Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
kadirbaykal

8.1.3 Pil Kullanım Süresi! An itibariyle

Rate this topic

Recommended Posts

Dün gece 5 gibi koydum şarja arkadaslar.  öğle 12 civarı gibi şarjdan cıkardım.  12'den beri hep wifi açık. Bu yeni sürümde şuan için, gözle görülür bi sorun ile karşılaşmadım. Wifi'de biraz hızlılığı fark ettim. Bu yeni sürüme geçmek isteyen arkadaşlar için, kullanım süresi ortada.! " Cihaz. 5S "

vQ7vVR.jpg

Yok mu artıran :) şaka bir yana 6 kullanıcılarını bekliyorum  JB'den vazgeçmeye değecek mi bakalaım.

Dün gece 5 gibi koydum şarja arkadaslar.  öğle 12 civarı gibi şarjdan cıkardım.  12'den beri hep wifi açık. Bu yeni sürümde şuan için, gözle görülür bi sorun ile karşılaşmadım. Wifi'de biraz hızlılığı fark ettim. Bu yeni sürüme geçmek isteyen arkadaşlar için, kullanım süresi ortada.! " Cihaz. 5S "

vQ7vVR.jpg

8 Ball Pool bende bu oyuna fena sardim :D Ama adami cok sinir ediyor...  Gecen 20.000 oyunu parasini sansizlik yüzünden kaybettim :D Simdi param yoh :S

• Like 2

Buda benden olsun. Cihaz: iPhone 5

yA9Bak.png

Not: Cihaz ilk çıktığından 2 ay sonra alınmıştır.

8 Ball Pool bende bu oyuna fena sardim :D Ama adami cok sinir ediyor...  Gecen 20.000 oyunu parasini sansizlik yüzünden kaybettim :D Simdi param yoh :S

Evet can sıkıntısına bire bir :D

Hadi hayırlısı gözle görülür iyileştirmeler var gibi.

Her yeni sürüm bir öncekinden daha tırt çıkıyor. Özledim 3GS'te 4.2.1 kullandığımız günleri. 4.2.1'den sonra yeni gelen sürümleri yükledim hep günü gününe, ama adamlar düzeltme dedikçe, geliştirme dedikçe olan benim şarj süreme oldu, telefonun hızına oldu. Bu gidişle pes edecek gibiyim; güncellemeyeceğim daha da sanırım. Özellikle Steve Jobs'ı kaybettikten sonra tam bir çökme sevdası içine girdi Apple. Android gibi saçma sapan bir işletim sisteminden biraz daha iyisini yaptıkları gün bir dakika daha durmayacağım.

• Like 2

Her yeni sürüm bir öncekinden daha tırt çıkıyor. Özledim 3GS'te 4.2.1 kullandığımız günleri. 4.2.1'den sonra yeni gelen sürümleri yükledim hep günü gününe, ama adamlar düzeltme dedikçe, geliştirme dedikçe olan benim şarj süreme oldu, telefonun hızına oldu. Bu gidişle pes edecek gibiyim; güncellemeyeceğim daha da sanırım. Özellikle Steve Jobs'ı kaybettikten sonra tam bir çökme sevdası içine girdi Apple. Android gibi saçma sapan bir işletim sisteminden biraz daha iyisini yaptıkları gün bir dakika daha durmayacağım.

3gs islemci hizi ekran cozunurlugu vs vs hersey artti nasil ayni şarj suresini bekleyebilirsin. Hicbir update şarj suresine 5-10 dk kadan daha cok artı veya eksi etki etmiyor. Bence psikolojik olarak herkes şarj suresine anlamsizca takilmis 6plus al kurtul ozaman kullandigin telefon nedir cok merak ediyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Like 1

3gs islemci hizi ekran cozunurlugu vs vs hersey artti nasil ayni şarj suresini bekleyebilirsin. Hicbir update şarj suresine 5-10 dk kadan daha cok artı veya eksi etki etmiyor. Bence psikolojik olarak herkes şarj suresine anlamsizca takilmis 6plus al kurtul ozaman kullandigin telefon nedir cok merak ediyorum

İlk cümlede haklısın, diyecek lafım yok ona, fakat yaptığım kıyaslama aynı telefon üzerinden; 3GS'te kullandığım 4.2.1 ve sonraki sürümleri kıyaslamıştım tek tek. Ayrıca ekran geliştiyse, işlemci geliştiyse pili de geliştireceksin, yarım yamalak yapmayacaksın işini. 5s kullanıyorum şu anda; bırak 6 plus'ı, 6 dahi almayı düşünmüyorum; tepsi gibi, kocaman geliyor çünkü. Kulağıma dayayıp da milletin içinde kullanmaya utanırım, ayrıca onun için ayrı çanta taşımak istemiyorum :D Kullanana saygım var tabii, ama benlik değil asla. Şarj süresine takılmaktan bahsediyorsun da çok mu önemsiz sence?

Edited by doublestrike

İlk cümlede haklısın, diyecek lafım yok ona, fakat yaptığım kıyaslama aynı telefon üzerinden; 3GS'te kullandığım 4.2.1 ve sonraki sürümleri kıyaslamıştım tek tek. 5s kullanıyorum şu anda; bırak 6 plus'ı, 6 dahi almayı düşünmüyorum; tepsi gibi, kocaman geliyor çünkü. Kulağıma dayayıp da milletin içinde kullanmaya utanırım, ayrıca onun için ayrı çanta taşımak istemiyorum :D Kullanana saygım var tabii, ama benlik değil asla. Şarj süresine takılmaktan bahsediyorsun da çok mu önemsiz sence?

Valla bence şarj suresi önemsiz toplam 15 dk kalik şarjla %20 den en az 45 e gelirsin bu arada circle çok onemli yoksa 5s i sıfır al seninkinden en az yuzde 20 daha uzun gidicektir. Yillarca kocaman laptoplari 2 saat şarj suresi var diye bize caktilar. Ben apple a hak veriyorum adamlar ne yapsa yaranamıyo. Androidler var şarji bilmem kaç saat gidiyor bilmemne modunu açınca siyah beyaz ekrana falan dönüyor.adamlar bunla övünüyor ecomod falan diye talkabout falan telefonum vardi bilmem kaç saatte şarj olurdu bence insan oğlu doyumsuz düşünebiliyormusun nerdeyse 30 dk şarj yetiyor aslinda

4db6cbea4d60bf0661d0740bd202ad7b.jpg

Yukardaki taploya bakarsan 3gs asla iyi bir sure verememis. Gercekten kotuydu bataryasi

Çok basit yollari var şarj istiyosan sadece 3g yi kapaman yeterli ;)

Buyrun fotoğraf konuşsun iPhone 6 plus 64 gb

Telefonun normal hali 6plus son nokta

İlk cümlede haklısın, diyecek lafım yok ona, fakat yaptığım kıyaslama aynı telefon üzerinden; 3GS'te kullandığım 4.2.1 ve sonraki sürümleri kıyaslamıştım tek tek. Ayrıca ekran geliştiyse, işlemci geliştiyse pili de geliştireceksin, yarım yamalak yapmayacaksın işini. 5s kullanıyorum şu anda; bırak 6 plus'ı, 6 dahi almayı düşünmüyorum; tepsi gibi, kocaman geliyor çünkü. Kulağıma dayayıp da milletin içinde kullanmaya utanırım, ayrıca onun için ayrı çanta taşımak istemiyorum :D Kullanana saygım var tabii, ama benlik değil asla. Şarj süresine takılmaktan bahsediyorsun da çok mu önemsiz sence?

Beğendim gerekçeni...[emoji106]

• Like 1

Yorum bekliyorum

6 plus kullanıyorsun :) olsun o kadar..

Buyrun fotoğraf konuşsun iPhone 6 plus 64 gb

Acaba kullanımı şarj bitmeden şarja takıp şarj fullenmeden çıkardınız mı . Bende değil ama benim arkadaşda da var onda böyle olmuyor . ANCA ilk de dediğim gibi yapıldığında oluyor. Kullanımları sizinkinle hemen hemen aynı :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

nem sıcaklık diğer etkenleri de unutmamak lazım herşey etkiliyor .(

• Like 1

6 plus kullanıyorsun :) olsun o kadar..

8.1.3 jb çıktı mı

Alıntı yaparsanız daha hızlı ulaşabilirim

post-117184-1422554213,8258_thumb.jpg gönder gelsin plus Edited by mrtozler
  • Like 1

8.1.3 jb çıktı mı

Alıntı yaparsanız daha hızlı ulaşabilirim

Henüz çıkmadı maalesef.

Iphone 6

3g wifi surekli acik

3a6db6ed3e49fe2897f214a6bc2ee2d1.jpg

Sent from my iPhone 6 Space Gray 64gb

Edited by okanaki

d366dd74ca2fa7e9e07ad97a9cbb089b.jpg 8.1.2 JB ile kullanırken beklemede 1 Gün kullanımda 9-10 saat görüp hala %5 Şarjım varken bu 8.1.3 Beni nefret ettirdi, resmen soğudum ios'tan iphone'dan!

Iphone 6

3g wifi surekli acik

3a6db6ed3e49fe2897f214a6bc2ee2d1.jpg

8.1.3 paylasiyoruz sende jailbreak var nasil olcak anlamadim

• Like 1

8.1.3 paylasiyoruz sende jailbreak var nasil olcak anlamadim

Beni diger arkadasla karistirsin glb yeniden bi bak istersen :)

Beni diger arkadasla karistirsin glb yeniden bi bak istersen :)

Wind diye bir operatör var sanırım bilmiyorum oyleyse kusura bakma

Wind diye bir operatör var sanırım bilmiyorum oyleyse kusura bakma

Evet wind operator benim ama o dedigini diger akradas paylasmis jb li 8.1.2

8.1.3'ü bilmem de plus tamamdır. :)

Pp5rq5.png

Arkadaşlar sarj konusunda öyle ahım şahım bir fark yaratmıyo 8.1.3, bana göre (iPhone 6 Plus kullanıyorum). 1 gün kullandım denemek için, ertesi gün Apple imzaları kapatmadan 8.1.2'ye geri döndüm. En azından tweaklerden mahrum kalmıyoruz.

Merak edip, yeni sürümü denemek isteyenler; etmeyin. Zira ben ettim, saatlerce uğraştırdı. Güncellemek, eski sürüme geri dönmek, yedeği geri yüklemek vs. Hiç değmez, 8.2'yi bekleyelim bakalım.

Edited by mustuk