Jump to content

Famousgram (Instagram Takipci)

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaslar, Famousgram da surekli hata alan arkadaslar su yontemi denesin lutfen

1. Instagram a girip, giris ID sini degistirin. Log off yapin ve Famousgram a giris yapin

2.Simdi problem vermicektir.

3. eger problem tekrar basladiysa, her problem oldugunda instagram a girip giris ID nizi degistirin.

200 coins den daha fazla coins istiyorsaniz >

1. Flex i acin

2. Arti isaretine basip yeni patch yapin

3. sonra famousgram izleyici ya da takipci tweak ini bulun

4. Simdi "add new unit" e basin ve execute tu secin. 

5. Simdi arama kutucugundan "Balance" i aratin.

6. -(int) balanceCoins and setBalanceCoins: (int) cikacaktir.

image.jpg

7. simdi o numarayi 500bin ilen 1mil arasinda kendinize gore bir rakam koyun.

8. simdi Famousgram Takipci ya da begenici sine girip istediginizi yapin

Başkaları belirledigimiz takipci sayısını görücekmi

evet, bu sadece size ozel birsey olmucak. insanlar sizin nekadar takipciniz oldugunu gorucekler, ve berki onlarda sizi takip etmeye baslayacaklar :D Butun amac bu degilmi zaten

Edited by LagGyM4n

olmuyor kardes, bende programi aciyor fakat takipci satil almiyor , bu arada flexi de denedim birsey olmadi bir daha detayli yazarsan daha iyi olur hangi numarayi degistiriyoruz yada numarayi nere yaziyoruz.

olmuyor kardes, bende programi aciyor fakat takipci satil almiyor , bu arada flexi de denedim birsey olmadi bir daha detayli yazarsan daha iyi olur hangi numarayi degistiriyoruz yada numarayi nere yaziyoruz.

vallahi kardes en ince detayina kadar yazdim, bende ve diger arkadaslarda oluyor. berki sen yanlis yapiyorsun.

Arkadaş birşeyler biliyor ama anlatımı çok kötü olmuş o yüzden anlayamamış olabilir arkadaşlar  Ufak rakamlar yazarak denedim ama gelmedi takipçı execute dediği aslinda uğulamayi Flex den sectiğinizde Libraries açtığı yerin üstünde yazan Executable olan tıklayarak 

Balance aratip seçmeniz daha sonra pass-through kismindeki numara yapip yazmanınız anladığım kadarıyla yanliş da olabilir. Bu şekilde yaptım coin geldi ama takipçı gelmedi yanlış ise arkadaş düzeltir zaten.

Arkadaş birşeyler biliyor ama anlatımı çok kötü olmuş o yüzden anlayamamış olabilir arkadaşlar  Ufak rakamlar yazarak denedim ama gelmedi takipçı execute dediği aslinda uğulamayi Flex den sectiğinizde Libraries açtığı yerin üstünde yazan Executable olan tıklayarak 

Balance aratip seçmeniz daha sonra pass-through kismindeki numara yapip yazmanınız anladığım kadarıyla yanliş da olabilir. Bu şekilde yaptım coin geldi ama takipçı gelmedi yanlış ise arkadaş düzeltir zaten.

dogru soyledin kardesim. Turkcem pek yeterli degil ondandir

oldu galiba bakalım sonuçları yazarım  türkçesi (Eğer sabırlı olun lütfen yakında takipçileri almak başlayacağız 250.000 takipçileri sipariş)

post-65171-0-13890200-1423683293_thumb.j

Edited by danger
  • Like 1

oldu galiba bakalım sonuçları yazarım  türkçesi (Eğer sabırlı olun lütfen yakında takipçileri almak başlayacağız 250.000 takipçileri sipariş)

ne yaptin? onceden program kapaniyordu demmistin, sonra ne degistirdin?

İşlermlerden önce xcon tweakını kurun biteyourapple reposundan...

2.2.2 sürümünü indirmek için linkstore tweakını kurun ve appstorda ücretsiz programlarında yanında Linkstore linkini göstermek için ayarlardan linkstore ayarlarına girip "advancet settings"e girdikten sonra "hide button" seçeneğini kapatın.

1)Famoysgram 2.2.2 versiyonunu indir.

2)Flex 2yi aç

3)sol alttaki menü işaretine bas (patches)

4)sağ üstteki artıys bas.

5)çıkan listeden famoysgramı seç

6)add ünitse bas

7) en üstteki famoysgrama bas

8) processese bas

9) famousgramın yanında ok işareti çıkacak oka bas

10) üstte arama penceresine "balance" yaz

11) çıkanlrın üçünü seç işaretle

12) sonra cancele bas

13) 2 kere geri gel

14) int balnce olanı seç

15) en alttaki pass-thorugu seç

16) bir kez daha pass-througu seç

17)çıkan ekrandan "number"i seç

18) oraya istediğin coins miktarını yaz sonra "done"ye bas

Ardından geri gel ve patchı aktif et sonra programa giriş yap sağ üstteki para işaretine bas ne kadar para girdiysen onun yarısı kadar bir miktar çıkacak o miktarı seç. Hata vermezse takipçiler akar yavaş yavaş. Ama rakamı fazla büyük seçme 1000 falan yaz ki 500e yakın takipçi gelsin. Hata olursa patchi kapatıp açın ya da versiğiniz değeri değiştirin.

Edited by ANIL007

Dostum 10- ve 14 üanlamadım :)

10- Balance yazınca hiçbişey çıkmıyor.

14- İnt balance diyede bişey gözükmüyo 2 geri gel den sonra ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by hayaletim