Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
TrAdBaK

CameraTweak 3 (FullHD, 2K Resim ve Video Çekimi)

Rate this topic

Recommended Posts

repo: BigBoss

üçreti: 1.49$  (Daha Önceden Satın Alanlar Üçretsiz Yeni Versiyonunu Kullanabiliyor)

ne işe yarar: resim ve video çekimlerinizi fullhd özellik katıyor hatta 2k çözünürlüğü bile destekliyor.

>http://www.youtube.com/watch?v=9erTjHmo4f8

rmRr1V.png

cameratweak3-1.jpg

cameratweak3-2.jpg

Edited by TrAdBaK
  • Like 3

Bu tweak telefonların odaklanma problemine yol açan tweak değil miydi? Yoksa o başka mıydı?

iPhone 6 plus 64 gb Space Gray

8.1.2 TaiG Jb

Daha önceden satın almıştım şimdi kurdum yarın bi kaç deneme yapalım bakalım (:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu tweak telefonların odaklanma problemine yol açan tweak değil miydi? Yoksa o başka mıydı?

iPhone 6 plus 64 gb Space Gray

8.1.2 TaiG Jb

bahsettiğiniz konu hakkında maalesef bilgim yok.

deneme amaçlı 1080p resim çektim video çektim.

smart özelliği olan televizyonuma yolladım, fullhd olarak tam ekranda resimi ve videoyu izledim.

yani fullhd özelliği mükemmel çalışıyor.

repo: BigBoss

üçreti: 1.49$ (Daha Önceden Satın Alanlar Üçretsiz Yeni Versiyonunu Kullanabiliyor)

ne işe yarar: resim ve video çekimlerinizi fullhd özellik katıyor hatta 2k çözünürlüğü bile destekliyor.

CameraTweak 3 (iOS 8) v1.0

rmRr1V.png

cameratweak3-1.jpg

cameratweak3-2.jpg

Fontun adını yazabilirmisiniz?.

Saygılar

Gesendet von meinem iPad mit Tapatalk HD

Fontun adını yazabilirmisiniz?.

Saygılar

Gesendet von meinem iPad mit Tapatalk HD

font adı: lobster

• Like 1

Full hd özelliği dediğiniz nedir zaten 1080p çekmiyor mu normalde de?

• Like 2

Duymamıştım ama güzel oldu emeğe saygı

6 için güncelleme gerekli. ekran uyumsuzluğu var...

Ben bi sorun göremedim?

ızgara ayarları sola yakın duruyor mesela...

Evet ızgaralarda sorun var, güncelleme gelir yakında.

• Like 1

Crack'li versiyonu çıkmamış galiba. HackYouriPhone ve Kalora repo'sunda yok.

Ya arkadas gina geldi artik su fontun adi ne'cilerden. Biri ekran goruntusu paslasmaya gorsun pat damliyolar biri fontun adi ne fontun adi ne. Yetmiyor gibi bir de mesajin tamamini alinti yapiyor. Yeter yahu

• Like 1

Fontun yada temanın sorulması önemli değilde Alıntı yaparken biraz dikkat edilirse iyi olur

iPhone 6+ 8.1 JB

Ya arkadas gina geldi artik su fontun adi ne'cilerden. Biri ekran goruntusu paslasmaya gorsun pat damliyolar biri fontun adi ne fontun adi ne. Yetmiyor gibi bir de mesajin tamamini alinti yapiyor. Yeter yahu

Konu cidden kayıyor böyle sorularda ama öyle durumlarda ss veren fontun adını da verse ilk postunda hiçbir sorun kalmayacaktır.

Fontun yada temanın sorulması önemli değilde Alıntı yaparken biraz dikkat edilirse iyi olur

iPhone 6+ 8.1 JB

Konu cidden kayıyor böyle sorularda ama öyle durumlarda ss veren fontun adını da verse ilk postunda hiçbir sorun kalmayacaktır.

konuyu açan kişi sadece konu ile ilgili kısa bilgilendirme yapmakla yükümlüdür. Konu dışı gelecek sorular ne olabilir? Acaba şu üye benden ne ister veya istemez gibi sorulara yönelik müneccimlik yapıp extra bilgi girmez.

Özellikle ilk konunun alıntı yapılmasını istemiyorsak eğer; bu işi çözecek olan site adminleridir. Admin kim ise, siteye ait temaya veya yazılımı küçücük bir EKLENTİ kuracak, bu kurulan eklenti sayesinde özellikle ilk konuyu kimse bir sonraki cevaplarda ALINTI yapamayacak. Alıntı yapılarak ortaya çıkan mesaj kirliliğinin çözümü bu kadar basit.

konuyu açan kişi sadece konu ile ilgili kısa bilgilendirme yapmakla yükümlüdür. Konu dışı gelecek sorular ne olabilir? Acaba şu üye benden ne ister veya istemez gibi sorulara yönelik müneccimlik yapıp extra bilgi girmez.

Özellikle ilk konunun alıntı yapılmasını istemiyorsak eğer; bu işi çözecek olan site adminleridir. Admin kim ise, siteye ait temaya veya yazılımı küçücük bir EKLENTİ kuracak, bu kurulan eklenti sayesinde özellikle ilk konuyu kimse bir sonraki cevaplarda ALINTI yapamayacak. Alıntı yapılarak ortaya çıkan mesaj kirliliğinin çözümü bu kadar basit.

Kimse başka seylerle yukumlu yapilmiyor. Heyecanlanmaya gerek yok. Acaba benden ne istenir diye düşünmek zorunda da değilsiniz. Ama yapılmasında zarar yok. Verilen ekstra bilgiden kimseye de zarar gelmez. Ben sadece böyle yapılsa sorun kalmaz diyorum. Kimseye yap demiyorum. Dediğiniz EKLENTİ hakkinda da neden buyuk yazdiniz orayi da anlamadim, hadi gercekten 1 cumle yazilan baska ilk postlarda ilk postu alintilamak isteyenlere ne olacak?

Kimse başka seylerle yukumlu yapilmiyor. Heyecanlanmaya gerek yok. Acaba benden ne istenir diye düşünmek zorunda da değilsiniz. Ama yapılmasında zarar yok. Verilen ekstra bilgiden kimseye de zarar gelmez. Ben sadece böyle yapılsa sorun kalmaz diyorum. Kimseye yap demiyorum. Dediğiniz EKLENTİ hakkinda da neden buyuk yazdiniz orayi da anlamadim, hadi gercekten 1 cumle yazilan baska ilk postlarda ilk postu alintilamak isteyenlere ne olacak?

bu zamana kadar site yöneticiliği yapmadığınız belli oluyor. O eklentiyi admin yetkisine sahip kişi yapabilir. Bahsettiğim eklenti sadece konunun ilk mesajını alıntılamayı engeller. Diğer mesajların alıntılamasını engellemez. 6 yıl site yöneticiliği yaptığım için için forum yazılımlarıyla ilgili her eklenti hakkında yeterli bilgim vardır. EKLENTİ kelimesini büyük yazmamın sebebi site admini kimse onun dikkatini çekmek içindi.

bu zamana kadar site yöneticiliği yapmadığınız belli oluyor. O eklentiyi admin yetkisine sahip kişi yapabilir. Bahsettiğim eklenti sadece konunun ilk mesajını alıntılamayı engeller. Diğer mesajların alıntılamasını engellemez. 6 yıl site yöneticiliği yaptığım için için forum yazılımlarıyla ilgili her eklenti hakkında yeterli bilgim vardır. EKLENTİ kelimesini büyük yazmamın sebebi site admini kimse onun dikkatini çekmek içindi.

Arkadaşlar sadece konuyla ilgilenseniz, tartışmalara girmeseniz daha iyi olacak bence. Burada önemli olan tweak hakkında bilgi vermek font nedir hakkındaki soruları admin arkadaşlar uyarmalı. Eğer çok merak ediyorsa forumda bir soru-cevap bölümü var resmi oraya alıp bu fontun adı ne diye sorabilirler. Konu içinde de bütünlük bozulmamış olur.

Crack'li versiyonu çıkmamış galiba. HackYouriPhone ve Kalora repo'sunda yok.

Crackli hali tweak yayınlandıktan 10 saat sonra Cydia içinde 3 repo'da mevcuttu. Hackyouriphone repo'suna düşer düşmez kurduğum için bunu yazıyorum. Repo'ları yenileyerek tekrar deneyin.

• Like 1

Crackli hali tweak yayınlandıktan 10 saat sonra Cydia içinde 3 repo'da mevcuttu. Hackyouriphone repo'suna düşer düşmez kurduğum için bunu yazıyorum. Repo'ları yenileyerek tekrar deneyin.

Pardon hatlar karıştı airblue konusundayım sandım bi an (:

Edited by utkuts
  • Like 1

Arkadaşlar bu tweak ile ilgili bir sorum var. Ben bu tweak'i en son 5S cihazımda iOS 7 ile kullanmıştım. Bazı sorunları vardı, mesela çektiğim fotonun bazı kısımlarını flulaştırıyordu. Ben bu durumu daha sonra galeri kısmında fotoyu incelerken farkediyordum, diğer bir sorun ise video çekerken sürekli netlemeye çalıştığı için kötü bir görüntü kaydı yapıyordu. Bu sorunları şu an farkeden var mı? Ayrıntılı ayarları nedeniyle kullanmak istiyorum ama iPhone 6 ve iOS 8 ile gelen kamera özelliklerinden sonra çok da gerekli mi bilemiyorum. Kullanan arkadaşlar mümkünse biraz detay verirse güzel olur.

Edited by KERO1planet

end of trail hatası veriyor deneme suresi bitti sanırım.. insanelyınden cracklı yuklemıstım oysa.. varmı cozumu olan=

end of trail hatası veriyor deneme suresi bitti sanırım.. insanelyınden cracklı yuklemıstım oysa.. varmı cozumu olan=

Sanırım cracklısı çalışmıyor

Alıntı yaparsanız çabuk ulaşabilirim

CameraTweak 3 (iOS 8) v1.3 olarak güncellendi.

Fixed: Timestamp state was not saved when needed

Fixed: Weird animation in UI after using the dimension switcher or FPS selector

Fixed: UI placement of buttons and other indicators for iPhone 6 & 6 plus

Fixed: Manual (advanced) focus not focusing on selected target in iPhone 6 plus

Fixed: The dimension selector not resized well in landscape orientation

Fixed: Selecting a custom dimension on the iPhone 6 plus did not actually take a picture in that resolution.

Fixed other minor bug here and there.

Removed the 1936p dimension due to it’s problematic AV description.

NOTE! 

When using the tweak 'HighResStill' the dimensions/resolution of the image will continue to be HiRes.