Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Emre-Usta

İos 8.3 beta 2 çıktı! (Türkçe Siri)

Rate this topic

Recommended Posts

Sürüm düşürülünce yedek tekrar yüklenebilir. Sürüm düşürmeden önce iTunes ile yedek alınır. iOS 8.3 betadan iOS 8.1.3 e Sürüm düşürülür. WiFi ile yeni bir iPhone olarak aktive edilir. Sonra da PC'ye bağlanıp iTunes ile yedek yüklenir.

Kafam karisti simdi.... Ben ios 8.3 beta 2 olan iphone 6 ya suanda kullandihim iphone 5s 8.1 yedegini yuklesem ilerde ios surumu dusurmek veya betadan cikmak istesem yeni gelecek olana aynen kurabilirmiyim yedegi?????

Sent from my iPad using Tapatalk

Kafam karisti simdi.... Ben ios 8.3 beta 2 olan iphone 6 ya suanda kullandihim iphone 5s 8.1 yedegini yuklesem ilerde ios surumu dusurmek veya betadan cikmak istesem yeni gelecek olana aynen kurabilirmiyim yedegi?????

Cihazınız 8.3 teyken aldığınız yedeği 8.1.3 e kuramıyorsunuz ancak Dediğiniz i5 8.1 yedeğini 8.3 dahil bütün sürümlere kurabilirsiniz

Arkadaslar merhabalar ben i5 kullanıcısıyım 8.1'den 8.3 beta 2'ye shift + güncelleme ile geçsem sıkıntı olur mu ? Udid kaydım yok ? 

Arkadaslar merhabalar ben i5 kullanıcısıyım 8.1'den 8.3 beta 2'ye shift + güncelleme ile geçsem sıkıntı olur mu ? Udid kaydım yok ?

jailbreak yoksa sorun olmaz merak etmeyin. Ben o şekilde geçtim sorunsuz kullanıyorum.

Cihazınız 8.3 teyken aldığınız yedeği 8.1.3 e kuramıyorsunuz ancak Dediğiniz i5 8.1 yedeğini 8.3 dahil bütün sürümlere kurabilirsiniz

Usta harikasin kafami karistiran soruya bir turlu cevap bulamamistim simdi gonul rahatligiyla kullanacam

Tesekkurler

Iphone 5s 16 gb gold 8.1 pangu jb

Iphone 6 16 gb ios 8.1.3

• Like 1

Arkadaşlar şu konuda dikkatli olun 8.3 beta 2 de aldığınız yedeklemeyi eski bir sürüme yükleyemiyorsunuz dikkat edelim buna önemli bilgileriniz kaybolmasın belirtelim. Ayrıca ben 8.3 beta sürümüne geçtim siri türkçe güzel olmuş eyvallah ama ben akıcı bulamadım çok sorun var bence hiç gerek yok yinede siz bilirsiniz arkadaşlar tekrar döndüm geriye 

Sürüm düşürülünce yedek tekrar yüklenebilir. Sürüm düşürmeden önce iTunes ile yedek alınır. iOS 8.3 betadan iOS 8.1.3 e Sürüm düşürülür. WiFi ile yeni bir iPhone olarak aktive edilir. Sonra da PC'ye bağlanıp iTunes ile yedek yüklenir.

Maalesef böyle bir şey olmuyor isterseniz deneyebilirsiniz ben sahsen yaşadım yeni bir iphoneden iphone kurdum 8.3 ün yedeklemesini kabul etmiyor.

Edited by kerem.krmoglu

arkadaşlar bende beta 1 var OTA'ya güncelleme düşmedi neden olabiir? Birde ilk sayfadaki linkler açılmıyor..

Maalesef böyle bir şey olmuyor isterseniz deneyebilirsiniz ben sahsen yaşadım yeni bir iphoneden iphone kurdum 8.3 ün yedeklemesini kabul etmiyor.

Çok problem edecek bir durum değil. 8.1.2 veya 8.1.3 te zatenn yedek almışsınızdır. O yedeği yüklersiniz. Olur biter.

Edited by ErvAciK

Arkadaslar ben 8.3 beta 2 kurdum bendeki apple store ingilizce oldu neden aceba

Edit: hallettim pardon

Iphone 5s 16 gb gold 8.1 pangu jb

Iphone 6 16 gb ios 8.1.3

Edited by nefer_nl

LİNK KIRIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

sizce beta yüklenmeli mi arkadaşlar tavsiye ediyor musunuz ? 

ve siri kullanılıyor mu ?

8.3 orginal çıktığı zaman geri çevriliyor mu ?

son olarak 8.3 ne zaman çıkıyor arkadaşlar.

yardımcı olursanız sevinirim 

teşekkürler

udid kaydı olmadan geçilebilir mi, geçilebilirse nasıl olduğunu söylerseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

sizce beta yüklenmeli mi arkadaşlar tavsiye ediyor musunuz ? 

ve siri kullanılıyor mu ?

8.3 orginal çıktığı zaman geri çevriliyor mu ?

son olarak 8.3 ne zaman çıkıyor arkadaşlar.

yardımcı olursanız sevinirim 

teşekkürler

Beta kullanmanızda bir sıkıntı olmaz. Denersiniz memnun kalmazsanız 8.2 ye dönersiniz. 

Orjinal çıktığı zaman geri çevrilir yani son çıkan final sürümünü kurabilirsiniz tekrar.

Mayıs'tan önce çıkacağını düşünmüyorum.

udid kaydı olmadan geçilebilir mi, geçilebilirse nasıl olduğunu söylerseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

Geçilir. Beta dosyasını indirin. iTunes ile shif+güncelle ile dosyayı gösterin öyle kurun.

iOS 8.3 b2

12F5037c sürümü lazım acil elinde olan yollayabilirmi acaba ?

Hocam 8.3 Beta 2 yi ne yapacaksınız?

Sent from my iPhone using Tapatalk

icloud sorunum var ve elimdeki program bir tek o sürümde çalışıyor :( off sabahtan beri uğraşıyorum

Hayır Şunun için sordum: imzaları kapalı sürümü yükleyemeyeceğiniz için başka ne yapacaksınız diye sordum

Sent from my iPhone using Tapatalk