Jump to content
Sign in to follow this  
ByTMY

iPhoneYardım Yeni Arayüz

Rate this topic

Yeni Arayüz  

32 members have voted

1. 1. Yeni tasarım güzel mi?

• Beğendim
      15
    • Beğenmedim
      17

Recommended Posts

Forum bugün bakımdaydı tasarımı değişmiş ben beğenmedim şahsen eski arayüze kullanıcılar alışmıştı sizin yorumlarınız neler arkadaşlar..

Edited by ByTMY
  • Like 1

Default temayı kullanıyorum ben her zaman daha iyiydi.

10 numara olmuş :cool:

Çok sade öbürkünün renkleri baya güzeldi seçenek konulabilir görünümü değiştir menüsünden eskisine alışmış olan arkadaşlar benim gibi onu kullanabilir :)

Emeği geçen herkese Teşekkür ederim :cool:  güzel olmuş güzel 

Emeği geçen herkese Teşekkür ederim :cool:  güzel olmuş güzel 

Alışırsak sevmeye çalışıcağız :D

Ben 2 sene öncekini seviyordum, :) bir önceki iyi değildi bence, bu tasarım güzel biraz alışmak lazım. iOS 9 olmuş.

Sanırım daha kararlı bir responsive tema güzel ama arka plan resmi olmamış bence 

• Like 1

Yeni Tasarım Oldukça Güzel Olmuş. Fakat Sayfalar Arası Geçişlerde Yavaşlama Var Gibi ( Eskisine Nazaran) :)

ustam arka plan resmi bence de olmamış siteyi başlangıçta çok yavaşlatıyor. bir de modaratör arkadaşlar tarafından bir temizlik yapılsa çok iyi olur. emeğinize sağlık.

Önceki tasarım daha bi güzeldi sanki, alışknlıkta olabilir...
Bu tasarımada alışırız sanırım :)

Emeği geçenlere teşekkürler...

ben begenmedim kesinlikle eskisi daha iyi idi.

• Like 1

yenilikçi ancak karışık bir tema olmuş ayrıca forumlar kısmı varsayılan yapılırsa daha iyi olur bence açınca direk günlükler geliyo

• Like 1

yenilikçi ancak karışık bir tema olmuş ayrıca forumlar kısmı varsayılan yapılırsa daha iyi olur bence açınca direk günlükler geliyo

O problem düzeltildi.

• Like 2

Sevgili arkadaşlar kullandığımız board sistemi güncellendi ve eski sürümde kullandığımız temamız malesef bu sürüm için destek vermiyor.

O yüzden en uyumlu tema olarak bunu beğendik.

Arkaplan resmi diğer ayarlar ile ilgili ayarlamalar yapılıyor.Bu hafta sonuna kadar çalışmalar devam edicek ve en güzeli olana kadar uğraşıcağız merak etmeyin.

İyi forumlar...

• Like 3

Tapatalk daki degismemis

 Alıntı yaparsanız hızlı ulaşabilirim TPTK 5.2 

Tapatalk daki degismemis

 Alıntı yaparsanız hızlı ulaşabilirim TPTK 5.2 

Oraki sistem farklı app'nin temasıyla mobil olarak gösteriyor:)

Sevgili arkadaşlar kullandığımız board sistemi güncellendi ve eski sürümde kullandığımız temamız malesef bu sürüm için destek vermiyor.

O yüzden en uyumlu tema olarak bunu beğendik.

Arkaplan resmi diğer ayarlar ile ilgili ayarlamalar yapılıyor.Bu hafta sonuna kadar çalışmalar devam edicek ve en güzeli olana kadar uğraşıcağız merak etmeyin.

İyi forumlar...

Renkleri biraz daha açılabilir logo yok, çok sade bekliyoruz merakla admin beyciğim :)

Tapatalk ile giris yapamıyorum yeni tasarımdan sonra,şifre yanlış diyor yeni şifrede aldım yine girmiyor yalnız safariden gire biliyorum

Sorun hall oldu eskiden mail ile giriyorduk,şimdi kullanıcı adını kullanarak giriş yapa bildim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Forum Yöneticilerim bence arayüz değiştimek yerine biraz daha bilgi paylaşımı yapmak için çalışalım ne bileyim foruma görevli arkadaşlar atayalım örneğin.çünkü sorularımız eskisi gibi yanıtlanmıyor kimse girip bakmıyor girende bilgi paylaşamdan bakıp çıkıyor. heleki önceki konularda arkadaşlarımız çözümü okur okumaz ne bi yorum nede başka bir şey yapmadan çıkıp gidiyor

• Like 1

eleştiri yapmak istemiyorum ama bir diğer sorun da arayüz değişmeden önceki konularda alıntı yapılmış iletilerde alıntı kutucuğu kaybolmuş alıntıyı da sanki kendisi yazmış gibi görünüyor

Tapatalk ile giris yapamıyorum yeni tasarımdan sonra,şifre yanlış diyor yeni şifrede aldım yine girmiyor yalnız safariden gire biliyorum

Sorun hall oldu eskiden mail ile giriyorduk,şimdi kullanıcı adını kullanarak giriş yapa bildim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet yeni forum ile bazi ufak tefek degisikliklerde oldu, sorununuzu çözmenize sevindim.

daha karışık olmuş bence. gözüm yoruluyor konuları okurken

Forumda 3 adet tema mevcuttur Chameleon Dark gözünüzü çok yormayacaktır sanırım deneyinizm beğeneceksiniz.

Forum Yöneticilerim bence arayüz değiştimek yerine biraz daha bilgi paylaşımı yapmak için çalışalım ne bileyim foruma görevli arkadaşlar atayalım örneğin.çünkü sorularımız eskisi gibi yanıtlanmıyor kimse girip bakmıyor girende bilgi paylaşamdan bakıp çıkıyor. heleki önceki konularda arkadaşlarımız çözümü okur okumaz ne bi yorum nede başka bir şey yapmadan çıkıp gidiyor

Çok güzel düşünmüşsünüz sizde forum içersin de kendinizi kanıtlayıp bize katılmak istemez misiniz ?

eleştiri yapmak istemiyorum ama bir diğer sorun da arayüz değişmeden önceki konularda alıntı yapılmış iletilerde alıntı kutucuğu kaybolmuş alıntıyı da sanki kendisi yazmış gibi görünüyor

Güncellemelerde arzu edersiniz ki ufak tefek sorunlar çıkabiliyor.

Bizde elimizden geldiğince bu gibi aksaklıları gidermek için çalışıyoruz

Tema ve forum sistemi çok güzel. Ama tapatalk ile bir konuya mesaj yazınca o konuya abone olmuyor. Normal siteden mesaj atınca oluyor. Ona da bir el atsanız iyi olur gibi ;)

Evet yeni forum ile bazi ufak tefek degisikliklerde oldu, sorununuzu çözmenize sevindim.

Forumda 3 adet tema mevcuttur Chameleon Dark gözünüzü çok yormayacaktır sanırım deneyinizm beğeneceksiniz.

Çok güzel düşünmüşsünüz sizde forum içersin de kendinizi kanıtlayıp bize katılmak istemez misiniz ?

Bana uyar hocam hiç sorun değil olabilir