Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Elvis

ios 7'den ios 8'e geçmelimiyim?

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar ios 7.1.1'i kullanıyorum, ara sıra %28 şarjlarda hop kapanıyor şarj bitiyor..

Sizce ios 8'e geçmeli miyim?

Geçecektim yazılım yüklenemedi hatası aldım, şimdi kararsızım..

Hayatının hatasını yaparsın : )

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 1

Arkadaşlar ios 7.1.1'i kullanıyorum, ara sıra %28 şarjlarda hop kapanıyor şarj bitiyor..

Eğer cihazın 4S geçtiğinde balta hazırla kırmak için 5 ise 8.1.2'ye geçmende sıkıntı yok hız aynı ama sizin batarya artık değişmeli sürümle alakası yok ömrü bitiyor bende değiştim iPhone 5 imi artık %20-10-30 gibi saçma bi şekilde kapanmıyor herkes aynı şekilde durumu düzeltti

5S se bence kesinlikle gecmeyin 7.1.1 candir 5S imi 2 gun once satip Plus aldim iOS 8 de hem stabilite 7 kadar iyi degil, hemde 7.1.1 en iyi batarya performasi veriyor, sizin piliniz bozulmus bunun surumle alakasi yok pil kalibrasyonu deneyin olmazsa zaten garantisi varsa Apple a goturun ucretsiz degisim yaparlar

• Like 1

8.2 beta 4 ip 5 s de cok iyi bataryasi mukemmel diebilirim performansi ayni sekilde. Ama 8.1.2 cok berbat

İpad air ile gönderildi

Edited by Buzadam

hocam ne var 7.1.1 de pildi desen yine fark yok nesi can ios 7 nin anlamadim. En baditinfen ios 8 de metal var gezegende baska hic bir sistem de yok

• Like 1

hocam ne var 7.1.1 de pildi desen yine fark yok nesi can ios 7 nin anlamadim. En baditinfen ios 8 de metal var gezegende baska hic bir sistem de yok

iOS 8 de metal var demişsin, "metal" ne Edited by prolab

iOS 8 de metal var demişsin, "metal" ne

Metal yazılımcılar için grafikleri rahatlatan bir teknoloji. Bu sayede yeni çıkacak "metal" desteği verilen oyunlar daha az güçle daha iyi grafik verecek. Ama bu yeknoloji A7 yongası ve üzeri için yani 5s ve üstü.

• Like 1

Metal yazılımcılar için grafikleri rahatlatan bir teknoloji. Bu sayede yeni çıkacak "metal" desteği verilen oyunlar daha az güçle daha iyi grafik verecek. Ama bu yeknoloji A7 yongası ve üzeri için yani 5s ve üstü.

Teşekkür ederim. Oyunlarla ilgili demekki ...

Metal filan hikaye nayn nayn nayn..ios 6 da kalmaliydik keske prgramlar izin verseydi de ios7 ye gecmeseydik ve daha sonra da ios 8 e...ios 6 dan snra her yukledigim yazilimda pismanlik yasadim

By cm0091

• Like 2

Applee hem appstore ile hemde jb'ye izin vererek çıkacak tweakleri son sürümlere uygun olarak yayınlatıp hem ios'u geliştiriyor hemde eski cihazları hem tweakler hemde appstore uygulamaları ile dayatma yapıp paraya para demiyor !

Biz kullanıcılar jb yi hackerlar yapıyor sanıyoruz [emoji2] malesef aslında her taşın altında applee var !

Aslında cihaz hangi sürümle piyasaya çıkıyorsa o sürümlerin en stabilini kurup orda kalmalıyız aslında ! Ama applee işte burda yeni numarası devreye giriyor uygulamaları üst sürüm yükleme dayatması şartı koşuyor yani bütün çakallık applede ! bizimde seçim yapmamız gerekiyor eski sürümde kalıp hızlı performansı iyi bir cihazmı yoksa yüksek sürümde daha özellikli yavaş bi cihazmı seçim sizin !

Olayı özetlecek olursam şundan emin olun cebimizdeki parayı gerek jb gerek appstore gerekse applee store ürünlerini devreye sokarak tıpış tıpış alıyor... Olay bu uyanalım artıkkk.

Gerçi benimki tablet ama (retina mini) 7.1.1 sürümünde öyle memnunumki anlatamam telefona gelince 4 ten 4s e geçtim aldığımda ios8 vardı malesef mecburen 8.1.2 yaptım 8.2 final belki hızlandırır napalım yani 7.1.1 tablette eksik ne var dersen 8 e göre; hiçbirşey

iPad retina mini' den Tapatalk aracılığı ile gönderildi