Jump to content
Sign in to follow this  
fethi2

iPhone 6S / 6 Plus Ön Sipariş Apple Store Randevu Linki

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar konuyu göremedim konu eğer daha önceden açıldıysa kusura bakmayın. Yarın çıkacak olan iphone 6s ve 6splus ile ilgili aşağıya önsipariş rezervasyon link ini atıyorum. Sebeplenen arkadaşlarımıza hayırlı olması ve yeni cihazlarından güzel haberler duymaları dileğiyle.

Saygılar

https://reserve-tr.apple.com/TR/tr_TR/reserve/iPhone/availability?channel=1&returnURL=https://www.apple.com/tr/iphone/ 

Edited by fethi2

6s plus uzay gri 128 GB seçilemiyor Nasıl tükenir! Yine de gidicem bakalım alabilecek miyim

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk

6s plus uzay gri 128 GB seçilemiyor Nasıl tükenir! Yine de gidicem bakalım alabilecek miyim

Sanırım stokta yok şu anda gelmemiş bile olabilir biliyorsunuzdur geçen hafta cuma idi normalde şimdi bu hafta cuma ya ertelendi.

Sanırım stokta yok şu anda gelmemiş bile olabilir biliyorsunuzdur geçen hafta cuma idi normalde şimdi bu hafta cuma ya ertelendi.

Ben zannetmiyorum büyük ihtimalle stoklarda var ancak sürekli ilgiyi diri tutmak istiyor olabilirler yoksa bir anda bu kadar çabuk tükenmesini mantıklı bulmuyorum, zannedersem gidip sıraya girip alinabilecek.

Geçen sene 6 plus 128gb rezerv yaptırmadan akasya açılış günüydü sıraya girerek almıştım. Gidip sıraya gireceğim.

Az önce sordum online olarak, diyor ki atıyorum bir modelden 100 adet gelecekse bunun 30 unu rez.olarak ayırıyoruz, kalanı mağazada stok olarak gelenlere satılacakmış.Yani özel tercih sınırlı,ama mağazaya gidince stok varsa alınabiliyor

Aynen katılıyorum mağazaya gelip de stokta yok elimizde yok deyip gelen insan geri çevirmek Apple'ın zaten satış stratejisine uygun bir davranış olmaz, tahminim doğru yönde. Sanırım gelip o gün sıraya girenlere mümkün oldukça vermeye çalışacakları yönünde.

Ben de cumartesi günü akasyaya gidip sıraya gideceğim sonucunu da paylaşırım.

Ama şunu söylemeden de geçemeyeceğim her sene bu şekilde bir satış olması gerçekten can sıkıcı, Apple buna bir çözüm bulmalı yani gelen insan rezerv yapmış olsun yada olmasın istediği modeli alıp gitmeli.

Cumartesi kutu açılışını yapacagım ins.

Konu ile alakalı çok anlamlı bir diyalog:) 

6S Plus tavsiye ediyorum

6S e göre artıları mevcut

image.jpeg

• Like 1

Bende 6 alıcam inş. Ama fiyatı daha uygun olur işimide fazlasıyla görür diye :)

iOS 7.1.1 iPad Mini2

iOS 9.0.2 iPhone 4s

aman kadir hiç tavsiye etme, herkes kullanımına göre baksın bence kardeşim. Ben büyük almam bir daha, alırsam da apple'dan taşıma parası alıcam :D bu arada quaresma ne vurdu ama :)) 

• Like 1

aman kadir hiç tavsiye etme, herkes kullanımına göre baksın bence kardeşim. Ben büyük almam bir daha, alırsam da apple'dan taşıma parası alıcam  bu arada quaresma ne vurdu ama :)

Abi valla ben appela mecburi veda ettim. Hanıma Aldık SPlus memnunum bende :) malum hasret gideriyorum :)

Quaresma olması gereken yolda şuan. Yarın da vuracak ve goool olacak ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 1

Abi valla ben appela mecburi veda ettim. Hanıma Aldık SPlus memnunum bende :) malum hasret gideriyorum :)

Quaresma olması gereken yolda şuan. Yarın da vuracak ve goool olacak ;)

iyi günlerde kullanın kardeşim. darısı başımıza bakalım ben de web satışını bekliyorum 4 gözle. yarın akşam tivibu day mış maç 30 tane platform satın aldıracaklar millete. 

iyi günlerde kullanın kardeşim. darısı başımıza bakalım ben de web satışını bekliyorum 4 gözle. yarın akşam tivibu day mış maç 30 tane platform satın aldıracaklar millete. 

Eyv abı daha iyisi senin olsun inşallah

Abi benim gibi yap hiç birini alma :)

Dışarıda izliyorum. Bir de lig maçları periscope :))

Eyv abı daha iyisi senin olsun inşallah

Abi benim gibi yap hiç birini alma :)

Dışarıda izliyorum. Bir de lig maçları periscope :))

:D en mantıklısı tabi hepsi tamamda o tivibu bozuyor işi bulucaz bir şeyler artık  kardeşim :)

en mantıklısı tabi hepsi tamamda o tivibu bozuyor işi bulucaz bir şeyler artık  kardeşim 

Gel abi bizim burada var;) çay nargile içeris :)

Gel abi bizim burada var;) çay nargile içeris :)

İstanbula geleceğim de seni de alıp stada gidecek şekilde yaparız organizasyonumuzu ;) tavelliyle deran var çok sevdiğim onları da kaptık mı yıkılır ortalık :D

İstanbula geleceğim de seni de alıp stada gidecek şekilde yaparız organizasyonumuzu  tavelliyle deran var çok sevdiğim onları da kaptık mı yıkılır ortalık 

Ooo alırım bir dal :) bekliyorum abi insallah.

• Like 1

Arkadaşlar abd deki hangi modeller tr de garanti kapsamında oluyordu?

Arkadaşlar abd deki hangi modeller tr de garanti kapsamında oluyordu?

Resmi olmamak ile birlikte 1522 ve 1549 modelleri disinda ki modeller tr de gecerli placak. Kesin bilgi yarindan sonra verilecek

Arkadaşlar bu zorluya veya akasyaya telefonla ulaşmak çile resmen, e bir arıza durumunda da randevu imkansız gibi.Acaba pupa dan alsak dahamı avantajlı oluruz.Pupanın cihazına hem kendiler hemde apple bakıyor, ama zorludan alsak sadece orası bakacak ve bu büyük bir handikap.Pupaya istediğin zaman gidip görüşebiliyorsun,nakit indirimide var, sizce ?