Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
murtazakamil

[ÜCRETSİZ] Favori dizi/film uygulamanız iDiziFilm 4.5 çıktı! (JB'ye gerek yok)

Rate this topic

Recommended Posts

JailBreaksiz kullanım sağlanamadığı için konu askıya alınmıştır. Problem giderildiğinde konu tekrar aktif olacaktır. Şimdilik BigBoss reposundan iDiziFilm'i indirip kullanabilirsiniz.

App Store'un en sevilen dizi/film izleme uygulaması iDiziFilm'i artık App Store'a bağlı kalmaksızın ve Jailbreak yapmadan bedava indirebilirsiniz.

Bunun için

1. http://idizifilm.com adresine iPhone veya iPad'inizle girip adımları takip etmeniz yeterlidir.

Uygulamayı kullanmanız için sizden reklamdaki uygulamayı bir kez indirip açmanızı isteyecektir. İşlemleri tamamladıktan sonra iDiziFilm'i sorunsuzca kullanabilirsiniz.

İndirmede problem yaşayan arkadaşlar app'i cydia'dan indirebilir. (eko1.3)

Cydia'ya girip direk iDiziFilm'i yükleyebilirsiniz. BigBoss reposunda mevcuttur.

Uygulamadaki Yenilikler

1. Gelişmiş ve sorunsuz indirme yöneticisi (viDown)
2. iOS 8 için optimize edilmiş şık tasarım
3. Sorunsuz video hızlandırıcı

NOT: Reklam işini her bir cihaz için bir defa yapmanız yeterlidir. İkinci bir kez yapmanız istenmeyecektir.

1.PNG2.PNG3.PNG4.PNG5.PNG6.PNG7.PNG8.PNG9.PNG

Edited by eko1.3
  • Like 7

Reklamdaki uygulayı yükledim açtım ama uygulama sürekli reklamdaki uygulamayı yükle diyor. Sonuç çalıştıramadım

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 2

Reklamdaki uygulayı yükledim açtım ama uygulama sürekli reklamdaki uygulamayı yükle diyor. Sonuç çalıştıramadım

Uygulamayı sorunsuz yükleyebildiniz mi peki?

Uygulamayı sorunsuz yükleyebildiniz mi peki?

evet

• Like 1

post-61761-1418617478,2992_thumb.jpg

Hala eski Sürüm cydiada görünüyor Güncelleme Yaptım ama 4.5 gelmedi

Cydia da kimi sildim yeni sürümü yükledim reklamlar daha önce yüklenilen uygulamalar çıkıyor tekrar yükledim ancak bir türlü geçemedi reklam olayı.

Çok iyi olmuş :)

Bu pro'ya para verdik aldık ama fos çıkmıştı bi filmin ilk part'ını indiriyorduk sonra ikinciyi indirdiğimizde önce ineni siliyordu yapımcı halledeceğim demişti ama bişey olmadı eminim yine aynıdır

Teşekkürler, elinize sağlık ama bende de reklam kısmını geçmedi

aşağıdaki adımları doğru uygularsanız iDiziFilm başarıyla aktifleşecektir:

1. iDiziFilm'in üst kısmındaki reklama tıklayıp ücretsiz uygulamanın gelmesini bekleyin.
2. Uygulama eğer daha önce indirdiğiniz bir uygulamaysa yanında bulut işareti gözükecektir. Böyle bir durumda yeniden iDiziFilm'e dönüp yeni bir uygulama için aynısını tekrarlayın.
3. Uygulamayı indirdikten sonra açıp içinde 1-2 dk. gezinin.
4. 1-2 saat bekleyip iDiziFilm'i açın.

ne gerek var bagis butonu koy kaldiralim reklami hocam zorlastiriyorsunuz kolaylastirin

ne gerek var bagis butonu koy kaldiralim reklami hocam zorlastiriyorsunuz kolaylastirin

Reklama alternatif para ödeme seçeneği de koyacaktık ama oz aman da asıl amaçları para reklamı öylesine koymuşlar çalışmıyor bile vs. denir diye koymadık.

Reklama alternatif para ödeme seçeneği de koyacaktık ama oz aman da asıl amaçları para reklamı öylesine koymuşlar çalışmıyor bile vs. denir diye koymadık.

hocam Allahini seversen her restorede sizin bu applestore a yonlendrme zorunlulugundan beni ve benim gibi arkadaslari kurtar , kimse para icin oldugunu dusunmez bu islere tesvik lazim desteklemek lazim en azindan paypal bagisi koy ben veririm hocam , mesela linktunes diye bir ugulama var biliyosundur orda da reklam cikiyor adhost onlari kapatmak icin paypaldan bagis ile 5 cihaza hak veriyor , ben hem ipad hem iphone umda bagis ile kaldirdim. Allah razi olsun basarilarinizin devamini dilerim . Av.ibrahim AKDOLUSAÇ

• Like 1

hocam Allahini seversen her restorede sizin bu applestore a yonlendrme zorunlulugundan beni ve benim gibi arkadaslari kurtar , kimse para icin oldugunu dusunmez bu islere tesvik lazim desteklemek lazim en azindan paypal bagisi koy ben veririm hocam , mesela linktunes diye bir ugulama var biliyosundur orda da reklam cikiyor adhost onlari kapatmak icin paypaldan bagis ile 5 cihaza hak veriyor , ben hem ipad hem iphone umda bagis ile kaldirdim. Allah razi olsun basarilarinizin devamini dilerim . Av.ibrahim AKDOLUSAÇ

Yakında restore etmeden önce iDiziFilm'den şifre isteyip o şifreyi girdiğinizde reklama tıklamadan uygulamayı yeniden aktifleştirmenizi sağlayan bir sistem getirmek için çalışmalarımız başlamıştır. Ancak para istemek çok fazla yanlış anlaşılmaya sebep olacağından öyle bir yola gitmeyi düşünmüyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

• Like 1

uygulamayı indirdim 15 dk içinde gezdim 1 2 saat bekledim yine uygulama indir diyor 4 saat daha bekledim sbaah kalktım açim dedim yine uygulama indir diyor saçma sapan olmuş bi türlü indiremedim vazgeçtim

• Like 1

Bende üste tıklıyorum öyle dönüp duruyor, appstora bile geçmiyor.

Edited by erkanby

Bende hem tablette hem de telefonda reklamı indirdiğimde aktif olmadı ama bi gün sonra programa girince reklam indirin kısmı kalkmıştı, şuan sorun yok.

acil cozum bekliyoruz insallah duzelticek yapimcilari.

Yakında restore etmeden önce iDiziFilm'den şifre isteyip o şifreyi girdiğinizde reklama tıklamadan uygulamayı yeniden aktifleştirmenizi sağlayan bir sistem getirmek için çalışmalarımız başlamıştır. Ancak para istemek çok fazla yanlış anlaşılmaya sebep olacağından öyle bir yola gitmeyi düşünmüyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

AppStore'den lisanslı almıştım, ve indirme olayı rezaletti hiçbir işime yaramadı, indirme olayı yine aynıysa boşuna uğraşmayın bence

Ben indiremiyorum hata veriyor hep

Sent from my iPad using Tapatalk

Indirdim sorunsuz Çalışıyor teşekkürler

Sent from my iPad using Tapatalk

İndirdim zaten satinda almistim vardi indirdiginiz oyunu 1-2 dk oynayinkapatip acin idizifilm i calisiyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sifre istiyor indirmeden once...sifreyi bilen varmi

Güncellemeleri nasıl takip edebiliriz

sifre istiyor indirmeden once...sifreyi bilen varmi

idf

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.