Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
magic63

Müşteri Hizmetleriyle Dalga Geçiyor :))

Rate this topic

Recommended Posts

valla pek komik bulamadım, o kişi içinde pek iyi düşünemedim..

• Like 5

Ekmek parası kazanan biriyle şaka yapılması hiç komik değil. Şaka yapılan kişide birde bayan...

Şaka yapan kekonunda elbet vardır anası bacısı. düşünüyorumda onun başına gelse videoyu izleyip gülermiydi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 7

Ekmek parası kazanan biriyle şaka yapılması hiç komik değil. Şaka yapılan kişide birde bayan...

Şaka yapan kekonunda elbet vardır anası bacısı. düşünüyorumda onun başına gelse videoyu izleyip gülermiydi?

aynı düşüncedeyiz ağzınıza sağlık..

Seviyesizlikten başka birşey değil. İnsanın güldüğü Şeyler ve Gülme Şekli kişi hakkında çok ipucu verir. Allah o yaşta öyle olmamayı nasip etsin.

iyi düşünmedim derken ?

arkadaşlar gereken cevapları vermişler, ben de aynı şekilde iyi düşünemedim..

Abidik gubidik diziler nasıl izleniyor diye sorulan sorunun canlı yanıtı olmuş video. Bomboş bir muhabbete yarıla yarıla gülen insanlar. 1-2 hafta sonra aynı numarayı arayıp hatları neden kesildi diye bilgi almak istediklerinde neden yarım saat bekletiyorsunuz bizi diye posta koyarlar müşteri temsilcisine. Hakedene hakettiği kadar.. Olan hep söylerim bunların yüzünden hizmet bekleyen normal vatandaşa oluyor. 

• Like 3

iphone 6lar  üzüntüden bükülüyormuş meğersem :)

Sadece şaka yaptığını sanıyor ; iphone 6 plus a yazık olmuş ,cepde büküleydi de bu zulme alet olmayaydı

• Like 2

Hey yarabbim ya. Ferrariye tüp taktıran vatandaş gibi. Apple bunu görse kesin parasını verir cihazı geri alıp imha eder.

" Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorum ki siz silahsızsınız bayım"

Franz Kafka

• Like 1

Bu video yu aykut elmas yapsaydi yorumlariniz begenileriniz tavan yapardi demi.

Dogulu biri yapinca kirôya da keko oluyo birden humanist damarlariniz kabariyo.

Ne kadar sahtesiniz.

• Like 1

Ne kadar sahtesiniz.

Hocam burda olay doğulu batılı olma meselesi değil. Yapılan hareket . Bu kadar kompleks yapmaya gerek yok. Kaldıki bak şaka yapan (güya) arkadaşın öz güveni gayet tavan yani.

Aynı şakayı şu dosya masrafı alacağız diye arayan dolandırılara yada sigorta cezası vs için arayan şerefsizlere yapsa az bile etmiş o.ç larına denirdi.

Edited by craft
  • Like 1

Hocam burda olay doğulu batılı olma meselesi değil. Yapılan hareket . Bu kadar kompleks yapmaya gerek yok. Kaldıki bak şaka yapan (güya) arkadaşın öz güveni gayet tavan yani.

Ustad dogulu dedim cunku yukarda bir keko kelimesi gecti onun icin.

Ayrica bir soru sordum ayni video yu aykut elmas yada baska bir sakaci yapsa eminim yorumlar bu tarz da olmazdi.

Nefret ettigim sey on yargi ve insanlari ayrimciliga yiten seyler

Keko kardeş demek sanırım kardeşim

Doğusu da batısı bir bu ülkenin. Kutuplaşma isteniyor, oyuna gelmeyin. Aklınızı kullanın.

Nereden bilirsiniz ahmet mehmet yaptığında beğeneceğimizi?

Yapılan şey eğlenceli mi? Doğru bir şey mi sizce önce bunun cevabını vermemiz lazım kendi içimizde. 

Ne kadar sahtesiniz.

• Like 1

Ne kadar sahtesiniz.

Kardeşim seni üzen nedir? Bir bayana yapılan bu iğrenç şaka mı? Yoksa

Bu iğrenç şakayı beğenmememiz mi?

Bu demek oluyor ki beğenmemek sahtecilik oluyor. Siz umarım doğru yoldasınızdır.

• Like 2

Arkdaşlar ben Van'lıyım bizim buraların, doğunun insanları bu tarz şeylerden hoşlanır birbirlerine de yaprlar maksat eğlence olsun. Daha az önce amcamın oğluna facebooktan sahte bi profilden mesaj geldi Güya kız amcamın oğlundan çok hoşlanmış amcamın oğlu çok yakışıklıymış tanışmak istiyormuş :) Amcamın oğlunu da görmemiş olsam inanacam :D Lafı fazla uzatmayalım ama bu eğlence anlayışından geliyor maalesef ve maalesef ki bu eğlence anlayışı da cahillikten geliyor arkadaşlar. Cehaletten geliyor. Ortalığı velveleye vermeye gerek yok. Ne bu kadar eleştirmeye gerek var ne de bu hareketin savunulacak bir tarafı var. Kısacası konuyu da fazla uzatmaya gerek yok. Kapatın hatta kilitleyin gitsin.

iPhone 6 plus 64 gb Space Gray

8.1.2 TaiG Jb

Edited by ANIL007
  • Like 4

Arkdaşlar ben Van'lıyım bizim buraların, doğunun insanları bu tarz şeylerden hoşlanır birbirlerine de yaprlar maksat eğlence olsun. Daha az önce amcamın oğluna facebooktan sahte bi profilden mesaj geldi Güya kız amcamın oğlundan çok hoşlanmış amcamın oğlu çok yakışıklıymış tanışmak istiyormuş :) Amcamın oğlunu da görmemiş olsam inanacam :D Lafı fazla uzatmayalım ama bu eğlence anlayışından geliyor maalesef ve maalesef ki bu eğlence anlayışı da cahillikten geliyor arkadaşlar. Cehaletten geliyor. Ortalığı velveleye vermeye gerek yok. Ne bu kadar eleştirmeye gerek var ne de bu hareketin savunulacak bir tarafı var. Kısacası konuyu da fazla uzatmaya gerek yok. Kapatın hatta kilitleyin gitsin.

iPhone 6 plus 64 gb Space Gray

8.1.2 TaiG Jb

Yedek subay olarak Van'da görev yapmıştım insanları cok cana yakın çarşılarda çok güzel karşılıyorlar dı bizleri kahvaltılarını hiç unutamıyorum ve anılarımda hep varlar. Ben dogu insanlarını cok iyi tanırım doğunun hemen hemen her yerinde bulundum. Dediğin gibi insanları şakacıdır. Arkadaşlarım dahil. Arkadaş keko kelimesine alınmış. Ben köyümü ziyarete gittiğimde şivemiz köylü şivesidir. Bu şive ile bayanla dalga geçilse onada bir lafım olurdu. Mesele Doğu batı degil, ne olursa olsun kişi kendi benliğini güzel temsil etmeli ve millete örnek olmalı. Van'a selamlar.

• Like 2

vanda 2,5 sene üni. hastanesinde çalıştım orda gördüğüm saygıyı batıda görmedim

o zamanlar gençliğin verdiği cahil cesaretimle arkamdan ufak bir laf etti diye adamın dükkanına gitmiştim

adam Allahtan iyi biriydi de beni dövüp yollamadı :)

Van'ın güzel insanlarına selam olsun

Ne yazik

Ben anlamadım herkes bu şakanın nesini bu kadar sorun etti? Öncelikle benim o şive çok hoşuma gidiyor adam 2 saat hikaye anlatsa dinlerim, ve gerçekten insanlar böyle sorular sormuyor mu? Sokak röportajları tarzı kanallarda görüyoruz, çıksalar sokakta bunu sorsalar eminim en az 1-2 kişi gb farkı internet hızını etkiler herhalde der. Oradaki kız bacınız olsa siz kızmaz mısınız tarzı yorumlar da yapılmış. Oradaki kız ben olsam gülerim sadece. Komik çünkü. Kıza kötü bir şey mi yaptıkları var sanki biri de benim arkadaşlar olsa ağzının payını verirlerdi demiş. Kız orada belli bir saat çalışıp maaş alacak değil mi? Sonuçta hala maaşını alıyor. Bence insanların biraz daha iyi yaklaşması lazım her şeye.

Atom bombası atıp kurtulacan bunlardan adolf Hitler gibi bi lider lazım bu ulkeye

Atom bombası atıp kurtulacan bunlardan adolf Hitler gibi bi lider lazım bu ulkeye

yavaş ol kardeşim ırkçılık yapmaya gerek yok. bizim tepkimiz yapılan davranışa.

• Like 2