Jump to content

iPhone 7 ve iPhone 6S hakkında çıkan dedikodular doğru çıktı.

Rate this topic

Recommended Posts

iPhone 7 ve iPhone 6S hakkında çıkan dedikodular doğru çıktı.

iPhone 6 ve 6 Plus’ın piyasaya sunulmasının hemen ardından iPhone 7 ve iPhone 6S hakkında çıkan dedikodular doğru çıktı. Apple’ın yeni amiral gemileri, 2015 yılında tüketicilerin elinde olacak.

İddialara göre ilkbaharda iPhone 6S, eylül ayında ise iPhone 7 tanıtılacak. Apple, bu iki modelin piyasaya girişi ile iPhone 6 ve 6 Plus’ın fiyatlarında da indirime gidecek.

iPhone 7nin 4.7 inç ekran, 20 MP kamera ve 2 GB RAM’le gelmesi bekleniyor. Kameranın çift lens kullanacağı ve DSLR kalitesinde fotoğraf çekebileceği de iddialar arasında.

http://www.postgazetesi.ch/iphone-7-ve-iphone-6s-geliyor-2362h.htm

514.jpg

Stoklardaki 6 ve 6+ ları bekleyenlere bedava dağıtır artık apple hayrına. :):):)

Bekleyenler eylül'e kadar beklerler.

Bunların adı gazeteciyse bende steve jobs'um diğer taraftan geri geldim.:):):)

Edited by MrCrisiss

en fazla 12 mp kamera koyar ki bunu da yapacağını hiç sanmıyorum. ram konusuna gelince de 2 gb ram koymaz apple en fazla 1.5 o da ( teknik olarak mümkün değilse 2 gb ram bi daha ki yıla kalır. )

zaten bu dedikoduyu sadece türkiye de duyarsın,

takip ettiğim yabancı formlarda ve sitelerin hiç birinde yazdığını görmedim.

Mantığıda almıyor bu zamana kadar eylülül son haftası apple cihaz tanıtımlarında hiç sonraki ürünün tanıtımı olduğu nerede görülmüş resmen atmaca,

Belliki bu türk siteler copy paste yapıp duruyo,ve bunu yayınlayan insanlar apple ile bilgisi olan kişiler değil çünkü apple hiçbir zaman böyle başı boş bi dedi kodu yaymaz....

Bi laf vardır çarşının başında biri yalan söyler aşşağı inince oda inanır derler.

Edited by hayaletim

6 ve 6+ tuttu. Apple dünyanın en değerli şirketi olarak 1. Sıraya yerleşti. Stratejilerini değiştirmeye gerek kalacağını sanmam. Bu yüzden haberler asılsız.

iPhone 6 plus 64 gb Space Gray

8.1.2 TaiG Jb

Edited by ANIL007
  • Like 2

arkadaslar bu haberi yayinliyan gazete avrupada yayin yapan bir gazete  az önce  avrupa sitelerini gezindim  buna benzer haberler gördüm  ve bu gazetedeki gibi Kamera olayi cok yönlü konu edilmis ram olayi ve ayrica Duman dedektörü sensoru ama ne anlama geliyor ne ise yarar bilemem  birde 3D özelligi olan haberler var  ve 2015 sonbaharinda piyasaya cikabilir diye haberler var avrupa sitelerinde

kendi adima konusuyorum haberler Dogru ise  benim gibi iphone 6 alanlara yazik olacak :)

arkadaslar bu haberi yayinliyan gazete avrupada yayin yapan bir gazete az önce avrupa sitelerini gezindim buna benzer haberler gördüm ve bu gazetedeki gibi Kamera olayi cok yönlü konu edilmis ram olayi ve ayrica Duman dedektörü sensoru ama ne anlama geliyor ne ise yarar bilemem birde 3D özelligi olan haberler var ve 2015 sonbaharinda piyasaya cikabilir diye haberler var avrupa sitelerinde

kendi adima konusuyorum haberler Dogru ise benim gibi iphone 6 alanlara yazik olacak :)

Bu söylentiler her zaman vardı, her zamanda olmaya devam edecek:)

Hızlı yanıt için "Alıntı yapın"

• Like 1

2 gb ddr4 ram yaptiriyor zaten suan ram konusu kesin 2 olacak zaten ipad air 2 de bu alt yapida ama kamera 20,7 mumkun degil bence yaparsa ters kose olur herkes ama bencede yapmaz.

Iphone 6 64 GB Space Gray den gönderildi.

arkadaşlar yeni çıkacak modellerden birisini almayı düşünüyorum, ancak benim için tek sorun bataryası ve apple'ın batarya sorununu aştığı tek telefon iphone 6 plus, acaba bu modelin yenisini çıkarırlar mı ? yoksa iphone 5c ler gibi bu modelinde ömrü bir yıl mıdır ? siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ? 

İlkbaharda yeni bir telefonun geleceğini düşünmüyorum ben. Elinde bu kadar 6 ve 6 Plus stoğu varken, hala bu kadar çok satıyorken bindiği dalı kesmez Apple. İlkbaharda tek bir ürün çıkacak, o da watch. Belki watch lansmanı sırasında eylül sonunda çıkacak telefonu ucundan gösterirler o kadar. 

Yalan haber. Yillardir apple urunu kullaniyoruz biliyoruz az cok. 20 mp ne ? Gulerim ben buna gerek yok zaten applenin lensi gayet iyi. Ama 2 gb ram artik gelmeli 1 gb az gelmeye basladi

iPhone 5 kullaniyordum simdide iPhone 5S kullaniyorum. Onlarca program hep acik ve tomtom navigasyon kullaniyorum. Ne bir yavaslama nede bir takilma söz konusu. 

RAM in az oldugunu (hadi az diyelim) ama yetmedigini nerden farkina vardiniz ? Hangi yazilimlarda herhangi bir yavaslama ve takilma oldu ?   Cok merak ediyorum. iPhone kullandim kullanali hic bir takilma ya da yavaslamaya sahit olmadim. Siz nasil oluyorda bunu basariyorsunuz ? 

• Like 2

Mp önemli değil, şuan elimde xiaomi Mi4 var inanın Samsung'tan daha kaliteli malzemesi var bilen bilir cihazı. Bu cihazda 13mp kamera var Sony menşei, gecen plus ile karşılaştırdım 8 Mp kamera ile plus daha iyi geldi gözüme...

suanki durumda extra ram e iphone 5 ve sonrasinin ihtiyaci yok.fakat 3D goruntu yada 4k video cekimi tarzinda bir ozellik eklenirse ram e ihtiyac duyulacaktir fakat ramin artmasi batarya performansini negatif yonde etkiler.bunu onlemek icin bataryayi da gelistirmesi gerekecektir.bir anda bu kadar cok degisiklik iphone kullanicilari icin cag atladigi hissi yaratir...