Jump to content

Apple Watch Sahibi Olanlar Bilgi Paylaşımı Bölümü

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

Apple Watch'ı olanlar tecrübe, haber, kullandıkları ve keşfettikleri programları paylaşsalar benim gibi yeni katılanlarda faydalana bilse? Nedersiniz? Apple watch ı olan arkadaşınıza saat üzerinden şekil vs gönderiliyormuş!? Denesek vs vs...

İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Like 2
  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oha bizimki nasıl bir ezikliktir anlamadım. Bana kimse doğum günümde apple watch hediye etmedi. Hayırlı olsun bilader. Güle güle kullan. Ben pebble taraftarıyım ama bir türlü paraya kıyamadım. Bir de

Arkadaşlar 42mm sport modeli var bende 1250'ye mi ne aldım çıktığında üniversiteliyseniz çok iyi ve kendi adıma konuşuyorum bu dönem derslerim bunun sayesinde AA BA BB den aşa notum yok diyebilirim ek

Buda kolumdan bir görsel. Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted Images

ben 38 mm aldım çelik olandan bileğime küçük gelir mi acaba??

valla ben gidip deniyerek aldım şahsen iri yarı biri degilim ama 38mm çok küçük geldi bana daha çok bayanlar içinmiş gibi 

valla ben gidip deniyerek aldım şahsen iri yarı biri degilim ama 38mm çok küçük geldi bana daha çok bayanlar içinmiş gibi

Bende iphone 6 plus dan ip 6 ya geçtiğim için bununda küçük olanını aldım. Denemedim kolumda canlı görmedimde. Ama saat takmayı seven biri değilim bisiklet sürdüğüm den dolayı bildirimler için aldım. Umarım sıkmaz. 42mm büyük gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende iphone 6 plus dan ip 6 ya geçtiğim için bununda küçük olanını aldım. Denemedim kolumda canlı görmedimde. Ama saat takmayı seven biri değilim bisiklet sürdüğüm den dolayı bildirimler için aldım. Umarım sıkmaz. 42mm büyük gibi.

geldimi saatin ?

geldimi saatin ?

geldi evet küçük gibi geldi ilk ama alıştım. saat takmayan biri olarak en azından hafif olması ve bileğimi rahatsız etmemesi iyi. bildirimler falan rahat okunuyor. hatta bugün elime hiç telefonu almadım desem yeri saatten arama yaptım oradan mesaj yazdım gayet güzel. çok kurcaladım ama sarj olayı bana 1 gün yeter. aslında aynı paraya 42 mm sport modelini alabilirdim ama ne bileyim safir cam ve çelik daha çok hoşuma gitti. belki ileride değiştirim büyüğü ile 3,2 mm fark için değer mi bilmiyorum. 

• Like 1
ebay de cok var ama bizim buralarda yok satan birde bu cok moda olmus hertürlü kayisi takabiliyorsun

Adapter Connector[/quote

Ebay dan connector aldım yolda ama görüp beğenip alsak kayışları ve orjinal birşeyler olsa süper olur bn araştırıyorum denk gelirsem yazacagım...

Bir de watch olanlar arasında bir mesaj olayı var sanırım onu deneyen varmı?

arkadaşlar watch beta yı nasıl kuruyoruz bilen var mı acaba

aman diyim sakın geri dönüşü yok bazı yabancı forumlarda okuduğum geri dönmeye çalışırken cihazlarının tamamen kullanım dışı olduğu bazılarını Apple Store değiştirmiş bazılarını ise kullanıcı hatası olarak değişim programına dahil etmemiş.

aman diyim sakın geri dönüşü yok bazı yabancı forumlarda okuduğum geri dönmeye çalışırken cihazlarının tamamen kullanım dışı olduğu bazılarını Apple Store değiştirmiş bazılarını ise kullanıcı hatası olarak değişim programına dahil etmemiş.

hiiii amannnn iyiki söyledin dostum bilmiyordum amn aman yapmam  :D

• Like 1
  • Belmaci changed the title to Apple Watch Sahibi Olanlar Bilgi Paylaşımı Bölümü