Jump to content
Sign in to follow this  
hiromen25

İphone satıyorum telefon öneri ?

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar iphone 5s var dakat sıkıldıgımdan dolayı satıyorum. İphone almıyacam. ' Nedeniyle ' birlikte bir telefon önerir misiniz?

Sarjı 5s'e göre iyi olsun.

Biliyorum ios kadar olamazda, yinede stabil olsun :)

2000 tl limitim var. Önerileri bekliyorum.

Not: G3 ve Htc kullandım. Bunları önermesseniz iyi olur

baskan bende düsünüyorum 5s silver var satıp değişmeyi ama ne alcam işte bırakamıyorum bide aklım s5 note3 felan diyo ama korkuyorumda zarardan

Android heyecan ios can dır.. Stabilite arıyorsan zaten direkt apple başka çare yok.

Android heyecan ios can dır.. Stabilite arıyorsan zaten direkt apple başka çare yok.

ios 8 ammada stabilite ya :)

İpad air ile gönderildi

• Like 1

G3 kullanmışsın e htc de kullanmışsın. Samsungdan nefret ediyorum sony'e göz atmanı öneririm sanırım şu an z3 var ama piyasada değil galiba. Z4 söylentileri de var ama ne bileyim sony saçmalamasa ve her 6 ayda bir yeni ciha çıkarmasa sony derdim. Sonye bak

iPhone 6 plus 64 gb Space Gray

8.1.2 TaiG Jb

Note 4 hosuma gidiyor şuanlık

Edited by ANIL007

Bu arada benim de ruyalarıma hep psp ve playstation giriyor bu aralar. Allahım, atanır atanmaz bir playstation bir de macbook almayı düşünüyorum. :) ama bu vergilerden dolayı yurt dışından alacağım :) hatta belki ticaretini bile yaparım bunişin.

8.1.2 TaiG Jb

Bu arada benim de ruyalarıma hep psp ve playstation giriyor bu aralar. Allahım, atanır atanmaz bir playstation bir de macbook almayı düşünüyorum. :) ama bu vergilerden dolayı yurt dışından alacağım :) hatta belki ticaretini bile yaparım bunişin.

8.1.2 TaiG Jb

İnşallh atanırsın. bu sabah arkadas g3 ile z2 takas yaptı. hiç hosuma gitmedi. 

• Like 1

Meizu mx4. Cıkacak bir kaç güne ondan al şuan antutu rekortmeni galaxy note 4 ü geçmiş antutu da

Fiyatı 1049 tl olacak

Edited by clients
  • Like 1

İnşallh atanırsın. bu sabah arkadas g3 ile z2 takas yaptı. hiç hosuma gitmedi.

Sen yine de z3'e bak çıkmış ve piyasada hatta ikinci ele düşmüş baya oluyo sanırım çıkalı. Tipi değişmiş az da olsa, incelmiş ve kenarlar yuvarlatılmış, o büyük kapak küçüktülmüş. Bence sony'in cihazları kaliteli. Ondan sonra da htc geliyor gibi. Ama ben htc one m8'den memnun kalmamıştım. Parlaklık çok azdı. Kamera da cidden iyi değildi sadece gece iyiydi.

8.1.2 TaiG Jb

Androidin ios a göre artıları da var eksileri de var...Telefon olarak üst modellerin arasında çok fark yok.

Atkadaşlar o değil de biz artık bu iphoneları nasıl alacağız? Hiromen25 için biraz araştırma yaptım, android cihazlar cidden çok uygun. Diğer amiral gemilerle iphone 6+ arasında 1000₺ fark var. Alınabilecek modeli şu an 3200₺ (hem büyük ekran deneyimi, hem de kapasitesi iyi olsun istersek). Cidden bu fiyat konusu çığrından çıktı. Hem ülkemizin vergi politikası hem de Apple'in fiyat politikası biraraya gelince ortaya astronomik rakamlar çıkıyor.

8.1.2 TaiG Jb

• Like 2

8.1.2 TaiG Jb

Ortak olabiliriz :) sen Türkiye'de ki işleri bende Yurtdışındaki işleri halledebilirim. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Samsung aldım bir ay dayanabilbim

Nexus 6'ya bir göz atmanızı öneririm. Saf android olduğundan dolayı gayet stabil ve temiz bir arayüzüne sahip. Google cihazı olduğundan dolayı'da yeni çıkan android güncellemelerini ilk olarak Nexus kullanıcıları indirebilir. İlla iPhone yerine başka bir cihaz kullacağım diyorsaniz, yerini tutabilecek cihaz bence Nexus 6'dır.

valla hem pazar degeri hemde stabilite olarak apple diyorum iphone 6 vardı benim 16 gb cok cabuk doluyodu 600 tl fark verdim 64 gb aldım baskası yaramaz bence damara apple aşısı girmiş bikere pazar payı yüksek marka derim ben note4 cıktı şimdi bi note daha cıktı kafadan 300 tl deger kaybetti note 4 ona göre düşün derim

Telefonu nasıl kullanıyorsun bilmiyorum ama eğer root yapacaksan değişik romlar deneyeceksen iyice araştırıp öyle almanı tavsiye ederim android de stabilite istiyorsan farklı romlar denemek zorundasın.Özellikle cyanogenmod cihazın performansını arttırıyor.Yok ben bunlarla uğraşmam dersen Xiaomi yi beklemeni tavsiye ederim.Onun da rom desteği var ama kendi haliyle de kullanılabilecek en iyi android cihaz benim görüşüm.Tabi ki en iyi kararı yine kendin verebilirsin.

Edited by huseyin00

Iphone 6 al derim androidten bi sure sonra skilirsin ama yok iphonedan biktim artik diyosan htcden sasma derim ozaman hatta biraz bekle htc m9 al derim bana gore android sistemini calistiran en iyi htc

Sent from my iPhone 6 Space Gray 64gb

Nexus 6 al kardes stabilite desen androidin en stabili o sarj desen on numara project volta kamera mukemmel kisaca androidin en iyisi tek gecerim. Bilen arkadaslarda destekliyceklerdir. Her ay direk google dan guncelleniyor cihaz

Iphone 6 64 GB Space Gray den gönderildi.

• Like 1

900 tl ye 32gb g2 al geri kalani yersin

Van'da 1080₺'ye 32 gb g3 var ;)

8.1.2 TaiG Jb