Jump to content

Apple Store Randevu Paylaşımı

Rate this topic

ugrgdr

Recommended Posts

Arkadaşlar selam, zorlu center için randevu alamıyorum 4 gecedir. Randevu olmadan gidenlere bakılıyor diyen de var bakılmıyor diyen de var. Belli saate kadar bakılıyor diyen de var. Daha önce giden var mı? Zorlu da randevusuz gidip işlem yaptırabiliyor muyuz? Ne zaman gitmemiz gerekiyor?

Abi bende iki haftadir alamiyorum zorluda randevu almak icin denemelere baslamadan once apple arayip sorunumu soylemistim eger randevu alamazsaniz sabahlari saat 10 ile 11 arasi gidin yedeklere yazarlar sizi demisti bana telefondaki. Bu pazar gidicektim uyuyakalmisim gidedim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abi bende iki haftadir alamiyorum zorluda randevu almak icin denemelere baslamadan once apple arayip sorunumu soylemistim eger randevu alamazsaniz sabahlari saat 10 ile 11 arasi gidin yedeklere yazarlar sizi demisti bana telefondaki. Bu pazar gidicektim uyuyakalmisim gidedim

iPhone 6 ön kameram kaydı çok hafif sorun büyümeden hallettirmek lazım.

iPhone 6 ön kameram kaydı çok hafif sorun büyümeden hallettirmek lazım.

Gecmis olsun abi. Dedigim gibi call center bana oyle dedi bide sansini oyle dene istersen. Bende pazar gunu oyle yapicam cunku. Secimden sonra dogru apple a

Arkadaşlar bugün zorludaydım randevumu işlemim için haftaya bugüne erteledi ama işimi hallettim ben mac için randevu almıştım erteleme randevusu normal randevu gibiyse verebilirim isteyen arkadaşa ilk yazana veririm özelden irtibata geçelim.

Edited by tsubasaozora
  • Like 1

Arkadaşlar bugün zorludaydım randevumu işlemim için haftaya bugüne erteledi ama işimi hallettim ben mac için randevu almıştım erteleme randevusu normal randevu gibiyse verebilirim isteyen arkadaşa ilk yazana veririm özelden irtibata geçelim.

Verdin mi hocam birine

Cok saol hocam bi saat once pazar gunune biri bana verdi. Ama kendi adina olan biseyde bana bakar mi ki servis :(

Bakıyolar hiç farketmiyo randevu sahibinin adını söylemeniz lazım bilgilerini bilin iyi olur.

Bakıyolar hiç farketmiyo randevu sahibinin adını söylemeniz lazım bilgilerini bilin iyi olur.

O oglene almis aksamkini bana verdi oraya gittigimde soylucem senin gelecegini dedi

Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım randevu almış fakat gidemeyecek bana bu randevuyu nasıl devredebilir acaba onun ismine randevu

BENDE DÜN BAŞKASININ ALDIGI RANDEVUYLA GİTTİM SORUN OLMADI HOCAM. RANDEVU ALAN KİŞİNİN İSMİNİ SÖYLEYİP O BENİM YERİME ALDI DERSENİZ BAKIYOLAR Bİ SIKINTI OLMUYOR :)

arkadaşlar hafta içi gece saat 3-5 arası randevu almak en kolay yöntem vardiyalı falan yada gece çalışan arkadaşlarınız varsa rica edin bi denesinler ben 1 hafta ugraştım alamamıştım ilk denediğim gece 5 gibi tek seferde açıldı bi arkadaşıma söylemiştim oda 2. gece açtı randevuyu en azından denemkte yarar var ha bide açılınca ben 2 randevu aldım bırı sabah 10 diğeri öğlen 1 ne olur ne olmaz kaçırırsam diye iyiki de almışım sabah 10:30 da gidebildim trafikden dolayı 15 dakika geçince randevunuz iptal oluyor dediler öğlen 1 dekine gittim bende :D işi sağlama alın demedi demeyin :D

• Like 1

• 3 weeks later...

Cok ilginc bir rüya gördüm..

:D

Havalanindayim ve türkiyeye geliyorum.. Ucak bekleme salonundayiz ve iPhone num yere düsüp param parca oluyor sanki porselenmis gibi.. Telefonun yere düsüp kirilmasina hic mi hic üzülmüyorum cünkü Apple Care + var , bu durumda 69 euro ödiyerek cihazimin degisecegini biliyorum. Ama yinede telefonsuz türkiyeye gelip ne yapacam diye icim icimi yiyor.

Sonra birde aklima istanbuldaki apple store geliyor ve hemen oraya gider cihazimi degisirim diye düsünüyorum ama bu seferde randövi olmada ilgilenmekdiklerini hatirliyorum ve simdi randövi falan alsam iki hafta falan verecekler ama tatilimde o kadar az ve hemen direkt foruma gelip randövi paylasanlari ariyorum ama bulamiyorum :D

Ve simdi geliyorum randövi var :D

Bir sonraki rüyama randövîleri hazir tutun beyler valla gece gece büyük bir eziyet cektim :S :D

Edited by s3rh47