Jump to content

iGO Primo Turkey 2.7.0 (Speedcam, Canlı Trafik, Türkçe Ses Dosyaları Aktif Edilmiş)

Rate this topic

Recommended Posts

• İphone 4s, 5s, 6 Plus, ipad4 ve İpad air  de denenmiş ve çalışmaktadır
  • İphone 8.1.2 optimizazsonu yapılmış sürümüdür
  • Appstore de  HAZİRAN 2015 tarihli güncel sürümüdür
  • GULA LUSCUS craklediği son sürüm üzerinde çalışılarak hazırlanmıştır
  • Tarafımdan bu sürüme haziran 2015 speedcam eklenmiş ve buna göre düzenlenmiştir.
  • Türkçe ve İngilizce dışındaki ses dosyaları çıkarılmıştır.
  • Bunun dışında bir düzenleme ve çıkarılma yapılmamıştır.
  • İos 8.1.2 iphone 4.S,5, 5s ve ios 8.1 ipad 4  ipad air'de denenmiştir stabil çalışmaktadır.
  • Torrent linki altadır bu linkten indirebilirsiniz.
  • HAZİRAN 2015 speedcam güncellenmiştir
  • bu linkte ekstra türkçe ses dosyaları ile editlenmiş igo primo 2.7.0
  • Bu sürümde facebook desteği de gelmiştir. sizin rotanızın bir benzerini facebook takipçilerinizde görebilir.
  • 11 Haziran'da gelen güncellemeyle haritalar artık uygulama içinden indirilmeye başlandı.İlk açılıştaki ayarları yaptıktan sonra sizi mağazaya yönlendirecek. Hata verdikçe tekrar deneyin.176.3 megabaytlık Türkiye haritasını indireceksiniz.
  • canlı Trafiği aktif edebilmek için mağaza kısmından güncellemeniz yeterlidir

Türkçe ses dosyaları

1-Voice_Tur-Eda v1.0

2-Voice_Tur-f21-lua

3-Voice_Tur-Gozde v3.1

4-Voice_Tur-Lazoglu v2.0

5-Voice_Tur-m1-lua

6-Voice_Tur-Murat v1.20

7-Voice_Tur-Sibel v1.0

8-Voice_Tur-Sinem v2.1

9-Voice_Tur-Zeynep v1.2

Link: :rolleyes: Navigation(v2.7.0).ipa.rar

Ajan Memoli Tarafından upload edilmiş Link altadır.

>http://www.mediafire...ion(v2.7.0).ipa

Not:Torrent linki ektedir. winrar ile dosyayı açın ve yükleyin güle güle kullanın

Edited by fisto
  • Like 6

İNDİRENLER SEED EDERSE ÇOK KISA ZAMANDA HERKES İNDİREBİLİR ARKADAŞLAR SADECE İNDİRMEYİN PAYLAŞIN. EVET SPEEDCAM HAZİRAN 2015 GÜNCEL VE ÇALIŞIYOR

Şuan indiriyorum. Kullanan var mı iPhone 5 ile ? Eski bir sürüm iGo'yu kurdum az önce iFunBox araclığıyla ancak iGO'yu açtıktan sonra hemen kapandı. Umuyorum bu sürümde o sıkıntı yoktur. 

edit: Yüklendi, çalışıyor iPhone 5'de. Program indikten sonra içindeki mağazadan haritayı ve canlı trafiği kurdum. Canlı trafiği test edip tekrar yazacağım.Teşekkürler

Edited by mertcan_60
  • 2 weeks later...

• İphone 4s, 5s, 6 Plus, ipad4 ve İpad air  de denenmiş ve çalışmaktadır
  • İphone 8.1.2 optimizazsonu yapılmış sürümüdür
  • Appstore de  HAZİRAN 2015 tarihli güncel sürümüdür
  • GULA LUSCUS craklediği son sürüm üzerinde çalışılarak hazırlanmıştır
  • Tarafımdan bu sürüme haziran 2015 speedcam eklenmiş ve buna göre düzenlenmiştir.
  • Türkçe ve İngilizce dışındaki ses dosyaları çıkarılmıştır.
  • Bunun dışında bir düzenleme ve çıkarılma yapılmamıştır.
  • İos 8.1.2 iphone 4.S,5, 5s ve ios 8.1 ipad 4  ipad air'de denenmiştir stabil çalışmaktadır.
  • Torrent linki altadır bu linkten indirebilirsiniz.
  • HAZİRAN 2015 speedcam güncellenmiştir
  • bu linkte ekstra türkçe ses dosyaları ile editlenmiş igo primo 2.7.0
  • Bu sürümde facebook desteği de gelmiştir. sizin rotanızın bir benzerini facebook takipçilerinizde görebilir.
  • 11 Haziran'da gelen güncellemeyle haritalar artık uygulama içinden indirilmeye başlandı.İlk açılıştaki ayarları yaptıktan sonra sizi mağazaya yönlendirecek. Hata verdikçe tekrar deneyin.176.3 megabaytlık Türkiye haritasını indireceksiniz.
  • canlı Trafiği aktif edebilmek için mağaza kısmından güncellemeniz yeterlidir

Türkçe ses dosyaları

1-Voice_Tur-Eda v1.0

2-Voice_Tur-f21-lua

3-Voice_Tur-Gozde v3.1

4-Voice_Tur-Lazoglu v2.0

5-Voice_Tur-m1-lua

6-Voice_Tur-Murat v1.20

7-Voice_Tur-Sibel v1.0

8-Voice_Tur-Sinem v2.1

9-Voice_Tur-Zeynep v1.2

Link: :rolleyes:

• 5 weeks later...

Ben İgo uygulamasını zaten satın aldım çok memnunum bana tek gereken Radar Speedcam dosyası, bunu alıp bendeki uygulamanın içine atsam işe yararmı.

Ayrıca Speed dosyasını android için buldum aslında onu kullansam olurmu sorun çıkarmı

Ben İgo uygulamasını zaten satın aldım çok memnunum bana tek gereken Radar Speedcam dosyası, bunu alıp bendeki uygulamanın içine atsam işe yararmı.

Ayrıca Speed dosyasını android için buldum aslında onu kullansam olurmu sorun çıkarmı

aynı şeyi bende isteyeceğim arkadaşlar lütfen ses ve speedcam dosyalarını da ayrı bir şekilde bir yere upload edermisiniz koca dosyayı yeniden indirmiyelim mobildeyiz malum teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynen şerif bey sadece speedcam için gerekli dosyalar yüklenirse kolayca ifile aracılığı ile atabiliriz. Birde tam olarak dosyaları nereye kopyalayacağımızı da belirtirseniz çok makbule geçer.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Like 1
  • 3 weeks later...