Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
lones888

Instagram Takipçi Arttırma Jailbreakli Olanlara Bedava

Rate this topic

Recommended Posts

instatakipci programımız

bedava coin almak için

localliapstore cydiadan indirip aktive edin daha sonra coin almak bedava hadi kolay gelsin 

• Like 1

O uygulama işe yarıyor mu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

O uygulama işe yarıyor mu?

Ayarlar bolumunde localiapstore a gir aktif et respring yap programa gir coinsatın al bedava alıyorsun

Arkadaş localapstore indirdikden sona coin nasıl alınıyor bi açık şekilde yazsana

programın içine gir coine tıkla satın al ekranı cıkınca vazgeç de alır buladar

Bu mesaj iPhone 6 plus'tan fırlatıldı

Appstore da instatakipçi diye arattım ama bulamadım tam ismi neydi yada link atabilir misiniz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

programın içine gir coine tıkla satın al ekranı cıkınca vazgeç de alır buladar

Kardeşim instagram programının içinde coin satın al bölümümü var? Ben bulamıyorum coin satın alımını

Kardeşim instagram programının içinde coin satın al bölümümü var? Ben bulamıyorum coin satın alımını

App store dan instatakipçi yi indir ordan yapiyosun islemleri

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

c55c9de6f7d936978bbbe5e467de83e7.jpgsag en üstte kardes iyi bak

Appstore da instatakipçi diye arattım ama bulamadım tam ismi neydi yada link atabilir misiniz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tam ismi yazdınız gibi

• Like 1

Program bende cok iyi calısıyor acık brakıyorum arka planda ve günde 50 takipci falan geliyo

Bende beğeni yazılımıda varmış aynısıyla yaptım bakalım ne olacak hem takipci hem beğeni henüz gelen giden birşey yok ama 10 dakika oldu açıkcası

Bende 1 gün çalıştı takipçi kasma sonrasında çalışmadı

Bende 1 gün çalıştı takipçi kasma sonrasında çalışmadı

aynen bende de öle oldu

İnstalikes var begeni programı onunla ilgili konu acmıstım arayıp bulabilirsiniz

Hergün programı silip yuklemek gerekiyor her gun 50 takipcı yada gain followers die program var 5 tane hesap aynı anda acabiliyorsunuz 4 u fake hesap acıp kişileri takip edip coin kazanırsınız daha sonradında o coinlerle kendi hesabınıza takipcı eklersiniz anında ekliyor

Bende çalışmıyor nedense para hilesini yaptım ama çalışmıyor uygulamadan her girip çıkmamda lütfen bekleyiniz diyor

ImageUploadedByTapatalk1453833506.382477.jpg.6f7eb1232fcfb26391ac7729012df2e0.jpg

bu şekilde kalıyor vazgeç dediğimde

Hocam açığı kapatmışlar.ya da reklam amaçlı böyle birşey yapmışlar.şuan ben eski sürümünü kullanıyrm ondada almıyr versiyon değil sorun

• Like 1

Bu uygulama ile ilgili bir gelişme var mı

Sent from my iPad air 222 using Tepetaklak

Bu takipçi satın veya beğeni alma programları çok fazla hile kaldırmıyor veya açık bulunsada hemen önlemini alıyorlar. En iyisi favori takipçi programlarını indirip flex ten bazı özelliklerini yapılandırıp kullanmak.  

Bu takipçi satın veya beğeni alma programları çok fazla hile kaldırmıyor veya açık bulunsada hemen önlemini alıyorlar. En iyisi favori takipçi programlarını indirip flex ten bazı özelliklerini yapılandırıp kullanmak.  

Varmi tavsiye edebilecegin uygulama ve flex yamasi

30 dakika önce, Alievren yazdı:

Varmi tavsiye edebilecegin uygulama ve flex yamasi

Jackpot u kullanıyordum bir ara. Uygulamada mantık çok basit instagram hesabınla giriş yapıyorsun ve istediğin kadar hesapta tanımlanabiliyor ben fake bir tane hesap açıp onunla orjinal hesabımı tanıtmıştım. Jackpot kumar makinası kolunu her indirdiğinde hem birini takip ediyorsun hemde denk gelen objelerden puan topluyorsun toplandığın puanlarla da takipçi veya beğeni alıyorsun. 

Cydia Felx 2 deki yapılandırmalarda neler var. Kolu indir makinayı döndür kısmını hızlı bir şekilde geçebiliyorsun. Puan hileleride var hanede görüyorsun puanı ama bu sefer bazı özellikler kitleniyordu. Güncel neler var bakmak lazım. 

Bu arada program Türkiye mağazasında yok Amerikada Mağazasında var diye biliyorum. 

Apple Mağaza Adresi : https://itunes.apple.com/us/app/followers-jackpot-get-100/id948470365?mt=8

Ben şuanda Like4Like uygulamasını kullanıyorum. Buda bedava olarak takip ve beğenilere puan veriyor topladığın puanlarla sende takipçi ve beğeni alabiliyorsun. Programda normalde 25.000 puan 129,99 TL ye satılıyor ama GET COINS kısmında karşına gelen kısımda SKIP butonuna bir süre bastıktan sonra kampanyalar çıkartmaya başlıyor burada 25.000 puanı 29 TL ye alabilirsin ve buda çok iyi takipçi ve beğeni rakamı bence.

• Like 1

30 dakika önce, Alievren yazdı: Varmi tavsiye edebilecegin uygulama ve flex yamasi

Jackpot u kullanıyordum bir ara. Uygulamada mantık çok basit instagram hesabınla giriş yapıyorsun ve istediğin kadar hesapta tanımlanabiliyor ben fake bir tane hesap açıp onunla orjinal hesabımı tanıtmıştım. Jackpot kumar makinası kolunu her indirdiğinde hem birini takip ediyorsun hemde denk gelen objelerden puan topluyorsun toplandığın puanlarla da takipçi veya beğeni alıyorsun. 

Cydia Felx 2 deki yapılandırmalarda neler var. Kolu indir makinayı döndür kısmını hızlı bir şekilde geçebiliyorsun. Puan hileleride var hanede görüyorsun puanı ama bu sefer bazı özellikler kitleniyordu. Güncel neler var bakmak lazım. 

Bu arada program Türkiye mağazasında yok Amerikada Mağazasında var diye biliyorum. 

Apple Mağaza Adresi : https://itunes.apple.com/us/app/followers-jackpot-get-100/id948470365?mt=8

Ben şuanda Like4Like uygulamasını kullanıyorum. Buda bedava olarak takip ve beğenilere puan veriyor topladığın puanlarla sende takipçi ve beğeni alabiliyorsun. Programda normalde 25.000 puan 129,99 TL ye satılıyor ama GET COINS kısmında karşına gelen kısımda SKIP butonuna bir süre bastıktan sonra kampanyalar çıkartmaya başlıyor burada 25.000 puanı 29 TL ye alabilirsin ve buda çok iyi takipçi ve beğeni rakamı bence.

Usta cok iyi anlatmissin ozet gecmemissin emegine saglik diyorum

• Like 1