Jump to content
Sign in to follow this  
_turbo_

Filza File Manager ile iPod'a Mp3 Atmak

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar simdi size Cydiada yer alan Filza File Managerin az bilinen bir özelligini tanitacagim. Bu Dosya yöneticisi iFile den cok daha üstün olmasina ragmen ünü pek yayilmamis. Hem kullanim hemde yapabildikleri ile iFile i toz eder diyebiliriz. Ayrica resimleride direk resim rulosuna atmak gibi bir özelligide var.

Ama ben size bu konuda en cok ilgilendiginiz özelligini yani Downloadmanager yada Musicbox benzeri Applerle iPhonea indirdiginiz mp3 leri nasil iPhone üzerinden, iPhonedeki Müzik uygulamasina yani iPoda aktarabilirsiniz onu anlatacagim. Ben müzikleri TDownloader adli App ile indirmistim sizde hangisiyle indirdiyseniz o Appin Documents dosyasina gidip ordan kopyalayacaksiniz müziklerinizi. Herseyi resimlerin icinde anlattim resimdeki yönergeleri takip edin yeter.

Filza Dosya yöneticisini Cydiada Bigboss reposunfan indirebilirsiniz yuklemek bedavadir 3 saniyelik bekleme ekranindan rahatsiz olursaniz satin almalisiniz (beni rahatsiz etmiyor)

iOS 8.4 ilede calismaktadir...

com.tigisoftware.filza.png

1.                                                                                  2.

1.png        bild-2.png

3.                                                                                   4.

bild-3.png        bild-4.png

5.                                                                                   6.

bild-5.png        bild-6.png

7.                                                                                  8.

bild-7.png        bild-8.png

9.                                                                                  10.

bild-9.png        bild-10.png

11.                                                                                12.

bild-11.png        bild-12.png

13.                                                                               14.

bild-13.png        bild-14.png

EDIT: Filzaya yapilan son güncelleme ile iOS8.4 Apple music uygulamasi ile uyumlu hale gelmis ve yukardaki sekilde Müziklerinizi, Apple Music uygulamasina kopyalayabilirsiniz. Denendi ve calisiyor.

Edited by _turbo_
  • Like 4

iOS8.4 te ne yazikki Müzikleri Apple Music uygulamasina atamiyor.

Bugün Filzaya Bigboss Reposunda Güncelleme gelmistir ve 2.0.1-55 Versiyonu ile iOS8.4 ile uyumlu sekilde  müziklerinizi Apple Music uygulamasina yukarda anlatildigi sekilde kopyalayabilirsiniz..

• Like 2

Deneyeyim hemen, teşekkürler paylaşım için.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bugün Filzaya Bigboss Reposunda Güncelleme gelmistir ve 2.0.1-55 Versiyonu ile iOS8.4 ile uyumlu sekilde müziklerinizi Apple Music uygulamasina yukarda anlatildigi sekilde kopyalayabilirsiniz..

bunu bekliyodum kaç gündür süper oldu

Bu mesaj iphoneden fırlatıldı

App manager icinde Uygulamalar gozukuyor ama uygulamalar icinde music box cikmiyor ? İsme diske gore her turlu siraladim, search kisminda arattim yok , ama music box'i kullaniyorum ve icinde onlarca muzigim var suan

Edit : uygulama olarak cikmiyor fakat music box'in muzikleri attigi yol uzerinde sarkilari bulup kopyalayabildim

Edited by sadece77

App manager icinde Uygulamalar gozukuyor ama uygulamalar icinde music box cikmiyor ? İsme diske gore her turlu siraladim, search kisminda arattim yok , ama music box'i kullaniyorum ve icinde onlarca muzigim var suan

Edit : uygulama olarak cikmiyor fakat music box'in muzikleri attigi yol uzerinde sarkilari bulup kopyalayabildim

Music box ın kısa yolu neresi ?

Buldum var/mobile/library

Edited by mechul

Curtains whatsapp çevrim dışı yazışmak için olan program çalışyor ama ikide bir uyarı veriyor başka bir tweek önerisi olan varmı ?

post-32949-0-36562000-1436230783_thumb.j

Filza sorunsuz kullanan arkadaşlar hangi tweakleri kullanıyorlar acaba. Bizim yüklediğimiz bir tweakle çakışıyor muhtemelen ama hangisi?

Sorunsuz kullananların cihazında başka hangi tweakler kurulu? Bizim yüklediğimiz bir tweakle mi çakışıyor acaba?

Ben  de kurulu olan tweakler:

AppSync Unified

Apple File Conduit 2

AirBlue Sharing

AppCake

Barrel

BioProtect

CCSettings Türkçe

Firewall iP7

iCleaner Pro

iFile

Mterminal

SwipeSelection Pro

VirtualHome 8 (iOS 8)

Edited by mahmudem

Bunun sayesinde güzel mp3 indirmeye başladım teşekkür ederim mp3 indirmek için ise appstore da musify programını kullanıyorum gayet güzel oldu teşekkür ederim

Bunun sayesinde güzel mp3 indirmeye başladım teşekkür ederim mp3 indirmek için ise appstore da musify programını kullanıyorum gayet güzel oldu teşekkür ederim

musify ile indirdigin mp3 leri alip atabiliyon mu

Alıntı yaparsanız hızlı ulaşabilirim....

musify ile indirdigin mp3 leri alip atabiliyon mu

Alıntı yaparsanız hızlı ulaşabilirim....

Evet yapabiliosun mp3 formatında hemde

Ben bu tweak sayesinde whatsapp üzerinden müzik yollayabiliyorum

Nasıl??

3ed667472670f3fdf9d9df9823e4627c.jpg

7625dd67b3bbd7236fe952b42f98118a.jpg

cadbbc0b72a3e928aeeb52594f38c89d.jpg

Kardeş resimler de görüldüğü gibi programı açınca alt bölüm de bulunan yıldız simgesine basıp müzik Kütüphanesi'ne ulaştıktan sonra resimler de göstermiş olduklarımı uygulayıp Whatsapp üzerinden müzik yollayabilirsin. Umarım anlatabilmişimdir

• Like 1

peki MP3 indirdiğinde filza olmadığı zaman bulup müzik klasörüne atamıyorsun. ama filza olduğundan dolayı bulup atabiliyorsun galiba. öylemi arkadaşım ? beni biraz bilgilendirirmisin ????

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

peki MP3 indirdiğinde filza olmadığı zaman bulup müzik klasörüne atamıyorsun. ama filza olduğundan dolayı bulup atabiliyorsun galiba. öylemi arkadaşım ? beni biraz bilgilendirirmisin ????

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynn öyle kardes

Bu mesaj iPhone 6 plus'tan fırlatıldı

1. Mesajda anlatıldığı biçimde müzikleri indirip gerekli yere atıyordum ancak telefonum kitlendi ve safe mode dışında açılmaz oldu. File zilla ve tdownloaderı silmeme rağmen hala aynı durumda. Önerisi olan var mı?

ben bununla iptv m3u listemi atmaya çalışıyorum ama ilgili dosya linkini eklemeye çalıştığımda kaynak dosya diski bulunamadı haatsı veriyor..