Jump to content

Followers Jackpot (Instagram Takipçi)

Rate this topic

Recommended Posts

%100 çalışıyor :)

Arkadaşlar

1) jackpotu "apple storedan" indirin.

https://itunes.apple.com/us/app/followers-jackpot-get-100/id948470365?mt=8

2) flex 2 yi cydiadan indirin.

3) flex 2'ye girin.

4) alt ortadaki bulut işaretine basın.

5) üsstte "flex uploads on server cracker'e basın

6) j harfine gelin

7) Jackpotla ilgili hilelere kadar ekranı kaydırın.

8) ANUBIS 75 yazan hileye basın

9) sağ üstte bulut içinde aşağı doğru ok olan indirme butonuna basın.

10)dismiss diye yazı cıkacak ona basın.

11) sol alttaki menü işaretine basın

12) anubus 75 yazan hilenin yanındaki tık işaretini işaretleyin ve programı kapatın.

13) jackpot programına girin ve orijinal hesabınızla giriş yapın.

14) sol üstte hesabınızın isminin yazdığı oka basın soldan bir sayfa açılcak

15) +add account a basıp sahte instagram hesabı ekleyin.

Not: sahte instagram hesabını instagramdan ayrıyeten açmanız gerekmekte. Sahte dediğime bakmayın kullanmadığınız bi instagram hesabınız varsa onu da ekleyebilirsiniz)

Evet şimdi işlem tamam. Buradaki mantık sahte hesapla takip yapıp sahte hesapla kazandığınız puanları orijinal hesabınıza takipçi satın almak için kullanmak.

Jackpottaki soldaki account yazan yerden sahte hesabınızı aktif edin ve yeşil "follow to spin" butonuna defalarca basın. Yeteri kadar coin topladığınızda -en az 15- soldaki account bölümünden orijinal hesabınızı ekleyin ve aktif edin ve alttan "get followers" yazan yerden puanlarınızla takipçi alın.

Flexten indirdiğiniz bu patch sizi aynı zamanda 50 level yapacak.

Bu arada cydiadan autotouch tweakını indirip otomatik olarak spin atma tuşuna basılmasını sağlayabilirsiniz. Onu ayrıyetten araştırın. Dikkat etmeniz gereken şey. Belli takip yaptıktan sonra 10 dakika boyunca takip yapamıyorsunuz. Eğer basmaya devam ederseniz kazandığınız coinsler silinir buna dikkat edin.

Son olarak: takip yaprken sahte hesabı, takipçi satın alırken orijinal hesabı aktif etmeyi unutmayın.

Not: bu coins hilesi değildir. Başka hesapla yaptığınız takipten kazandığınız coinsle orijinal heabınızdan takipçi satın almanıza yarar.

Edited by ANIL007
  • Like 1

Bulamadım appstore girip bağlantıyı kopyalasan direk daha kolay olur bizim için tşk ederm.

Anladım siz apple stordakini bulamamaışsınız. Ben de flexdekini bulamadınız sandım tamamdır link ekledim

Arkadaslar ama suna dikkat edin jackpota giris yaptiginizda yetkilere onay veriyosunuz yani istedigi zaman sizin orjinal hesabinizdan takip ve begeni yapabilir

Yetkilere onay verilmeyen program yok ki bu konuşarda işlevi olupta...

Edited by ANIL007

Teşekkürler eve geçince deneyeceğim hemen

Sent from my iPhone using Tapatalk

Diğer konudaki hile daha iyi ama arkadaş anlatamamış. Famousgram 2.2.2 yi yükleyip flex2'den kendi patchinizi yapıyorsunuz.

Diğer konudaki hile daha iyi ama arkadaş anlatamamış. Famousgram 2.2.2 yi yükleyip flex2'den kendi patchinizi yapıyorsunuz.

onu anlamadım değeri gireceğim yeri bulamadım bi türlü. :)

Edited by serjuinho
  • Like 1

Bu beğeni değil ama. Takipçi hilesi. Bu arada patchı deaktif edip denedim yine de sahte hesap kullanılabiliyor.

Bunu da alternatif olabilir konuna eklemek istesen;

7780348724977e99f8597dd14c619dc3.jpg

Kazanılan coinsler kullanılabiliyor yani işe yarıyor.

4b47c61ba869b408c03f30582a696630.jpg

Kullanmak isteyenler flexten patchi bulabilirler.

onu anlamadım değeri gireceğim yeri bulamadım bi türlü. :)

FAMOUSGRAM

İşlermlerden önce xcon tweakını kurun biteyourapple reposundan...

2.2.2 sürümünü indirmek için linkstore tweakını kurun ve appstorda ücretsiz programlarında yanında Linkstore linkini göstermek için ayarlardan linkstore ayarlarına girip "advancet settings"e girdikten sonra "hide button" seçeneğini kapatın.

1)Famoysgram 2.2.2 versiyonunu indir.

2)Flex 2yi aç

3)sol alttaki menü işaretine bas (patches)

4)sağ üstteki artıys bas.

5)çıkan listeden famoysgramı seç

6)add ünitse bas

7) en üstteki famoysgrama bas

8) processese bas

9) famousgramın yanında ok işareti çıkacak oka bas

10) üstte arama penceresine "balance" yaz

11) çıkanlrın üçünü seç işaretle

12) sonra cancele bas

13) 2 kere geri gel

14) int balnce olanı seç

15) en alttaki pass-thorugu seç

16) bir kez daha pass-througu seç

17)çıkan ekrandan "number"i seç

18) oraya istediğin coins miktarını yaz sonra "done"ye bas

Ardından geri gel ve patchı aktif et sonra programa giriş yap sağ üstteki para işaretine bas ne kadar para girdiysen onun yarısı kadar bir miktar çıkacak o miktarı seç. Hata vermezse takipçiler akar yavaş yavaş. Ama rakamı fazla büyük seçme 1000 falan yaz ki 500e yakın takipçi gelsin.

Edited by ANIL007
  • Like 1

2.2.2. kurdum gene aynı dediğiniz yok bulamadım

Benzer programlar var ama takipçi için olanı kurduğundan emin misin? Comment ve like için olan da var onlar değil. Turuncu bi ikonu var içinde de kafa bar üç tane :)

Boşuna kasmayın coins geliyor ancak kullanamıyorsun program stıyor

Kullanılabiliyor ama birkaç kere girip çıkmak ya da verdilen değeri azaltıp artırmak gerekiyor. Bir de xcon tweakının kurulu olması gerekiyor. (Jb olduğunu anlamaması için)

Kullanılabiliyor ama birkaç kere girip çıkmak ya da verdilen değeri azaltıp artırmak gerekiyor. Bir de xcon tweakının kurulu olması gerekiyor. (Jb olduğunu anlamaması için)

yok program doğru, bi de programı silip icleaner pro ile temizleyip baştan kurayım