Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
brnkrdg

macbook air eğik ?

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaşlar macbook air aldım 2 gün oldu ama masadayken farkettim touchpad in sol yanına bastığımda sanki düz değil gibi kıpırdıyo. bende masa yamuktur diye başka bir sürü yerde denedim yine aynı heryerde.yani tek ayağı tam yere temas etmiyor. bu kadar para verip böyle bişe olması canımı sıktı. 

şimdi ben bunu teknosadan aldım götürüp beğenmedim iade edicem mi diyim yoksa direk söyliyim mi her şeyi ? gerçeği söylersem servise gönderelim falan derler uğraşamam bunlarla. 

bu akşam götürücem acil cevaplarınız lazım.

Hemen götürüp iade edin sorgusuz sualsiz.

Yada cihazın eğik olduğunu ve cihazı istemediğinizi söyleyin yenisi ile değiştirmeyi kabul ederlerse iade etmeyeceğinizi söyleyin.

Fakat her ne olursa olsun elinizde ki o cihazı bugün onlara verin.

Hemen götürüp iade edin sorgusuz sualsiz.

Yada cihazın eğik olduğunu ve cihazı istemediğinizi söyleyin yenisi ile değiştirmeyi kabul ederlerse iade etmeyeceğinizi söyleyin.

Fakat her ne olursa olsun elinizde ki o cihazı bugün onlara verin.

maalesef bugün götüremicem. Çünkü teknosa iade koşullarını okudum ve cihazın kullanılmamış olması gerekir yazıyodu bende air açılıken alt a basıp machintosh u sildim şimdi mac osx i yeniden yüklüyor. Ancak 7 saat gibi bir süre var diyor. Ancak iki kere internetle ilgili hata verdi şuan yükleniyor.

Hatalı üretim, kesinlikle iade veya da değişim zorunluluğu var sonuç alamazsanız Apple Store ile iletişime geçin. Onlarda sıfırlayabilirler.

Edited by Dr.Wave

Arkadaslar hep diyorum, ürünleri online store dan almak en iyisi. Yanı belkı 100 150 tl daha fazla olabilir online store daki ürünlerin fiyatı ama deger. Sonucta mağdur olmuyorsun ve cok ilgililer.14 gun koşulsuz şartsız iade ve değişim hakkı var. En ufak sıkıntında hıç sorun olmadan iade veya degısım yapıyolar bn kackere değişim ve iade yaptm.suan arkadasımı cok iyi anlıyorum buna benzer bır olay bnmde basıma gelmıştı turkcell den ipad aldıgımda. Aldım 3 gun sınra gerı goturdum ne yaptysam almadılar geri veya degsm yapmadılar ve o ipad i gınulsuz bır sekılde 1 sene boyunce kullanmak zorunda kaldım . Arkadasm sana tavsıyem o urunu kesın degıstrmeye veya ıade bak. Eger baktn olmuyor hemen sat çunku cıhazda bır sıkıntı olanda ınan ınsanın elliyesi bile gelmıyor cihaza. Gecmıs olsun

Logitech Ultrathin 2 iPad mini Cover ile