Jump to content

Apple Store Randevu Paylaşımı

Rate this topic

ugrgdr

Recommended Posts

Bu konuyu açmamdaki amaç elinde randevusu olup işi çıkanlar veya kullanamayacak olanlar için forum olarak aramızda paylaşarak durumu acil veyahut şehir dışından gelenler için paylaşım ortamını sağlamak.

Malum bilindiği üzere apple'dan randevu çok zor alınıyor ve birçok kişi mağdur oluyor bu durumdan işte mağduriyeti yaşamamak için konuyu takip edebilirsiniz.

İlk paylaşımı ben yapıyorum umarım devamı gelir ve biliniyor ki bu işi ticaret haline döküp para ile satan zavallı insanlara da paradan değerli şeylerin olduğunu gösterelim.

***Pazartesi Saat 13.00'da Zorlu Center da iPhone randevum var gidemeyeceğim büyük ihtimal pazar sabahı kesinleşecek.Yukarıda belirttiğim durumda olan arkadaş bu başlık altından iletişime geçebilir.

EDİT: Randevu "tsubasaozora" isimli arkadaşa verilmiştir.

KONU SABİTE ALIRSA SEVİNİRİM

Edited by ugrgdr
  • Like 3

Bu konuyu açmamdaki amaç elinde randevusu olup işi çıkanlar veya kullanamayacak olanlar için forum olarak aramızda paylaşarak durumu acil veyahut şehir dışından gelenler için paylaşım ortamını sağlamak.

Malum bilindiği üzere apple'dan randevu çok zor alınıyor ve birçok kişi mağdur oluyor bu durumdan işte mağduriyeti yaşamamak için konuyu takip edebilirsiniz.

İlk paylaşımı ben yapıyorum umarım devamı gelir ve biliniyor ki bu işi ticaret haline döküp para ile satan zavallı insanlara da paradan değerli şeylerin olduğunu gösterelim.

***Pazartesi Saat 13.00'da Zorlu Center da iPhone randevum var gidemeyeceğim büyük ihtimal pazar sabahı kesinleşecek.Yukarıda belirttiğim durumda olan arkadaş bu başlık altından iletişime geçebilir.

KONU SABİTE ALIRSA SEVİNİRİM

Yarın içinse ben alabilirim çok büyük iyilik olur.

Yarın içinse ben alabilirim çok büyük iyilik olur.

Vereyim hocam. Sanırım iptal edicem eder etmez boşalan randevu siz alacaksınız. Hızlı olmak gerekiyor bir arkadaş söylemişti

Sent from my iPhone using Tapatalk

• 3 months later...

Arkadaşlar, ben mersinde yaşıyorum ve salı günü (21 nisan) 2 günlüğüne istanbulda bulunacağım. Durumumdan dolayı başka fırsatım da olmayacak istanbula gitmek için uzunca bir zaman. iPhone 5 cihazımın uyku tuşu ve sessize alma tuşu sorunlu. Uyku tuşu değişim programına dahil cihaz. Bundan dolayı zorlu veya akasya fark etmez randevu almak istedim ancak randevu dolu görünüyor. Ne yapabilirim? Direk gitsem randevusuz yardımcı olurlar mı?

Hocam randevusuz da sizi işleme alıyorlar tek fark sabah işlem yapılıyor  öğleden sonra işleme geçiyorsunuz. Sabah saatlerinde Zorlu açıldığında apple store a gidip işlem sırası alın sizin bilgilerinizi alıcaklar ardından sizin işleminiz için saat verecekler ve işleminiz başlamadan  30 dk önce msj atıp sizi mağazaya çağırıyorlar.

Hocam randevusuz da sizi işleme alıyorlar tek fark sabah işlem yapılıyor  öğleden sonra işleme geçiyorsunuz. Sabah saatlerinde Zorlu açıldığında apple store a gidip işlem sırası alın sizin bilgilerinizi alıcaklar ardından sizin işleminiz için saat verecekler ve işleminiz başlamadan  30 dk önce msj atıp sizi mağazaya çağırıyorlar.

Kardeşim müthiş bir haber verdin bana. Kara kara düşünüyordum ne yapacağım diye. Sağ olasın.

Size ve diğer arkadaşlara ayrı bir soru sorayım o halde.

Akasya ve zorlu fark eder mi?

Benim cihazım yurt dışından hediye gelmişti, fatura vs. yok. Üst tuş 10 defa da 2 kere ya basıyor ya basmıyor. Titreşime alma tuşu sıkıntılı kafasına göre açılıp kapatıyor sesi. Uyku programına dahil olduğunu öğrendiğim cihazımı değiştirirler mi? Ya da tuş değişimi mi yaparlar?

Ayrıca aynı gün tüm işlemlerim biter mi?

Son olarak herhangi bir ücret talebi olur mu?

Ben en fazla 2 gün kalabileceğim ve açıkçası daha fazla kalmak bana ağır külfet olur.

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Edited by chaosx

Kardeşim müthiş bir haber verdin bana. Kara kara düşünüyordum ne yapacağım diye. Sağ olasın.

Size ve diğer arkadaşlara ayrı bir soru sorayım o halde.

Akasya ve zorlu fark eder mi?

Benim cihazım yurt dışından hediye gelmişti, fatura vs. yok. Üst tuş 10 defa da 2 kere ya basıyor ya basmıyor. Titreşime alma tuşu sıkıntılı kafasına göre açılıp kapatıyor sesi. Uyku programına dahil olduğunu öğrendiğim cihazımı değiştirirler mi? Ya da tuş değişimi mi yaparlar?

Ayrıca aynı gün tüm işlemlerim biter mi?

Son olarak herhangi bir ücret talebi olur mu?

Ben en fazla 2 gün kalabileceğim ve açıkçası daha fazla kalmak bana ağır külfet olur.

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Aralarında hiçbir fark yok ikiside aynı hizmeti veriyor Ben işlemlerimi zorlu center da gerçekleştirdim gerçekten ilgileniyorlar ayrıca yurtdışı cihazlara da bakıyorlar ben oradayken yurt dısı cihazı olan var mı diye elinde tabletle gezen bir genius a denk gelmiştim oraya gittiğinde biraz sıra olacak hali ile randevusuzlar kuyrugu sıraya girip işleme gireceksin işlemler bittikten sonra sana öğleden sonra randevu vericekler sorunlarının bir gün içersinde çözüleceğini inanıyorum şahsen benim telefonum bir gün içersinde çözüldü direk yenisini verdiler

Edited by kanguncesi
  • Like 1

Aralarında hiçbir fark yok ikiside aynı hizmeti veriyor Ben işlemlerimi zorlu center da gerçekleştirdim gerçekten ilgileniyorlar ayrıca yurtdışı cihazlara da bakıyorlar ben oradayken yurt dısı cihazı olan var mı diye elinde tabletle gezen bir genius a denk gelmiştim oraya gittiğinde biraz sıra olacak hali ile randevusuzlar kuyrugu sıraya girip işleme gireceksin işlemler bittikten sonra sana öğleden sonra randevu vericekler sorunlarının bir gün içersinde çözüleceğini inanıyorum şahsen benim telefonum bir gün içersinde çözüldü direk yenisini verdiler

Bilgiler için çok teşekkür ederim dostum. Umarım dediğin gibi sorunsuz bir şekilde halledebilirim. Yarın sabah orada olacağım umarım.

Bilgiler için çok teşekkür ederim dostum. Umarım dediğin gibi sorunsuz bir şekilde halledebilirim. Yarın sabah orada olacağım umarım.

Rica ederim faydam dokundu ise ne mutlu

• Like 1

Arkadaşlar ben de şunu çok merak ediyorum belki bir bileniniz vardır.Bende 4s var ama Apple Store'dan almamıştım.Yazın iPhone 6 alacağım da Zorlu'ya gidip direkt merhaba ben i6 alacağım yardımcı olur musunuz mu diyeceğim yoksa telefon almak için de randevu alıyor muyuz?

Arkadaşlar ben de şunu çok merak ediyorum belki bir bileniniz vardır.Bende 4s var ama Apple Store'dan almamıştım.Yazın iPhone 6 alacağım da Zorlu'ya gidip direkt merhaba ben i6 alacağım yardımcı olur musunuz mu diyeceğim yoksa telefon almak için de randevu alıyor muyuz?

yok KARDEŞ yok direk içeri gir saten sana biri gelip yardımcı olmamı istermisiniz diyecek sen de orda dersin seninle ilgilenir ve gönderir :)

Rica ederim faydam dokundu ise ne mutlu

Kardeşim faydan dokundu. :) 23 nisan günü sabah saat 10'da gidip görüşüp saat 13:10 da Sıfır cihazımı aldım. İnanılmaz bir hizmet doğrusu. Garanti yok, fatura yok, adıma bile değil cihaz. Zaten 5 Yıldır Apple harici cihaz kullanmıyordum, bu hareketiyle başka cihaz tanımıyor olmamın sebebini gösterdi apple. Ayrıca muhabbet etme imkanımız dahi oldu oradaki arkadaşlarla. iPhone bul kapalı, yedeklemeler tamam bir şekilde ve kilit kaldırılmış şekilde sıfırlamaya hazır şekilde gittim. Eleman herkes senin gibi yapsa 1000 kişiye bakarız burada, teşekkür ederim dedi. Çok sıkıntılı insanlar vardı. 1-2 olaya şahit oldum. 2000 lira verdi diye adamları satın aldıklarını sananlar var. Çok ilginç.

• 1 month later...

Böyle bir başlık aradım ama bulamadım. Telefonumuzu apple store götürmek için randevu almak zorundayız. Ama biliyorsunuz randevu almak pek kolay olmuyor. Alsak bile istediğimiz güne bize uygun olan güne alamıyoruz. Bu başlık altında randevularımızı takas yapabiliriz. Randevu alamayan arkadaşlara yardım ederek randevu alabiliriz. Randevu alıpta işimiz çıktıysa o randevuya gidemiyeceksek burdan ihtiyacı olana verebiliriz.

Yönetici arkadaşlar başlığı sabitlerse faydalı olacağını düşünüyorum.

Uzun zamandır randevu almaya çalışıyordum. 1 Haziran 13.30'a alabildim. O gün sınavım olduğu için o saatte gitmem mümkün değil. Herhangi bir gün akşam saatlerinde randevusu olan biriyle değştirebilirim.

edit konu başlığı varmış: http://www.iphoneyardim.net/topic/119901-apple-store-randevu-payla%C5%9F%C4%B1m%C4%B1/

Edited by cekirge35

Böyle bir başlık aradım ama bulamadım. Telefonumuzu apple store götürmek için randevu almak zorundayız. Ama biliyorsunuz randevu almak pek kolay olmuyor. Alsak bile istediğimiz güne bize uygun olan güne alamıyoruz. Bu başlık altında randevularımızı takas yapabiliriz. Randevu alamayan arkadaşlara yardım ederek randevu alabiliriz. Randevu alıpta işimiz çıktıysa o randevuya gidemiyeceksek burdan ihtiyacı olana verebiliriz.

Uzun zamandır randevu almaya çalışıyordum. 1 Haziran 13.30'a alabildim. O gün sınavım olduğu için o saatte gitmem mümkün değil. Herhangi bir gün akşam saatlerinde randevusu olan biriyle değştirebilirim.

30 Mayıs öğleden sonraya var mıydı ? Gözünüze çarptı mı ?

edit konu başlığı varmış: http://www.iphoneyardim.net/topic/119901-apple-store-randevu-payla%C5%9F%C4%B1m%C4%B1/

Henüz alabilme imkanına sahip olduğum bir randevum yok maalesef (randevu almak bir türlü kısmet olmadı alınamaz oldu maaşallah) siz gidemeyecekseniz randevunuzun saati ve lokasyonu bana çok uygun takas edemez iseniz randevunuza talibim.

Arkadaşlar selam, zorlu center için randevu alamıyorum 4 gecedir. Randevu olmadan gidenlere bakılıyor diyen de var bakılmıyor diyen de var. Belli saate kadar bakılıyor diyen de var. Daha önce giden var mı? Zorlu da randevusuz gidip işlem yaptırabiliyor muyuz? Ne zaman gitmemiz gerekiyor?