşta karar verir.,

Yok Soba borusu yok Bilmem ne..

Edited by OLD BOY

Arkadaşım herkez fikrini söylüyor..

Satış karşılaştırmasından bizene biri 25 satmış diğeri 75 satmış..sende dersinki şu-şu-şu özeliklerinden dolayı 6 daha iyi dersin parayı verip düdüğü çalacak olan arkadaşta karar verir.,

Yok Soba borusu yok Bilmem ne..

peki daha önce ki düşüncelerini bi daha neye yazıyorsun kardeşim yazma rahatsız oluyorsan hemen bi altımda ki konunun sorunuyla işgilen hem biz düşüncelerimizi fikirlerimizi yazıyoruz küfür var mı yok edepsizlik var mı yok o zaman sorun yok artık sohbetimize de karışıyorsunuz. Anlamadım ki ne bu iş Allah Allah neyse kardes sen bi işine bak rahatsız olduysan dedıgim gibi alta ki konuyla ilgilen TSK

Arkadaşım anladığım kadarı ile senin anlama ve yazma ile ilgili sorunların var..

Hangi telefonu almak istediğine karar veremeyen birisine fikrimizi yazıyoruz...Gerekiyorsa her açılan konunun altına yazarız.Önce sen yazma adabını öğren bu bir

Hangi konu ilgili yazacağımı sana zaten soracak değilim bu iki

Sen benim yaşımı biliyormusun ki bana kardeşim diye hitap ediyorsun bak ben sana arkadaşım diyorum buda üç.

Edited by OLD BOY
  • Like 1

İphone 6 rahat. Plus için soba borusu diyene gerçekten katılıyorum her nedense note 4 ü elime alınca rahatsız olmuyorum ama plus çok itici ve alt ve üst uzantı rahatsız edici tek çekici yanı iphone ve ios oluşu ama şu bir gerçek bu telefon note 4 kasasında olsa hiç düşünmeden plusu alırdım ama ceket çanta vs kullanmıyorsan plustan uzak dur. Eline alıp konuşurken falan gerçekten çok kaba bir telefon ama iphone 6 gündelik kullanım için gerçekten çok iyi. 5 ve 5s ten iphone 6 ya geçsen seni fazlasıyla mutlu edecek bir ekrana sahip.

Edited by akora81
  • Like 1

Almışken plus al seneye plusu satar para eklemeden 6s alırsın ;)

iPhone 6 plus 64 gb Space Gray

8.1 Pangu Jb

plus cok iyi ama buyuklugunden dolayi cok zor kullaniliyor. Bu yuzden 6 derim note dan bile daha buyuk gerisini sen dusun iste.heralde plus sadece bizim ulkede satiliyor die dusunuyorum ben. Arkadasin dedigi satis rakamlarini bende gormustum plus cidden 6 nin yaninda cok az satmis. Tabi son karar senin al ikisinide eline pasa gonlun hangisisnden yana olursa onu koy cebune.

İpad air ile gönderildi

6 alıpta gözü plusta kalanlar kervanına katılma derim..beğenmezsen zaten satıp istediğin 6 yı para eklemeden alabilirsin..

plus cok iyi ama buyuklugunden dolayi cok zor kullaniliyor. Bu yuzden 6 derim note dan bile daha buyuk gerisini sen dusun iste.heralde plus sadece bizim ulkede satiliyor die dusunuyorum ben. Arkadasin dedigi satis rakamlarini bende gormustum plus cidden 6 nin yaninda cok az satmis. Tabi son karar senin al ikisinide eline pasa gonlun hangisisnden yana olursa onu koy cebune.

İpad air ile gönderildi

Kardeş notdan büyük ama uzunluk olarak, ama tutulması notdan kolay çünkü genişlik birkaç mm daha az ve yapısı nota göre daha ergonomik. Daha önce büyük cihaz kullananlar 6 alırsa pişman olabilir. Çözünürlük aynı olsa 6ya daha çok şans verilebilirdi ama ben iki cihazın ekranında da beyaz rengini karşılaştırıp 6nın ekranındaki beyazın plusun ekranındaki beyaza kıyasla sarımsı durduğunu gördüğüm an 6dan vazgeçtim

8.1 Pangu Jb

Kardeş notdan büyük ama uzunluk olarak, ama tutulması notdan kolay çünkü genişlik birkaç mm daha az ve yapısı nota göre daha ergonomik. Daha önce büyük cihaz kullananlar 6 alırsa pişman olabilir. Çözünürlük aynı olsa 6ya daha çok şans verilebilirdi ama ben iki cihazın ekranında da beyaz rengini karşılaştırıp 6nın ekranındaki beyazın plusun ekranındaki beyaza kıyasla sarımsı durduğunu gördüğüm an 6dan vazgeçtim

8.1 Pangu Jb

Arkadas burdaki yorumlara bakarak pasa gonlu hangisini isterse onu alsin iste. Sonuc olarak herkezin fikri farkli. En guzeli eline alarak denemek o zaman dogru karari verir.

İpad air ile gönderildi

Fikir aşamasında destek almak önemlidir özellikle kullanım tecrübeleri çok faydalı oluyor katılıyorum. Ancak ikisi arasında tercihi yaparken benim nacizane tavsiyem gönlündekini tercih etmen yönünde. Sonrasında keşke dediğin anda hali hazırda sahip olduğun cihazın tadını almak zor olur. Bir kere hangisi ne kadar satmış bunları hiç düşünme çünkü rakamlar değil, senin içine sinen önemlidir.

Benim tercihim 6 plus 128gb space gray den yana oldu. Nedenleri en başta pil performansı, 1,5 gün kullanarak çok rahat geçirebiliyorsun. İkincisi; büyük ekran isteğime apple beni tatmin edecek şekilde cevap verdi. Tutuş olarak elbette 3,5'' ve 4'' e göre daha zor. Ama 1-2 gün içerisinde alışıyorsun ve kesinlikle seni rahatsız etmiyor, hatta ekran görüntüsü bağımlılık yapıyor elinden bırakmak istemiyorsun. 6 da güzel cihaz ama benim için pil performansı ve ekran (5,5'') tercihimi şekillendiren çok önemli iki unsurdu. 

Bundan sonrası sizin kullanım yönündeki düşüncelerinizle şekillenecek ve ortaya seçiminiz çıkacaktır. Hayırlısı olur inş.

• Like 1

Ergonomik olarak iphon6 derim fakat 6+ ise daha yüksek performansa sahip bir cihaz 6+ sadece ekranı büyük değil yani daha hızlı bir cihaz.

iphone 6 plus 1gb ram. Yanlış bilgi veriyorsun.

Haklısınız ben yanlış biliyormuşum.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

konunun takibin deyim gerçekten plus ile 6 arasında kaldım.Plus tek elle kullanılmıyor 6 çok rahat ama plusta aklım kalır mı bir türlü karar veremedim.