Jump to content
Sign in to follow this  
Eray1910

İos 8.4.1 Jailbreak Sorunsalı

Recommended Posts

Merhaba,

İpad 2 kullanıcısıyım 7.0.4 yüklüydü cihazımda ve jb yapmıştım mutlu mesut kullanıyor istediğimi yapıyordum. Bir şey kanıma girdi mi desem ne desem millet ios9 çıktı çıkacak bi güncelleme yapıyım dedim. İos 8.4.1 sürümüne hiç jb çıkmış mı sorun var mı diye bakmadan güncelledim. Daha sonra bir baktım ki jb yok. 8.4 sürüm için çıkmış olduğunu gördüm bir iki yerde ipsw sini indirdim itunes ile yüklemeye çalıştım fakat yüklenmiyor. Burada kaldım bu şekilde jb ile kullanmam gerekli olan şeyleri de kullanamıyorum. En kötü programları, oyunları crackliyordum 25pp ile ona da 8.3 ile uygulama dosyalarına erişim yasağı gelmiş, jb istiyor. Bir çözüm yolu gösterirseniz çok sevinirim dostlar beklemek gücüme gidiyor.

İyi forumlar diliyorum herkese, şimdiden teşekkürler..

Merhaba,

İpad 2 kullanıcısıyım 7.0.4 yüklüydü cihazımda ve jb yapmıştım mutlu mesut kullanıyor istediğimi yapıyordum. Bir şey kanıma girdi mi desem ne desem millet ios9 çıktı çıkacak bi güncelleme yapıyım dedim. İos 8.4.1 sürümüne hiç jb çıkmış mı sorun var mı diye bakmadan güncelledim. Daha sonra bir baktım ki jb yok. 8.4 sürüm için çıkmış olduğunu gördüm bir iki yerde ipsw sini indirdim itunes ile yüklemeye çalıştım fakat yüklenmiyor. Burada kaldım bu şekilde jb ile kullanmam gerekli olan şeyleri de kullanamıyorum. En kötü programları, oyunları crackliyordum 25pp ile ona da 8.3 ile uygulama dosyalarına erişim yasağı gelmiş, jb istiyor. Bir çözüm yolu gösterirseniz çok sevinirim dostlar beklemek gücüme gidiyor.

İyi forumlar diliyorum herkese, şimdiden teşekkürler..

ios 9'a jailbreak çıktı. istersen bu versiyona yükselt jailbreak yap.

Bu konuya gözat: http://www.iphoneyardim.net/topic/126424-ios-90-902-pangu-jailbreak-yayınlandı/?page=1

Edited by omerkarakaya

Bende 8.4.1 deyim umarım çıkar çıkmaması Saçma bence iOS 9 a çıkmışken

Sent from my iPhone 6 + 128gb using Tapatalk

ipad 2 ile ios 9a gecersen o ipad kirarsin kasmadan dolayi

merak ettiğim konu buydu işte. 8.4.1 e geçtim real racing indirip denedim durum ne diye ufak ufak kasmalar var bir iki saat oynayınca oyun kapanıyor. ios 9 da kim bilir ne olur :)

Bende 8.4.1 deyim umarım çıkar çıkmaması Saçma bence iOS 9 a çıkmışken emoji23.png

Sent from my iPhone 6 + 128gb using Tapatalk

saçmalığın ötesi :) ios 8.3 ile jailbreak hayal oldu dediler 8.3, 8.4 e çıktı ardından 9 a çıktı fakat 8.4.1 e bir şey gelmedi :|

merak ettiğim konu buydu işte. 8.4.1 e geçtim real racing indirip denedim durum ne diye ufak ufak kasmalar var bir iki saat oynayınca oyun kapanıyor. ios 9 da kim bilir ne olur saçmalığın ötesi  ios 8.3 ile jailbreak hayal oldu dediler 8.3, 8.4 e çıktı ardından 9 a çıktı fakat 8.4.1 e bir şey gelmedi :|

Çünkü o versiyona luca todesco nickli bir salak jb yapmaya çalışıyor adam açığı buldu hatta ios9 da da onun bulduğu açıkla jb yaptılar pangu o açıkla ios9 u jb yaptı ama 8.4.1 e dokunmadı bile

Çünkü o salak luca todesco nun çıkarmasını istediler ama luca tedosco açığı bulan kişi olmasına rağmen beceripte halen jb i bitiremedi dün bitdi tamamlandı falan yazmıştı twitter da ama o salak yaklaşık 1 aydır her gün bitdi yazıyor

Ama henüz uygulama haline getirip yayınlıyamadı

Ancak akıllı biri o adama yardım ederse çok yakında jailbreak aracı çıkar yoksa bekleye bekleye deliriceksiniz bende 8.4.1 le bekleyenlerdendim şükür ki pangu ios 9 a çıkardı da kurtuldum o manyaktan

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 1