Jump to content

Apple Store Randevu Paylaşımı

Rate this topic

ugrgdr

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Arkadaşlar apple da randevular ne Zaman yenileniyor? Pazar gecesi 00:00 da değil mi? Az önce 00:00 da girdim sisteme ancak bu mağazada boş yer yok yazısı çıktı, her iki mağazada da zorlu Center ve akasyada

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar apple da randevular ne Zaman yenileniyor? Pazar gecesi 00:00 da değil mi? Az önce 00:00 da girdim sisteme ancak bu mağazada boş yer yok yazısı çıktı, her iki mağazada da zorlu Center ve akasyada

Sent from my iPhone using Tapatalk

• 1 month later...
  • 1 month later...

Kolay gelsin herkese iyi çalışmalar benim iphone nun garantisi bitmek üzere artık randevu alıp gitmek istiyorum fakat gece 00:00 da sisteme girmeme rağmen boş randevu bulunamadı uyarısı veriyor yardımcı olabilicek birisi var mı ? Teşekkürler.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

• 4 weeks later...

Merhaba arkadaşlar. Cuma günü iPhone 7 Black modelini aldım fakat cihazımın home tuşunda ve şebekesinde sorun var. Appledan randevu almaya çalışıyorum fakat başaramadım. Denemelerime devam ediyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilcek bi arkadaşımız varsa çok sevinirim. Cuma günü gitme şansım var zorlu center'a. Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kolay gelsin herkese iyi çalışmalar benim iphone nun garantisi bitmek üzere artık randevu alıp gitmek istiyorum fakat gece 00:00 da sisteme girmeme rağmen boş randevu bulunamadı uyarısı veriyor yardımcı olabilicek birisi var mı ? Teşekkürler.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Gece 12 işi bitti hangi gün hangi saat lazımsa o saatte giriyorsun tam 1 hafta sonrasına randevu alıyorsun

Baskasina ait randevu ile gidilebiliyor mu? 24 ekim P.tesi ögleden sonraya Zorlu'da randevum var ancak gidemeyecegim. Acil ihtiyaci olan varsa bilgileri paylasabilirim veya iptal edebilirim arkadas alabilir?

Baskasina ait randevu ile gidilebiliyor mu? 24 ekim P.tesi ögleden sonraya Zorlu'da randevum var ancak gidemeyecegim. Acil ihtiyaci olan varsa bilgileri paylasabilirim veya iptal edebilirim arkadas alabilir?

Paylaşırsanız benimle sevinirim. Teşekkürler

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Arkadaşlar merhaba son iletiyi yazdığımdan beri uğraşıyorum sonunda bugün randevu alabildim yalnız nasıl olduysa iki kez aldım ayrı ayrı saatlere 8 aralık 16:20 de akasya ya randevu işe yarar mı bilmiyorum ama  isteyen arkadaşa verebilirim yalnız kimlik soruyorlar bilginiz olsun boşa gitmişte olabilirsiniz yani . 

• 3 weeks later...
1 saat önce, garaibperest yazdı:

Gün içinde herhangi bir saatte alabilirsiniz devamlı kontrol etmek lazım

Bugünden beri saatlerce denedim hala deniyorum ama sanırım alamayacağım hiç açılmayacak :( en iyisi genpaya yollamak cihazı sanırım.

• 4 weeks later...
Bir saat önce, recepix yazdı:

Arkadaşlar selam;

Cihazımın garantisi bitmek üzere ekranda ölü pixel sorunu var randevusu olup ta gidemeyecek olan arkadaşlarımdan destek rica ediyorum.

genpa ya götürebilirsin 1 hafta sürüyor ama garanti dahilinde olur aynı gün apple store götürüyorlar

• Like 1

1 saat önce, azizgul yazdı:

genpa ya götürebilirsin 1 hafta sürüyor ama garanti dahilinde olur aynı gün apple store götürüyorlar

kardeşim genpayla falan uğraşmak istemiyorum randevusuz gitsek halledebilir miyiz

1 saat önce, recepix yazdı:

kardeşim genpayla falan uğraşmak istemiyorum randevusuz gitsek halledebilir miyiz

tam açılışında gideceksin apple store'a randevüsüz o şekil alıyorlar ama geç gidersen bakmıyorlar zaten geç gidersen önünde en az 50-60 kişi oluyor

• 3 weeks later...
  • 5 months later...

Perşembe yada cuma gününe randevusu devretmek isteyen varmı akşam üstü olursa süper olur yada hsonu her saat olur