Jump to content

Apple Watch Sahibi Olanlar Bilgi Paylaşımı Bölümü

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oha bizimki nasıl bir ezikliktir anlamadım. Bana kimse doğum günümde apple watch hediye etmedi. Hayırlı olsun bilader. Güle güle kullan. Ben pebble taraftarıyım ama bir türlü paraya kıyamadım. Bir de

Arkadaşlar 42mm sport modeli var bende 1250'ye mi ne aldım çıktığında üniversiteliyseniz çok iyi ve kendi adıma konuşuyorum bu dönem derslerim bunun sayesinde AA BA BB den aşa notum yok diyebilirim ek

Buda kolumdan bir görsel. Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted Images

Arkadaşlar bende aranıza 42mm deri kayışlı olan model ile katıldım..

Yalnız şu anda ip6+ ios 8.1.2 var jailbreakli ve apple watch için 8.4 veya üzerine çıkmam gerek.. sizin tavsiyeleriniz nelerdir ? 

• 2 weeks later...
Dün Apple Watch 42 mm Dogum Günüm icin Hediye geldi  su an kendisi ile tanisma asamasindayim  bakalim 

Oha bizimki nasıl bir ezikliktir anlamadım. Bana kimse doğum günümde apple watch hediye etmedi. Hayırlı olsun bilader. Güle güle kullan. Ben pebble taraftarıyım ama bir türlü paraya kıyamadım. Bir de kolda da radyasyon olmasın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 4
  • 1 month later...

Arkadaşlar 42mm sport modeli var bende 1250'ye mi ne aldım çıktığında üniversiteliyseniz çok iyi ve kendi adıma konuşuyorum bu dönem derslerim bunun sayesinde AA BA BB den aşa notum yok diyebilirim ekran görüntüsü falan yapıyorum sınavda bilek algılamayı kapatıyorum dokunduğunda 70 saniyeyi aktif yapıyorum tamamdır :)

• Like 3
  • 6 months later...

15 Euro'ya Çin'den Milanese Loop Band getirttim ve acayip memnunun. Fakat hafta arası iş yerinde Sports Band tercih ediyorum. Aktif olduğum için Milanese Loop Band bazen rahatsız e88441f7848720841b6f2e35d6e83389.jpg

• Belmaci changed the title to Apple Watch Sahibi Olanlar Bilgi Paylaşımı Bölümü
  • 7 months later...
ademtüren, 5 saat önce yazdı:

arkadaşlar apple watch almalı mıyım öneriyor musunuz?

Bende var uzun zamandır kullanıyorum gayet memnunum. Bir sürü saatim hepsi kutularında şuan alıştıktan sonra başka saat takılmıyor. Bence al 

ademtüren, 03.07.2018 - 18:37 yazdı:

arkadaşlar apple watch almalı mıyım öneriyor musunuz?

- şimdi bazıları diyor ya, hem amerikada olsun hem türkiyede olsun, bir saate o kadar para verilir mi diye ya_?

- bunu diyen insanların çoğu her sene, yeni bir iphone'a 4 bin 5 bin 6 bin veriyorda,  saatemi 1500 - 2 bin çok oluyor ...?

- yani paran ile alakalı, varsa paran harcayacaksın kardeşim, ne yapacaksın başka_?

- paranı yastığın altına koyup üstünde uyuyacak halin yok ya_?

- fiyat performans olarak değerlendirirsem, 3 aydır kullandığım apple watch'u şunu derim;

verdiğim paranın hakkını veren bir cihaz değil. çünkü yapabildiği şeyler iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar sınırlı, yani az...

- ama güzel mi güzel, ama diğer saatlerden daha iyi mi, daha iyi _?

diğer saatlerden daha çok şey yapabiliyor mu, evet yapabiliyor....

bu sizce yeterli ise tercih sebebi ise, neden alınmasın ki apple watch _? 

Edited by onderak
onderak, 09.07.2018 - 10:23 yazdı:

- şimdi bazıları diyor ya, hem amerikada olsun hem türkiyede olsun, bir saate o kadar para verilir mi diye ya_?

- bunu diyen insanların çoğu her sene, yeni bir iphone'a 4 bin 5 bin 6 bin veriyorda,  saatemi 1500 - 2 bin çok oluyor ...?

- yani paran ile alakalı, varsa paran harcayacaksın kardeşim, ne yapacaksın başka_?

- paranı yastığın altına koyup üstünde uyuyacak halin yok ya_?

- fiyat performans olarak değerlendirirsem, 3 aydır kullandığım apple watch'u şunu derim;

verdiğim paranın hakkını veren bir cihaz değil. çünkü yapabildiği şeyler iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar sınırlı, yani az...

- ama güzel mi güzel, ama diğer saatlerden daha iyi mi, daha iyi _?

diğer saatlerden daha çok şey yapabiliyor mu, evet yapabiliyor....

bu sizce yeterli ise tercih sebebi ise, neden alınmasın ki apple watch _? 

teşekkürler 

SinantaspinaR, 03.07.2018 - 23:41 yazdı:

Bende var uzun zamandır kullanıyorum gayet memnunum. Bir sürü saatim hepsi kutularında şuan alıştıktan sonra başka saat takılmıyor. Bence al 

teşekkürler hocam. 

• 2 years later...

Merhaba arkadaşlar. Bende aranıza 44mm watch 5 ile katıldım, uygun fiyata orjinal kordon temin edebileceğimiz yer tavsiyesi arıyorum. Mediamarkt ta 149tl ye düşmüştü ama aradığım kordonlar yoktu. Bildiğiniz yerler varsa yazabilirmisiniz.

Konuyuda hortlatmışım bakmadan pardon.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi