Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
canjan

İmzalar Kapatıldı Muhabbeti Can Sıkıcı

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaşlar bu apple imzalar kapatıldı yok geri dönüş falan vs muhabbeti çok can sıkmaya başladı o kadar para veriyoruz istediğimiz versiyon da kullanamıyoruz nasıl bir iştir bu böyle ya çığrım dan çıkacağım en sonunda bu apple mail atalım herkes şikayet yazsın  ne bilim birşekil de bu lanet imzaları kaldırsanlar (telefon çok satılsın diye kullanıcılarını mahdur eden tek firma APPLE ....

arkadaşlar bu apple imzalar kapatıldı yok geri dönüş falan vs muhabbeti çok can sıkmaya başladı o kadar para veriyoruz istediğimiz versiyon da kullanamıyoruz nasıl bir iştir bu böyle ya çığrım dan çıkacağım en sonunda bu apple mail atalım herkes şikayet yazsın ne bilim birşekil de bu lanet imzaları kaldırsanlar (telefon çok satılsın diye kullanıcılarını mahdur eden tek firma APPLE ....

aynen kardeşim ya nasıl yaparız tüm dünyadan e posta Lazım apple o zaman açarlar galiba

Vala iyice soğudum bu apple dan bu kadar da mahsur edilmez ki Kullanıcılar

iPhone 5

arkadaşlar bu apple imzalar kapatıldı yok geri dönüş falan vs muhabbeti çok can sıkmaya başladı o kadar para veriyoruz istediğimiz versiyon da kullanamıyoruz nasıl bir iştir bu böyle ya çığrım dan çıkacağım en sonunda bu apple mail atalım herkes şikayet yazsın  ne bilim birşekil de bu lanet imzaları kaldırsanlar (telefon çok satılsın diye kullanıcılarını mahdur eden tek firma APPLE ....

Lütfen kuralları ihlal etmyelim.Konu uygun yere taşınmıştır.

BÜTÜN DÜNYA ŞİKAYET ETTİ MAHKEMEYE TAŞINDI AMA Bİ SONUÇ ÇIKMAYACAK MAALESEF :)

TERBİYESİZ APPLE DEYİP GEÇEÇEĞİZ O ZAMAN ..@

BÜTÜN DÜNYA ŞİKAYET ETTİ MAHKEMEYE TAŞINDI AMA Bİ SONUÇ ÇIKMAYACAK MAALESEF :)

yaw bırak insanlar hangi Sürümü kullanmak istiyorsa kullansın

Eski sürümlerin güvenlik yamaları ile uğraşmak istemiyorlar. Bir de JB olayı var. 

Eski sürümlerin güvenlik yamaları ile uğraşmak istemiyorlar. Bir de JB olayı var.

bence hem jailbreak hemde eski sürümlerde apple watch gibi uygulamalar vs programlar eski sürümü desteklemiyor ya ondan dolayı düşürmeye izin vermiyorlar

Watck kullanmak isteyen yükseltir. Diğerleri istediği sürümü kullanir bu hane, Apple yazılım ile cihazlarını bitiriyor ve kullanıcılarına yeni cihaz satıyor. 2+2=5

Sent from my iPhone using Tapatalk

Watck kullanmak isteyen yükseltir. Diğerleri istediği sürümü kullanir bu hane, Apple yazılım ile cihazlarını bitiriyor ve kullanıcılarına yeni cihaz satıyor. 2+2=5

orası öyle ama işte sattırmak için herkese zorunlu kılıyor yazılımı ve cihazları yavaşlatıyorlar yeni cihaz alımı olsun diye

Satış politikası bu arkadaşlar :) Eski cihazları iyice yavaşlatalım ki müşterimiz yeni cihazlarımızdan almak zorunda kalsın ve biz de para kazanalım... :)  :cool:  :D

hackerlar yeni sürümleri kiricagina eski sürümlere imza onayi verebilicek fakeserver yapsalar daha kolay :D herkes 8.1.2 kullansin  :cool:

aslında bu imza sorununa çözüm bulmak jailbreak için açık bulmaktan daha kolaydır diye düşünüyorum.Birde iphona ios 8 ile yeni uygulama apple watch geldi ilk deneyim bence apple illaki apple watch uygulaması için bir açık bırakmıştır.biraz bilgim olsa vallahi iphonu manyak yapardım sat beni sat beni diye bağırana kadar ellemedik yerini bırakmazdım :P

önceden vardı öyle işlemler :D patchlanmış itunesden istediğimiz sürüme geçmeler vardı daha sonra yalan oldu o da

Bence doğrusu  bu yani en güncel sürümü mecbur bırakması.(benim görüşüm)

Çıkan her güncellemenin detayında güvenlik güncellemeleri var benim için en önemli şey güvenlik zira tüm hayatım bu cihazın içinde.

Mecburiyetten arkadaşımın android cihazından bir banka işlemi yaptım yapmaz olaydım o gece hesabımdan 3900$ lık alışveriş yapıldı kaynağı çin ve android çıktı hala paramı geri almak için uğraşıyorum.

Yıllardır ios ve iphone kullanırım her türlü mali işimi iphoneden yaparım en ufak bir sıkıntı yaşamadım bir defa androidden işlem yaptım 3900$ rım gitti.

Böylesi en iyisi güvenlisi.

mecbur bırakmasına gerekyok sen güvenliği önemsiyorsan güncellersin olur biter

• Like 3

shsh vardı tinyumbrella vardı ne günlerdi

• Like 1

1 ay kadar önce iphone 5 ve altına çıacak diye haberler vardı ama kesildi bu aralar yoklar

Bunların hepsi pazarlama taktiği. 

Ampulün icat edildiği ilk yıllarda millet nasıl daha kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü üretiriz diye kafa yordular. En sonunda buldular. Hatta ABD'nin Kaliforniya eyaletinde Livermore kasabasında bir itfaiyeye kurulan ampul 1901 yılından beri halen daha yanmakta, sıkıntısı yok. Sonra düşündüler - taşındılar, adını tam hatırlamasam da ampul üretiminde bulunan üç şirket Philips - Osram - diğerinin ismini unuttum bir dernek kurdular ve bu dernekten çıkan kararla ampulün maksimum süresi 1000 saat olacaktı, eğer daha fazla dayanan ampül üretirse bir firma ceza ödüyordu. Yıllarca böyle sürdü bu . Hatta belgeseli var google'da aratırsanız bulursunuz. (Ampul Komplosu / The Light Bulb Conspiracy) ..

Demem o ki satabilmek ve eski şeylere mühendis adam saat harcamamak için son sürüme güncellemeye zorluyorlar. Sonra ne oluyor. Severek aldığım cağnım iphone4 cüm ister istemez hantallaşıyor, uygulamalar desteklemiyor ve sen gidip telefon alıyorsun. Peki ne mi alıyorsun? %75 yine iphone alıyorsun. Yıllarca kulandığın arayüzden vazgeçip android ya da windows phone almıyorsun. 

Yukarda arkadaşların da dediği gibi Ey gidi shsh kayıtları. Cydia'yı açınca 4.00 'dan başlayıp bilezik gibi dizmiştim :)

• Like 4

Daha önce kac kere forumda sizin söylediklerinizden söyledim ama konum tartismaya bile gitmisdi.. Ama hala inanmak istemeyen cok.. Ben diyorumki meydana gelen her aksaklik satis stratejisidir...

Misal : iPhone 4 ile 4S in saglamlikda üzerine yokdu,.  Ama ne varki sadece cercevesi celikdi gerisi cam + plastik  agirlik derken cok daha ince ve hafif cihaz cikdi karsimiza , yilin yildizi iPhone 5 oldu. Sözde Aluminyum kasasi onu tamamen metal yapiyordu..

Pardon sonra  birseyler oldu : Sanki kulagima soyulan iPhone diye birseyler cinliyordu,. Hatta bir zaman oldu cinlamaktan cikdi  , dünyaya ilk defa gelsen uzaydan bir megafonla anons ediliyordu sanki , sagir sultan bile duymusdu olayi..

Neyseki Apple  kem küm özür diler gibi oldu isin altindan kalmamak icin boyasi dökülmeyen bir seriyle cikdi karsimiza , millette yuttu...

Simdiki yildimiz ise Egilip bükülen bir cihazimiz.. Steve Jobsun kemikleri sizladi bu olaya bakalim bu sene cikacak iPhone kolay kolay  egilmiyor demezse Apple sasarim dogrusu.. 

Edited by s3rh47

Arkadaşlar sizce söyledikleriniz mantıklı mı? Sıralıyorum:

1- eğer isteyen istediği sürümü kullanırsa jailbreak rahatlaşır bu sayede vshare appcake vb rahatlar app store zarara girer.

2-eğer ios 6 da kalsaydık sürümü yükselen facebook telefon kaldırmaz

3-Eğer her sistem aynı tarzda çalışsa yeni telefona ne gerek var öyle her sistem istediğiniz düzeyde çalışmaz.

4-Güvenlik her seferinde arttırılıyor diyceksiniz ben istemiyorum güvenlik ama apple iki üç tane salak için güvenliğinden ödün veremez bu 1 kalite meselesi eğer ios6 kusursuz olsaydı 7 çıkarılmazdı 7 çıkarılmassa iphone 4 kusursuz gibi duran fakat diğer telefonlardan aşırı bir gerilik sağlardı her hangi extra bir şey olmazdı.

Iphone 5 ios 6 kullaniyorum super seri cihaz ve guvenlikli bana gore   en iyiis ios 6 guncelleme isi satis stratejisi baska bir sey degil

Iphone 5 ios 6 kullaniyorum super seri cihaz ve guvenlikli bana gore   en iyiis ios 6 guncelleme isi satis stratejisi baska bir sey degil

Şimdi bak sana tek soru sorucam şu anda tapatalk uygulamasına o iphone 5 ile mi giriyorsun

Kurt kuzuyu yerken tarafsız kalmak,kurdu tutmaktır.

Aslında evet haklısın sosyal ağla ilişkin yoksa wt hariç evet çok güzel ama eğer facebook twitter tapatalk kullanıyorsan hiç işine yaramaz

Kısaca %90 uygulamadan mahrum kalırsan evet çok güzel