Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
cnv_58

jailbreak sonrası performans düşüşü

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaşlar cihazim i6 plus 64 gb sürüm 8.1.2 ilk jailbreakı bu sürüm üstünde yaptım ama cihazda performans düşüşü var öyle cok tweak da yüklemedim cracklı oyunları indirdim kurdum ama randuman alamıyorum oyun acılıyor donuyor vs daha sonra kapanıyor bir cok oyunda böyle oluyor cözüm ne önerirsiniz 

• Like 1

Normal

Crackli oyunlar için appsync 5.0-8.0 kullanin

onu kullanıyorum normalse böyle bir performans vericekse bunu yapmanın anlamı yokki benim jb deki amacım oyunları ücretsiz yüklemek oynuyamadıktan sonra gerek yok daha önce i4 de 5s de bu kadar kötü bir performans hic almadım

Doğru performan düşüşü olur da oyunlarda donma kapanma vs olmaması gerek hele i6+. 5 s kullanıyorum bir çok tweak yüklü ama herhangi bir takılma vs yaşamıyorum oyun ve programlarda

Sent from my iPhone using Tapatalk

bendede plus 64 gb var full oyun tweak yüklü çok hızlı

bendede plus 64 gb var full oyun tweak yüklü çok hızlı

Aynen

Evet bende de oyun olmadaığı halde cihazda yavaşlama söz konusu. Ayarlara girdiğimde hemen açmıyor mesela. Veya seçtiğim klavye sürekli değişiyor. Ama gülü seven dikenine katlanıyor. Getirisi ağır basıyor.

Evet bende de oyun olmadaığı halde cihazda yavaşlama söz konusu. Ayarlara girdiğimde hemen açmıyor mesela. Veya seçtiğim klavye sürekli değişiyor. Ama gülü seven dikenine katlanıyor. Getirisi ağır basıyor.

Ayarlar açılışı en fazla yarım saniye uzar ondan fazlaysa kullanıcı yükleme ve ayar hatalarıdır yani herşey bizde bitiyor

Ayarlar açılışı en fazla yarım saniye uzar ondan fazlaysa kullanıcı yükleme ve ayar hatalarıdır yani herşey bizde bitiyor

Ne tür bir kullanıcı veya ayar hatası olabilir sizce. Zira telefon uygulaması da geç açılıyor.

Ne tür bir kullanıcı veya ayar hatası olabilir sizce. Zira telefon uygulaması da geç açılıyor.

Yüklediğiniz tweakler ve yedeksiz doğru kurulumlar çok önemli oluyor cihazı nasıl temiz kurmuşsanız ilerki zamanlarda o performansı alıyorsunuz şuan plus 8.1.1 de kasma derdim yok yada performans derdim yok ama ben yarın 8.1.2 geçeceğim çok çok daha fazla hız istiyorum bakalım 8.1.2 bu istediğimi bana verecekmi, muhtemelen bu senenin son restore ve jb'si olur Edited by erkans
  • Like 1

bende daha cok oyunlarda oluyor donmalar ve oyundan atmalar oluyor mesala gta 4 u hic oynuyamiyorum bile giriyorum ve donuyor atiyor oyunu sildim tekrar inirip yukledim yine ayni bunun gibi  3 4 tane daha oyunda ayni seyi yapiyor bir tek modern combat 4 de sorun yasamadim 

iOS 8 batarya konusunda sıkıntılı gerçekten. Ama hız konuşunda 7 ile fark yok gibi

iPhone 5 telefonumdan Tapatalk ile gönderilmiştir..

Yüklediğiniz tweakler ve yedeksiz doğru kurulumlar çok önemli oluyor cihazı nasıl temiz kurmuşsanız ilerki zamanlarda o performansı alıyorsunuz şuan plus 8.1.1 de kasma derdim yok yada performans derdim yok ama ben yarın 8.1.2 geçeceğim çok çok daha fazla hız istiyorum bakalım 8.1.2 bu istediğimi bana verecekmi, muhtemelen bu senenin son restore ve jb'si olur

Senin son restoren olabilir ama bu sene daha cok versiyon cikicak gibi gorunuyor enz 4-5 tane daha goruruz

İpad air ile gönderildi

Senin son restoren olabilir ama bu sene daha cok versiyon cikicak gibi gorunuyor enz 4-5 tane daha goruruz

İpad air ile gönderildi

haklisin 8.1.2  yukledim ve gordugum hayal kirikligi yaratti ip 4 nasil takilir plus da oyle nerdeyse hemen 8.1.1 e dondum Plus icin daha iyisini gormedim suana kadar gelecek surumun cok iyi olacagini hic dusunmuyorum artik malesef iOs 9.1.1 kadar beklemeye devam

haklisin 8.1.2 yukledim ve gordugum hayal kirikligi yaratti ip 4 nasil takilir plus da oyle nerdeyse hemen 8.1.1 e dondum Plus icin daha iyisini gormedim suana kadar gelecek surumun cok iyi olacagini hic dusunmuyorum artik malesef iOs 9.1.1 kadar beklemeye devam

Değil mi....