Jump to content
Sign in to follow this  
Kosklu

Genpa 5si değiştirmiyor!!!!

Rate this topic

Recommended Posts

Değerli arkadaşlar hepinize merhaba sizlere bir konu hakkında danışmak istiyorum geçen sene turkcellden  iphone 5s cihazımı sıfır almıştım kutudan çıktığında kasada bir sorun çıktı ve hemen bayiyle garantiye gönderdik ve telefonun değişimini izmir genpa garanti kapsamında yaptı.Fakat gelen bu sıfır telefondada ekranın kenarlarında sararma vardı sadece beyaz yerlerde belli oluyordu bende telefonsuz kalmamak için bu şekilde kullanmaya devam ettim garanti bitmesine yakın gönderirim nasıl olsa diye.Dediğim gibi çok rahatsız etmiyordu.Telefonun garantisi ocakta bitecek bende değişim için izmir genpaya gönderdim.Sonuç olarak telefonuda kılıfsız kullandım malum düşürdüm falan telefonda çizikler ve kasada ezilmeler olduğu için benden 1130 tl ücret istediler eğer bu çizik ve ezilmeler olmasaymış garanti kapsamında değiştireceklermiş.Bende hemen tarafıma iade edilmesini istedim.Şimdi anlamadığım konu ekran kırık olsa öyle göndersem haklılar tamam ama ezilme ve çizik var ama telefonun işleyişinde hiçbir problem yok napacağımı bilmiyorum.Apple yönergelerinde değişim için çizik ve kasası ezik telefon alamıyorlarmış vs birşeyler söylediler Kimileri genpa etilere gönder teleservise artı teknik servise gönder orada değiştirirler vs dediler bende uzun bir süre telefonsuz kalmamak için göndermeden önce size sormak istedim hala telefonumu kargolamadılar napmalıyım böyle birşey başına gelen varmı 

izmir genpa dan cacik olmaz. Gecende bende verdim iphone 5s imi oraya benimde ön camda oynama var ses geliyor sag ust koseden genelde 5s lerde kronik bi sorun bu. 2 tane salak kiz oturtmuslar oraya cihazi verdim evet cam oynuyor dedi degisim olmasini istiyorum dedim kasada ufak tefek ezilmelerden dolayi bunu sebep gosterip deistirmediler aynen senin gibi 1130tl masraf cikarmislar. Bende bi cingar cikartip aldim telefonumu. Genpa teleservis kadar iyi deil maalesef

izmir genpa dan cacik olmaz. Gecende bende verdim iphone 5s imi oraya benimde ön camda oynama var ses geliyor sag ust koseden genelde 5s lerde kronik bi sorun bu. 2 tane salak kiz oturtmuslar oraya cihazi verdim evet cam oynuyor dedi degisim olmasini istiyorum dedim kasada ufak tefek ezilmelerden dolayi bunu sebep gosterip deistirmediler aynen senin gibi 1130tl masraf cikarmislar. Bende bi cingar cikartip aldim telefonumu. Genpa teleservis kadar iyi deil maalesef

anladım çok doğru söylüyorunuz peki sizce genpa etileremi vermeliyim teleservisemi birde arti teknik serviside dusunuyorum ordada fazla sorun cikartmadiklarini bi yerde okumustum

Birde sizin durum noldu degistirtebildinizmi telefonu baska yerde

anladım çok doğru söylüyorunuz peki sizce genpa etileremi vermeliyim teleservisemi birde arti teknik serviside dusunuyorum ordada fazla sorun cikartmadiklarini bi yerde okumustum

Pupaya verin

Sent from my iPad using Tapatalk