Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Hadibeoglum

iPhone 6 aldım ama hata mı ettim ?

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar iPhone 6 space gray 16 gb almış babam ama ben plus istiyordum kutusunu bile açmadım daha jelatini üzerinde duruyor. Vatan'dan almış sordum neden plus almadın diye plus yokmuş dedi ne yapabilirim sizce ? iPhone 6 kullanayım mı ?

Sakın plus alma kardes baban en iyisini yapmış ben bile plus istiyordum ama gördükten sonra almadığıma çok sevındım kaba çok büyük kardes bırak baban en ıyısını almış bence hiç ama hiç Değiştirme ne büyük ne küçük ele yakışanı almış dana benim de iPhone 6 4.7

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sakın plus alma kardes baban en iyisini yapmış ben bile plus istiyordum ama gördükten sonra almadığıma çok sevındım kaba çok büyük kardes bırak baban en ıyısını almış bence hiç ama hiç Değiştirme ne büyük ne küçük ele yakışanı almış dana benim de iPhone 6 4.7

iPhone 6 plus'un özellikleri daha iyi değil mi ? Ne farkı var hocam ?

Ya Allah Allah Aşkına bırakın bu Saçma ayrımı kardes inan sana bişey diyeyim mi belki plus alanlar doğru olduğu halde belki doğru deyil diyecekler belki ama inan iPhone 6 4.7 plus dan daha seri. Şuana kadar Butun sorunlar pluda çıkıyor apple mağazası evimizin yanında Arkdasla konuştum diyor plus alma niyetiyle geliyorlar ama sonra vazgeçip 4.7 alıyorlar bu bile insanin alma kararını deyiştire biliyorsa gerisini sen düşün kardes ama sen yine yok illa plus diyorsan buyrun git al ama suunu unutma belli bilgün sonra hak vereceksin bana

Urfalı kardeş çok taraflı bakmış olaya ben plus kullanıyorum. Gayet memnunum.

Olaya şöyle bakmak lazım: plus büyük evet. Ama büyük ekranın avantajlarını da unutmamak lazım. Oyun film vs. İphone 6 da ekranı yeterli gelecektir size. Ama eğer ki daha büyük ekran kullanmak istiyorsanız plusu bir gözden geçirin. Tamamen terxih ve ihtiyaç meselesi. Bende plus var ve en ufak pişmanlığım yok. En ufak sorun da çıkarmadı bana daha. Ev arkadaşımda 6 var, o da memnun gayet anlatabiliyor muyum. Karar sizin tercihinize kalmış. Şimdiden hayırlı olsun.

• Like 1

Bak ağzınla diyorsun film izlemek için gayet iyi ben de arkdas film. Deyil telefon kullanacak

Bak ağzınla diyorsun film izlemek için gayet iyi ben de arkdas film. Deyil telefon kullanacak

hemşerim doğru diyo oyun ve film bi yere kadar telefon olarak kullanıyoruz sonuç itibariyle 6 daha mantıklı

• Like 1

Elbette film oyun önemli değilse 6 alınması makul. Ben kendi ihtiyaçlarıma göre tercih ettim. Arkadaşımız da kendi ihtiyaçlarını düşünüp o şekilde karar vermeli.

• Like 1

Kardeşim eğer büyük ekran istiyorsan plus al ama plusun ekranıda çok büyük dersen 6 idael arasında hiçbir hız farkı donanımsal fark yok tek fark büyüklük

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar iPhone 6 space gray 16 gb almış babam ama ben plus istiyordum kutusunu bile açmadım daha jelatini üzerinde duruyor. Vatan'dan almış sordum neden plus almadın diye plus yokmuş dedi ne yapabilirim sizce ? iPhone 6 kullanayım mı ?

16 değilde 64 alsaymış keşke babanız.

Yapabiliyorsanız 64GB a geçiş yapın.

Plus mı yoksa normal 6 mı sorusuna, bir şey söylemek saçma olur derim.. Sonuç olarak cihazı siz kullanacaksınız. Kullanım amacınıza göre karar vermeniz en mantıklısı olacaktır.

16 değilde 64 alsaymış keşke babanız.

Yapabiliyorsanız 64GB a geçiş yapın.

Plus mı yoksa normal 6 mı sorusuna, bir şey söylemek saçma olur derim.. Sonuç olarak cihazı siz kullanacaksınız. Kullanım amacınıza göre karar vermeniz en mantıklısı olacaktır.

haklısınız hocam plus ile 6 arasında çözünürlük farkı ve kamera odak farkı var değil mi sadece ? başka bir fark var mı yoksa ?

haklısınız hocam plus ile 6 arasında çözünürlük farkı ve kamera odak farkı var değil mi sadece ? başka bir fark var mı yoksa ?

Batarya farkıda var diye biliyorum. Emin değilim ama

Hızlı yanıt için "Alıntı yapın"

Farkları sorarsanız:

1)plus ekranı full hd 1080x1920 piksel yoğunluğu 6 ya göre biraz daha fazla ayrıca.

2)Kamerada optik stabilizasyon var 6'ya malesef bunu koymamışlar ama öyle pişman edecek boyutta değil. Farkı anlamak zor. İkisi de iyi çekim yapıyor.

3)Bataryası iphone 6'ya göre boyutundan ötürü daha büyük. Bir miktar şarj farkı oluyor 6 ile arasında ama genel bakarsak ikisinin şarjı da tatmin edici.

• Like 3

Farkları sorarsanız:

1)plus ekranı full hd 1080x1920 piksel yoğunluğu 6 ya göre biraz daha fazla ayrıca.

2)Kamerada optik stabilizasyon var 6'ya malesef bunu koymamışlar ama öyle pişman edecek boyutta değil. Farkı anlamak zor. İkisi de iyi çekim yapıyor.

3)Bataryası iphone 6'ya göre boyutundan ötürü daha büyük. Bir miktar şarj farkı oluyor 6 ile arasında ama genel bakarsak ikisinin şarjı da tatmin edici.

Ek olarak Plus'da batarya Kapasitesi yüksek ama ekranı da o derece büyük, Pil tüketimini etkileyecek bir unsur zira Pil o sebepten daha yüksek.

Gelelim Çözünürlük olayına, karşınızda Full HD bir TV yok bunlar Mobil Cihazalar, Ultra HD, 4K, Saymakla bitmez.

iPhone 6'ya Full HD film izleyin bir de Plus ile göz ile değil Büyüteç ile baksanız Fark göremezsiniz.

720P Mobil cihazlar için Fazlasıyla yeter, sonuçta bunlar Retine Ekran teknolojisine sahip. Üreticiler, tüketici çekmek için Donanıma verdiler gaz gidiyorlar bakınız iPhone ile Android Arasında bulunan Ram farkına.

Imaj sabitleme konusu tartışılır, benim işime yaramayan bir özellik o sebepten ihtiyaç duymuyorum. Kullanmak isteyen Kullanıcılar için oldukça işe yarar bir nimet diyebilirim.

Edited by M.Duman
  • Like 1

Ek olarak Plus'da batarya Kapasitesi yüksek ama ekranı da o derece büyük, Pil tüketimini etkileyecek bir unsur zira Pil o sebepten daha yüksek.

Gelelim Çözünürlük olayına, karşınızda Full HD bir TV yok bunlar Mobil Cihazalar, Ultra HD, 4K, Saymakla bitmez.

iPhone 6'ya Full HD film izleyin bir de Plus ile göz ile değil Büyüteç ile baksanız Fark giremezsiniz.

720P Mobil cihazlar için Fazlasıyla yeter, sonuçta bunlar Retine Ekran teknolojisine sahip. Üreticiler, tüketici çekmek için Donanıma verdiler gaz gidiyorlar bakınız iPhone ile Android Arasında bulunan Ram farkına.

Katılıyorum. Mobil cihazlar müşterinin gözünü boyamak için her türlü donanımda kapışıyorlar. Ama halbuki çoğu gereksiz. Ev arkadaşımda 6 var o yüzden kendi plus cihazımla yan yana ve özellik bakımından istediğim anda karşılaştırma yapabiliyorum ve gözlediğim kadarıyla üstte de belirttiğim gibi aralarında fark sayılacak birşey yok. Bariz tek fark ekran boyutları. O yüzden ayrıntıları düşünmeden önce boyutta karar vermek lazım. Büyük ekrandan faydalanmak isteyen Plus; daha kibar ve kullanımı kolay arıyorsan 6.

• Like 1

iPhone6 daha hızlı i6 plus'a göre

iPhone6 daha hızlı i6 plus'a göre

Aynj çipi farklı çözünürlüklerde kullandığı için bir hız farkı olması beklenir fakat bende plus arkadaşta 6 olmasına rağmen ve sürekli yan yana oyun vs. Oynadığımız için ben bir fark göremedim henüz.

Bence 6 nın 5s ten hiçbir farkı yok tavsiyem plus almanız yönünde olur.

Tüm iphone modellerini kullanan biri olarak 6 plus a kadar cebimde şarj aleti yada powerbank ile dolaşırdım plus aldım alalı bu ikiliden kurtuldum iki cihaz arasındaki ön önemli fark bu iş arkadaşımda 6 var ve maalesefki şarjı akşamı bulmuyor ekran ve kameradaki farklılıklarda cabası.

İşin birde şu boyutu var büyük ekran kullanım açısından ilk zamanlarda zorluyor ama 2/3 günde alışıyorsunuz.

Aslında en bana göre en uygun cümle şu: Eğer aktif bir iphone kullanıcı iseniz ve her işinizi iphone ile görüyorsanız Plus biçilmiş kaftan. Ama telefonun içine düşmüyorsanız 6 en uygunu.

Plusa ilk başta alışmak zor ama alışınca iphone 6 sana çok küçük geliyor. Plus modelini kullanırsan taşıma sorunu var ama 6 da bu sorunu yaşamazsın. Ben ikisi arasında zor karar verdim ama tercihimi plustan yana kullandığım için hiç pişman değilim. 1 ay mağazalara gittim geldim. Büyük ekran kullanmak hele iphoneda ayrı bir zevk.

Madem plus istiyorsunuz götürüp geri verin başka biryerden plus alın. Aksi takdirde kullandığınız cihaz dünyanın en iyi cihazı olsa bile içinize sinmez.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bence iphonede 16 gb devri bitmiştir en az 64 gb olmalı gerisi hikaye

Ben normalde lg g3 kullanıyordum kardeşim istedi ona verdim ben kendime iphone 6 aldım şuanda ekran konusunda gayet memnunum g3 te 5.5 inc ekran vardi ama 4.7 de kötü değil yalan yok şarjı az gidiyor şarj konusunda pişmanım 1 gün gıdım gıdım yetiyor ama boyut ve yeterlilik açısından bencede 6 daha iyi plus açısından benim plus alma sebebim sadece şarjı olurdu

hocam ben 6 plus aldim 1 ay bile kullanamadim cihaz oylece evde duruyor,gitdim beyaz 6 aldim,6 en iyisi plus cok buyuk cepde rahat olmuyor insani bir sure sonra yoruyor,babaniz bence en guzelini yapmis gule gule kullanin