Jump to content

iPhone 5s 8.1.2'den 7.1.2'ye Downgrade Sorun Yaşıyorum.

Recommended Posts

Arkadaşlar çok memnundum 7.1.2 Jb ile telefonumdan uzun zamandır böyle kullanıyordum.
Gereksiz şeylerden kurtulmak için restore edeyim yine 7.1.2'ye Jb yapayım dedim ama 7.1.2 sürümünü indirdim telefona bir türlü kuramadım hata veriyor sürekli.
Şimdi 8.1.2'yi kurdum Jb yaptım ama memnun değilim yine Downgrade yapcağım zaman hata alıyorum sebebi nedir sizce?

Teşekkürler

Arkadaşlar çok memnundum 7.1.2 Jb ile telefonumdan uzun zamandır böyle kullanıyordum.

Gereksiz şeylerden kurtulmak için restore edeyim yine 7.1.2'ye Jb yapayım dedim ama 7.1.2 sürümünü indirdim telefona bir türlü kuramadım hata veriyor sürekli.

Şimdi 8.1.2'yi kurdum Jb yaptım ama memnun değilim yine Downgrade yapcağım zaman hata alıyorum sebebi nedir sizce?

Teşekkürler

kardesim 4 s ve uzeri icin downgrade surum dusurme yapilmiyor maalesef oldugun surumde kullamaya devam edeceksin

Geçen gün ip4 aldım kilitliydi açtırdım sonra ios5.1.1 ohh misss takas edelim istersen

Sent from my iPad using Tapatalk

Ios 5.1.1 deyken jb li 4s im resmen uçuyordu tabi speed intensifier da vardı 130 a yakın paket kuruluydu cydia dan ama yine uçuyordu . Şimdi ios 7ile sürünüyor 8e yükseltsem ölür. Suç kimin Apple

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ios 5.1.1 deyken jb li 4s im resmen uçuyordu tabi speed intensifier da vardı 130 a yakın paket kuruluydu cydia dan ama yine uçuyordu . Şimdi ios 7ile sürünüyor 8e yükseltsem ölür. Suç kimin Apple

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

senin suçun yokmu neden 5.1.1 de kalmadın. benim 4s var bitane 6.1.3 .. güncellemedim roket gibi. 

selam arkadaslar 7.0.4 kurulu 4s ime 7.1.2 nasil kurabilirim ipsw yi indirdim shift,geri yukle diyorum ipsw yi gosteremiyorum bi yolu varmi bundan baska

sürüm dusurme 4s ve üzeri cihazlarda mumkun degil kardesim bosuna ugrasma

sürüm dusurme 4s ve üzeri cihazlarda mumkun degil kardesim bosuna ugrasma

surum dusurmiyecegim yukseltecegim 7.04 ten 7.1.2 ye nasil yapabilirim

iphone geri yukle dedigim an 8.1.2 geliyor itunes te 7.1.2 ipsw yi indirdim fakat tel e nasil atabilirim

Yukseltme isindede son surume guncelleme yapabilirsin diger sürümlerin imzasi kapali maalesef. Ya oldugun surumde kalacaksin yada 8.1.2 ye yukselteceksin karar sizin

Yukseltme isindede son surume guncelleme yapabilirsin diger sürümlerin imzasi kapali maalesef. Ya oldugun surumde kalacaksin yada 8.1.2 ye yukselteceksin karar sizin

eskiden shift+geri yukle dedigimiz zaman istedigimiz ipsw yi restore edebiliyorduk simdi yapamiyormuyuz artik 

selam arkadaslar 7.0.4 kurulu 4s ime 7.1.2 nasil kurabilirim ipsw yi indirdim shift,geri yukle diyorum ipsw yi gosteremiyorum bi yolu varmi bundan baska

İphone işte böyle bir firma istediğin sürümü bile yükleyemiyorsun

Ayped havalıdan gönderdim