Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
LuckyStrike

Bugün gangstar vegas ücretsiz !

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar ben forumdan banlanan bir kullanıcıyım çoğu arkadaş tanır Burak Ünver'di nickim herneyse konuyu bulandırmak istemiyorum böyle bi fırsatı kaçırmamanız için tekrar foruma giriş yaptım şuan sizinle paylaşıp tekrar çıkacağım belki sırf bu konuyu açtım diye yine banlanabilme ihtimalim var alıştım önüne gelen moderatör olmuş çünkü eski tadı yok neyse linki atıyorum acele edin çekin.

icon175x175.png

Buradan : https://itunes.apple.com/us/app/gangstar-vegas/id571393580?mt=8

• Like 2

Eyw haci iyi oldu paylasman...

Sent from my iPad Mini Retina using Tapatalk

Teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Affedersiniz Ama Durduk Yeremi Banlandiniz uyari almaksizin ben neredeyse forum adminleri ve moderatörlerle yazişmadiğim konuşmadiğim kalmadi hiç biri kaba görgüsüz hatta dişlayici off burdada mi siz dediklerini bile duymadim görmedim Kusura Bakmayin Ama Herkes ben şuçsuzum der kimse şuçunu kabul etmez

Bildirim içinde tşkler

• Like 2

Kimse durduk yere banlanmaz ayrıca bu gün değil bundan sonra ücretsiz oldu bunda eklemek istedim

Affedersiniz Ama Durduk Yeremi Banlandiniz uyari almaksizin ben neredeyse forum adminleri ve moderatörlerle yazişmadiğim konuşmadiğim kalmadi hiç biri kaba görgüsüz hatta dişlayici off burdada mi siz dediklerini bile duymadim görmedim Kusura Bakmayin Ama Herkes ben şuçsuzum der kimse şuçunu kabul etmez

Bildirim içinde tşkler

Haklısınız kimse suçunu kabul etmez. ancak bu forum bu hususta çok katı. konu yeri yanlış, büyük harf, aynı konu vs vs bazen kırıcı olunuyor.. Yabancı forumlarda dahil birçok forum takip ediyorum bukadar sert değil. Arkadaşın mevzusunu bilmiyorum ancak konusu açılınca dile getirmek istedim. Küfür edilir hakaret edilir uzaklaştırılır banlanır ona lafın yok. Vallahi ilginç bişey görsem bile korkumdan paylaşmıyorum kesin birisi paylaşmıştır diye.

• Like 2

Bildirim içinde tşkler

Olayı bilip bilmeden konuşmayalım ben uyarı aldım ve sustum 2.ye tekrar banladılar durduk yere hani bende biliyorum aynı lafları etmeye kimse durduk yere banlanmaz filan ama umarım başına gelirde olay anlarsın.

Dostum banlanmana üzüldüm valla. Bu forum için çalışan biriydin biliyorum. Bakın adam ban yemesine rağmen üyeler bazı şeylerden faydalansın diye tekrar buraya konu açmış.

Alıntı yap hemen cevaplayayım ;) Tapatalk

Edited by typersin25
  • Like 1

Dostum banlanmana üzüldüm valla. Bu forum için çalışan biriydin biliyorum. Bakın adam ban yemesine rağmen üyeler bazı şeylerden faydalansın diye tekrar buraya konu açmış.

Alıntı yap hemen cevaplayayım ;) Tapatalk

Para kazanmıyorum üstad biliyosun sadece sırf üyelerin diğer arkadaşların iyiliği için yazıyorum normalde hayatta girmem.

Merhaba arkadaşlar. Acaba banlanan üyelik isminiz nedir ? Bakalım ban sebebi nedir ?

İphone 6 Plus Gold

Merhaba arkadaşım konu başlığı ile konu içeriğinizin birbiriyle hiç bir alakası yok gibi lütfen konu başlığına göre içeriği düzenleyin bu bir uyarıdır!

Bir şikayetiniz oldugunda şikayet bölümüne konu açınız.

İyi forumlar. Bir önceki Banlanma sebebinizde şuankinden farksız idi.

Merhaba arkadaşım konu başlığı ile konu içeriğinizin birbiriyle hiç bir alakası yok gibi lütfen konu başlığına göre içeriği düzenleyin bu bir uyarıdır!

Bir şikayetiniz oldugunda şikayet bölümüne konu açınız.

İyi forumlar. Bir önceki Banlanma sebebinizde şuankinden farksız idi.

istersen yine banla ? alışıksın nede olsa her sebebe bi ban atıyorsun ah ah eski iphoneyardim olcaktı şimdi.

Şikayet bölümüne şikayetimizi açınca banlandık zaten hani bi anlamı yok ha burası ha şikayet yeri hertürlü banlanıyoruz

istersen yine banla farketmez sadece arkadaşlar ücretsiz app'lerden faydalansın diye konu açıyorum ama yine banla farketmez.