Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Gulo Luscus

Turkey Navigation - iGO primo app v2.7.0 *Gulo Luscus*

Rate this topic

Recommended Posts

5198334fb3.jpg

11 Haziran'da gelen güncellemeyle haritalar artık uygulama içinden indirilmeye başlandı.
İlk açılıştaki ayarları yaptıktan sonra sizi mağazaya yönlendirecek. Hata verdikçe tekrar deneyin.
176.3 megabaytlık Türkiye haritasını indireceksiniz.
Aynı pencereden 1 yıllık canlı trafiği ücretsiz olarak etkinleştirebilirsiniz.
Radarlar (speedcams), önceki sürümde olduğu gibi bunda da çalışmıyor.

İndirme Linkleri (401 MB):

Torrent - Kat.cr (lütfen torrent'ı seedleyin)

Mega.co.nz (hızlı link)

FilePup.net (sağlam link)

Fileshack.net (hızlı link, adblock'ı kapatmanız gerekebilir) Edited by Gulo Luscus
  • Like 7

onuda 2017.Q7 yapmışlar başarsoftun 2015 haritası cıkalı cok oldu onu ne diye koymamışlar anlamadım

teşekkürler.

bu arada arkadaşlar benim kosova, makedonya ve karadağ ım olduğu bir igo uygulamasına ihtiyacım var.

elinizde var mı acaba?

bu arada herhangi bir igo uygulamasını yüklediğimde (bu da dahil), bir yer ismi yazamıyorum. ülke/yer seçimi sayfası bomboş, herhangi birşey yazamıyorum

Edited by RacKulA

teşekkürler.

bu arada arkadaşlar benim kosova, makedonya ve karadağ ım olduğu bir igo uygulamasına ihtiyacım var.

elinizde var mı acaba?

bu arada herhangi bir igo uygulamasını yüklediğimde (bu da dahil), bir yer ismi yazamıyorum. ülke/yer seçimi sayfası bomboş, herhangi birşey yazamıyorum

Söylediğiniz ülkeler Avrupa sınırında. Size iGo Europe yeterli olacaktır. Şu linke bakın: https://www.iphonecake.com/app_321933838_.html

Diğer sorunuz için de aklıma gelen tek şey, Türkiye dışından uygulamayı açtıysanız boş olabileceğidir.

Söylediğiniz ülkeler Avrupa sınırında. Size iGo Europe yeterli olacaktır. Şu linke bakın: https://www.iphonecake.com/app_321933838_.html

Diğer sorunuz için de aklıma gelen tek şey, Türkiye dışından uygulamayı açtıysanız boş olabileceğidir.

verdiğiniz linkteki program da çalışmıyor, bir önceki sürümü yükledim, o çalışıyor.

ayrıca TR haritaları için, TR'de yaşıyorum zaten. bir önceki sürümünde böyle bir hata yoktu. Kaldı ki offline çalışan bir uygulama, o yüzden kullandığım haritadaki ülke sınırları dışında yaşamam, herhangi bir şey değiştirmez ya da değiştirmemeli.

yine de fikirleriniz için teşekkürler.

arkadaşım öncelikle teşekkürler paylaşım için indirdim ve mis gibi çalışıyor. ama navigasyonların genel problemimidir nedir bildiğim bir lokasyona giderkende açıyorum navigasyonu ışıklardan düz gideceğimi biliyorum ve gidiş zaten var tüm arabalar gidiyor,navigasyon sağa dön diyor ilerideki yuvarlaktan geri dönüp gelmemi söylüyor. ya bunu tam oturtan bir sistem yok mu ya :)

Hocam emeğine sağlık teşekkürler ama Nokia Here maps haritalar çok daha detaylı 560 mb ve canlı trafik bedava iken bunun esamesi okunmaz. Yanlış anlama sakın kişisel değil arkadaşlara ve sana güzel bir yönlendirme olsun isterim

Nokia here çok şarj yiyor ve telefon çok ısınıyor . Sizde de böylemi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

teşekkürler iphone 4s ios 8.4 te sorunsuz çalışıyor :)

Linkleri yenileye bilrimisiniz hepsi ölü

Linkleri yenileye bilrimisiniz hepsi ölü

Torrent, Mega ve Filepup linkleri sağlammış. Fileshack linkini yeniledim. Uyardığınız için teşekkürler.

Whatsapp gibi uygulama ile gelen konum bilgisini igo ile nasıl açabiliriz? Öyle bir imkan yok mu? Jb li İphone 4 ios 7.1.2

ne kadar denememe rağmen kurulumu yapmadı.
iFunbox ve iTools ile denedim takılı kalıyor yüzde 53 (yada 57'de idi herhalde ).
Telefonda appsync var app installer var başka uygulamalarda sorunsuz bunda belki 7-8 sefer denedim sonuç nafile.

İlla map'i program içinden download etmemiz şart mı ? 

Buradan bir arkadaş upload etse olmaz mı ? Yarısını indiriyor hata veriyor , sil baştan .  :mellow:

Whatsapp'ta konum paylaş'ta iGO yu seçme yöntemi var mı acaba ? 

Edited by jackosman