Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
kdrozturk

CyDown (Cydia Eklentilerini Ücretsiz Kurmak)

Rate this topic

Recommended Posts

Tweak Adı : CyDown
Geliştirici : Julioverne
Versiyon: 5.9.2
Repo:  repo.xarold.com (Geliştirici Repo Adresi)

Ücret : Ücretsiz

Evet arkadaşlar konu başlığından anlaşılacağı gibi cydia içindeki ücretli uygulamaları ücretsiz kurmanızı sağlayacak bir tweak geliştirildi.

Güncel: Tweak için 5.9.2 güncellemesi yayınlandı.

IxVddLSl.png0pELmogl.png

Edited by kdrozturk
  • Like 3

Hocam bu uygulamayı indirdik diyelim,paralı uygulamayıda ücretsiz indirdik,bu uygulamayı yapıp satan adamın hakkına girmiş olmuyor muyuz,haram değil mi bu acaba?

Tweak Adı : CyDown

Geliştirici : Julioverne

Versiyon: 1.2.1

Repo: repo.xarold.com

cydia.myrepospace.com/kalora

Ücret : Ücretsiz

Evet arkadaşlar konu başlığından anlaşılacağı gibi cydia içindeki ücretli uygulamaları ücretsiz kurmanızı sağlayacak bir tweak geliştirildi. Biraz önce bunu PwnTunes for iOS8 uygulamasını kurup denedim ve başarılı şekilde çalıştı. Ancak Airblue Sharing gibi uygulamalarda çalışmadığı söyleniyor.

Ben uygulamayı indirdim, ayarlardan ON konumuna aldım. Peki nasıl kullanacağız? Mesela Ayecon temasının sayfasına girdim, sağ üst köşede satın al diyor hala. Tıkladım paypal'a yönlendiriyor. Yani olmuyor.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Hocam bu uygulamayı indirdik diyelim,paralı uygulamayıda ücretsiz indirdik,bu uygulamayı yapıp satan adamın hakkına girmiş olmuyor muyuz,haram değil mi bu acaba?

Haklısınız tabiki fakat konuya birde şu açıdan bakalım. Bir çok repo adresinde bu uygulamalara crack yapılıyor ve yayınlanıyor. Çoğumuz bunları kullanıyoruz. Bu kadar çok repo adresi kullanmak yerine orijinal tweak kurmak daha mantıklı olacaktır. Bunu kullanmak ya da kullanmamak sizin bileceğiniz iş tabi ki. Ben sadece paylaşımda bulundum.

• Like 3

Ben uygulamayı indirdim, ayarlardan ON konumuna aldım. Peki nasıl kullanacağız? Mesela Ayecon temasının sayfasına girdim, sağ üst köşede satın al diyor hala. Tıkladım paypal'a yönlendiriyor. Yani olmuyor.

Tweak kullanmak için öncelikle Cydia Enable adlı tweaki indirmeniz gerekli. Oradan aktif ederek cydia içinde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

post-74931-1419865094,4144_thumb.jpg

Tweak kurulduktan sonra bu şekilde görünecektir.

Edited by kdrozturk

Bende kurdum ama tüm uygulamaları yine satın al diyor, cydia enable tweak inide kurdum hiçbirşey değişmedi.

Tweak kullanmak için öncelikle Cydia Enable adlı tweaki indirmeniz gerekli. Oradan aktif ederek cydia içinde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

cydia enable tweakini kurduktan sonra ne yapmamız gerekiyo içindeki hangilerini aktifleştireceğiz?

Bende kurdum ama tüm uygulamaları yine satın al diyor, cydia enable tweak inide kurdum hiçbirşey değişmedi.

Belki de eksik yaptığınız bir yer olabilir arkadaşlar.

Belkide dediğiniz gibi olabilir ama çalışmadı bide telefonu reboot yapıp deneyeyim.

cydia enable tweakini kurduktan sonra ne yapmamız gerekiyo içindeki hangilerini aktifleştireceğiz?

İlk mesaja resim olarak ekledim. Resimdeki gibi sadece CyDown uygulamasına onay vermeniz yeterli oluyor.

Cydown tweakini kurdum ve pwntunes tweakini ücretsiz indirdim ama telefonu bilgisayara baglayınca resimlerimin disinda baska 5-6 tane isimsiz klasor görünüyor ve ne pcden resim veya herhangi bir dosyayı telefona aktarabiliyorum nede telefondan Pcye bir resim veya dosya aktarabiliyorum. Sanki bir engelleme var gibi.

Telefonu Pcye taktıktan sonraki görüntü bu sekilde

e8ba68b24d83cd59a9cb81e4838187ee.jpg

44e078ebe6d5bbbd11b14cf9d0007e3d.jpg

Edited by Tutkum72

Arkadaşlar bende Aeternum tweakini indirdim sorunsuz fakat Activator ile nasıl aktiv edicem hiç aktivator kullanmadımb1c5c3e4b18e8156e03e77137234b1d4.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu proğramın ömrünün kısa olacağını düşünüyorum çünkü bu tweak jb dünyasını alt üst eder. bu bir devrim müthiş bir tweak şu ana kadar 3-4 tane tweak de denedim hatasız çalıştı

• Like 1

Bir çok programda işe yariyor,lakin telefon bilgilerini ele geçirmeğe çalışan bir grup olmaliki pw tunesi yükledim ama windows bunu virüs olarak gördü bilgisayarda bağlanmasına izin vermedi.

Açıkcası ben bu programdan kortum.

Airbluesharing gibi tekefon üzerinden aktive olan uygulamalarda çalışmaz ve bence juliverne çok büyük bir hata yaptı artık bundan sonra orijinal debi yükleme ile tweak kullanmak tarihe geçecek ya satın alacaksın yada hatalı olan cracklari kullanacaksın.Yoksa böyle bir uygulama varken kimse tweak geliştirmez

Airblue işlemiyor, nitrous da lisans hatası veriyor. Çok kullanışlı gelmedi bana

Pek bi ise yaradığını söyleyemem

Hocam en iyisi konuyu kilitleyin bakıyorum da herkes şikayet eder durumda :D

Yapamayanlar cydia enable a girip cydown ı aktif ettikten sonra apply a basmalari gerekiyor..c764b01b611c10675ec1f33fcc402f4d.jpg

Heee yediniz adamlar yıllardır tweak yapıyor bi adres buldun üçretsiz kardeşim güncelleme yokmu böyle Saçma sapan repoları eklemeyin

Mükemmel çalışıyor :) QuickShotPro yu kurdum sorunsuz çalıştı. Bu adam işi biliyor yaaa. emeğine sağlık valla :)

Birkaç tweak daha deneyecem sonucu yazarım

Geçen içimden geçirmiştim, crack yerine şu cydia'da satın alını kaldırıp kur seçeneğini yapamıyolar mı diye, biri duydu galiba :)

Pwntunes ve MyWi 8 i denedim sorunsuz çalıştı :)

• Like 1

İlk mesajda belirttiğim gibi airblue gibi tweakler ile denemeyin çalışmaz. Denediğim bir çok tweak sorunsuz çalışıyor. Beğenmeyenler daha ne istiyor anlamadım :)

Edited by kdrozturk
  • Like 1