Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Gulo Luscus

Turkey Navigation - iGO primo app v2.5.5 *Gulo Luscus*

Rate this topic

Recommended Posts

11 HAZİRAN'DA YAYINLANAN SÜRÜM İÇİN TIKLAYIN

5198334fb3.jpg

25 Ağustos'ta yeni sürüm geldiğinden beri cracklisi yayınlanmayan uygulamayı ben satın alıp yayınlamaya karar verdim.

Bazı uygulamalar crackerıyla özdeşleşir. drAdeLante'den ses çıkmayınca ben yapmaya karar verdim :)& :);:)& :);

AppAddict ve AppCake gibi crackli uygulama sitelerinde temel bir kural vardır: Crackli uygulama bu sitelerde paylaşılacaksa kişisel hiçbir düzenleme yapılamaz. Bu sebeple buraya koyduğum linklerdeki uygulamalarda radar yoktur. Ücretsiz canlı trafiği uygulama içinden etkinleştirebilirsiniz. Bu başlık altında başkaları tarafından ekleme ve çıkarma yapılan uygulamayı da paylaşıyorum.

Ekleme yapılmamış, crackli uygulama:

Torrent - Kickass.to (Lütfen torrent'ı seedleyin.)

Mega.co.nz (hızlı link)

FilePup.net

Uploaded.net

DepositFiles.eu

-----

fisto tarafından canlı trafik, 2014 Kasım radarları ve yeni birkaç Türkçe ses eklenip Türkçe ve İngilizce dışındaki ses dosyaları çıkarılan crackli uygulama (YÜKLEYENLER RADARLARIN ÇALIŞMADIĞINI SÖYLÜYOR):

Mega.co.nz (hızlı link)

Torrent

-----
Sadece 2014 Kasım speedcam dosyası (rar'dan çıkardığınız klasörü iGO_Myway.app/content'in içine atınız.)

Mega.co.nz

Edited by Gulo Luscus
  • Like 16

Emeğinize sağlık ama crackladınızmı igoyu yoksa yüklendikten sonra açılırken apple kimliği ve şifre isteyecektir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Emeğinize sağlık ama crackladınızmı igoyu yoksa yüklendikten sonra açılırken apple kimliği ve şifre isteyecektir.

Crackledim tabii :) Bu işte yeni değilim. AppAddict'te Verified Crackerdım ama aralarındaki anlaşmazlık yüzünden bozdular siteyi.

Şu anda güncelleme var ama sayfam bu: https://www.appaddict.org/crackers.php?id=3496&price=1

• Like 1

Crackledim tabii :) Bu işte yeni değilim. AppAddict'te Verified Crackerdım ama aralarındaki anlaşmazlık yüzünden bozdular siteyi.

Şu anda güncelleme var ama sayfam bu: https://www.appaddict.org/crackers.php?id=3496&price=1

Hayır kimse almadı ben satın aldım demişsin ya artık bu yüzden dedim bende var igo satın almıştık 10 numara başka bi programı hiç aramadım

Hayır kimse almadı ben satın aldım demişsin ya artık bu yüzden dedim bende var igo satın almıştık 10 numara başka bi programı hiç aramadım

Bazı uygulamalar crackerıyla özdeşleşir. drAdeLante'den ses çıkmayınca ben yapmaya karar verdim :)

• Like 2

Teşekkurler

Sent from my iPhone 4S 7.1.2 JB

hata veriyor yüklemiyor neden olabilir acaba yardım edermisiniz

Ne hatası veriyor? Öncelikle Jailbreak var mı ve AppSync kurulu mu? Cihaz ve iOS sürümü ne?

iphone 4 jailbreakli  Failed (-402620415) verdiği hata bu ios 7.1.2

Hatayı araştırdım,  AppSync kurulu olmadığı veya düzgün çalışan sürümü kurulu olmadığı için hata veriyormuş.

dostum özür dilerim appsync yokmuş ondna dolayı yüklemiyormuş şu an yükedim sorunsuz çalışıyor saolasınız kolay gelsin

Olduğuna sevindim. Güle güle kullanın  :D

Edited by Gulo Luscus

eyvallah emeğine sağlık ve.bazı programlar crakerı ile özdeşleşir mesela dr adelante gibilafınıda çok tuttum bilesin.yeteneğinin artaarak devam etmesidileğiyle sağol varol

eyvallah emeğine sağlık ve.bazı programlar crakerı ile özdeşleşir mesela dr adelante gibilafınıda çok tuttum bilesin.yeteneğinin artaarak devam etmesidileğiyle sağol varol

Eyvallah  :)

Sorunsuz kurdum İphone 6  8.1 çalışıyor.Emeğiniz için teşekkür ederim.Yeni çıkan 2014.10 Türkiye Haritasını ekleyip tekrar ipa olarak sunma şansınız varmı?

Teşekkür ederim iPhone 5s 7.1.1 ve iPad 4 7.1.1 sorunsuz çalıştı. Speedcam için dosyaları yükledim ancak aktif hale gelmedi nasıl yapılacağını bilen var mı?

Öncelikle teşekkür ederim,emeğinize sağlık

Radarları aktif edebiliyormuyuz ?

hocam eline sağlık teşekkür ederim bende, yalnız speedcam için bişeyler yapılabilir mi?

Edited by shawn25

İlk mesaja canlı trafik ve radarlı uygulama eklenmiştir.

---

Sorunsuz kurdum İphone 6  8.1 çalışıyor.Emeğiniz için teşekkür ederim.Yeni çıkan 2014.10 Türkiye Haritasını ekleyip tekrar ipa olarak sunma şansınız varmı?

Mağazadaki bütün iGO uygulamaları ekimden önce güncellenmiş. Galiba sizin dediğiniz normal iGO uygulamasındaki harita. O konuda bir bilgim yok ama yakın zamanda güncelleme gelebilir. Üç ay olmuş son güncellemeden beri.

Edited by Gulo Luscus

İlk mesaja canlı trafik ve radarlı uygulama eklenmiştir.

öncelikle  paylaşım için teşekkürler. 1 ci mesaja  eklediginiz  radarlı olan versiyonu dün indirip kurdum ama  radarlar ı aktif edemedim bi türlü, acaba bendemi bir problem var? kurup radarlı kullanan arkadaş varmı? cihazım 5s

Radarlar yok fileup daki dosyada. mega daki de aynısı ise oradakinde de yoktur.

öncelikle  paylaşım için teşekkürler. 1 ci mesaja  eklediginiz  radarlı olan versiyonu dün indirip kurdum ama  radarlar ı aktif edemedim bi türlü, acaba bendemi bir problem var? kurup radarlı kullanan arkadaş varmı? cihazım 5s

Radarlar yok fileup daki dosyada. mega daki de aynısı ise oradakinde de yoktur.

İlk mesajdaki speedcamli uygulama güncellenmiştir.