Jump to content
Sign in to follow this  
Robinson_C

Telefonun Şarjı %15-17 Civarı İken Bitiyor

Rate this topic

Recommended Posts

Bu sorun da yeni başladı arkadaşlar şarjım %15 lerde iken telefon aniden kapanıyor, pilin ömrümü bitmiştir ne olmuştur sizce, ayrıca pilleri pahalımı bu telefonun,

Bu sorun da yeni başladı arkadaşlar şarjım %15 lerde iken telefon aniden kapanıyor, pilin ömrümü bitmiştir ne olmuştur sizce, ayrıca pilleri pahalımı bu telefonun,

Cihaz hakkında bilgi verseydiniz çok iyi olurdu

Bataryanın öldüğünü işaret ediyor bu durum. Temiz bir restore yapıp bir de öyle deneyin hala devamsa batarya değişimi yapmanız gerekli.

Hızlı yanıt için "Alıntı yapın"

Batarya ömrün bitmiş olabilir. Öncelikle telefonu bir sıfırla hiç yedek geri yüklemeden kullan takip et kaçta kapanıyor. Eğer normal %1 ı görüp kapanırsa yazılımsal bir sıkıntıya işaret ama yine 15 de kapanırsa batarya değişimi şart

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Batarya ömrün bitmiş olabilir. Öncelikle telefonu bir sıfırla hiç yedek geri yüklemeden kullan takip et kaçta kapanıyor. Eğer normal %1 ı görüp kapanırsa yazılımsal bir sıkıntıya işaret ama yine 15 de kapanırsa batarya değişimi şart

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaşlandınız Selçuk Bey Yetişemiyorsunuz gençlerin hızına

Hızlı yanıt için "Alıntı yapın"

Bende tasdik edeyim o zaman...

Batarya ölmüş :)

• Like 1

Orijinal diye yan sanayii satarlar anlayamazsın, bence orjinale hiç gerek yok bir aksesuarcıdan yan sanayi al kullan aralarında çok fark yoktur. 

Arkadaslar ayni durum bendede oluyor ip6+ ios 9.02 15 deyken kapaniyor telefon ve hic sahte sarj aleti kullanmadim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaslar ayni durum bendede oluyor ip6+ ios 9.02 15 deyken kapaniyor telefon ve hic sahte sarj al. eti kullanmadim.

Sizin içinde aynı durum geçerli,önce yedeksiz restore edin sorun devam ederse bataryayı değiştirin

Sizin içinde aynı durum geçerli,önce yedeksiz restore edin sorun devam ederse bataryayı değiştirin

Peki saha garantisi vs devam ediyor benim

Yanlis yaptigim bir sey yok degistirmekten kastiniz nedir. Garanti kabul edilmesi lazim

Degil mi?

Tabiki garanti varsa yollayın. 

Peki saha garantisi vs devam ediyor benim

Yanlis yaptigim bir sey yok degistirmekten kastiniz nedir. Garanti kabul edilmesi lazim

Degil mi?

Selam dostum. Garantiye gonderirken ayni zamanda bir kac sorun daha yaz mesela telefonun cok isinmasi surekli donmasi gibi, komple degisim yapilabilirki ihtimal yuksek genelde. Bide tavsiyem telefonu mesela aksam sarja birakipta sabaha kadar sarjda birakma doldugu gibi cikar. Bu hatayi cogu insan yapar. Buda pili olduruyor. Garantisi yoksada kaliteli bataryalar var en pahalisi 70 TL. 

Selam dostum. Garantiye gonderirken ayni zamanda bir kac sorun daha yaz mesela telefonun cok isinmasi surekli donmasi gibi, komple degisim yapilabilirki ihtimal yuksek genelde. Bide tavsiyem telefonu mesela aksam sarja birakipta sabaha kadar sarjda birakma doldugu gibi cikar. Bu hatayi cogu insan yapar. Buda pili olduruyor. Garantisi yoksada kaliteli bataryalar var en pahalisi 70 TL. 

Kalibrasyon icin sarj %1 deyken takin dolduktan 2-3 saat sonra alin diyorlar aksine zararli mi onlar?

Kalibrasyon icin sarj %1 deyken takin dolduktan 2-3 saat sonra alin diyorlar aksine zararli mi onlar?

2-3 saat cok uzun bi sure. %100 olduktan sonra en fazla 15 dk daha birakirim gerisi zarar. Ayni sıkıntiyi bende 5s te yasadim. Suanda 6 plus kullaniyorum 5 aydir hic sorun yasamiyorum.

2-3 saat cok uzun bi sure. %100 olduktan sonra en fazla 15 dk daha birakirim gerisi zarar. Ayni sıkıntiyi bende 5s te yasadim. Suanda 6 plus kullaniyorum 5 aydir hic sorun yasamiyorum.

Telefonumu hic bir sert dusus yasamamasina ragmen ayni zamanda on kamerasida kaymis rahatsiz ediyor beni.

Telefonda kilcal cizik bile yok boyle bir sey olmasi asiri sinir bozucu garantiye yolluycam bunuda yazsam sonuc alir miyim

Bence kamera kaymasi ile ilgili biseyden soz etme bu seferde kullanici hatasi derler. En iyisi telefonun cok isindigini ayni zamanda kapandigini. Gorusme esnasinda baglanti sorunu yasadigini degisik operatorler kullandigim halde ayni sorunu yasadiginida belirtirseniz daha iyi. Kac arkadasim bu sekilde gonderdi degisim geldi. Artik sansina :)