Jump to content
Sign in to follow this  
Technics

Teknosa iPhone 6 / 6 Plus Kılıflar %40 İndirimli

Rate this topic

Recommended Posts

Çok Çok Çok iyi fiyat. 

Bu fiyata bu kılıfları ilk defa görüyorum. 

çabuk bitecektir kaçırmayın diye buraya açıyorum

ihtiyacı olanlar değerlendirsin ben ikişer ikişer aldım :)

145054559-1-apple_kirmizi_silikon_iphone

http://www.teknosa.com/kategori/tekom/kiliflar/1635?q=[marka:apple,]&page=2

• Like 2

http://www.teknosa.com/kategori/tekom/kiliflar/1635?q=[marka:apple,]&page=2

Ümit Hocam linkte bir problem var herhalde ben açamadım. Kontrol etme imkanın var mı ?

Ümit @Technics Teşekkürler,

Apple kendi sitesinde 6 Plus Deri için 180 fiyat istiyordu şu anda ürünü kaldırmışlar.

Teknosa da 100 TL

http://www.teknosa.com/urunler/145054555/apple-siyah-deri-iphone-6plus-kilifi

@yakutix Teşekkür ederim.

Kardeşim işteyim geç gördüm kusura bakma. Hallettiniz sanırım. Yalnız başlıkta 6s te yazıyordu 6s i destekle miyor mu? ben destekliyor sanıyordum.

Kardeşim işteyim geç gördüm kusura bakma. Hallettiniz sanırım. Yalnız başlıkta 6s te yazıyordu 6s i destekle miyor mu? ben destekliyor sanıyordum.

Yok abi ne kusuru sağol bilgi için, başlığı ben düzelttim sıkıntı yok :)

Batuhan'cım 6 kılıfları 6s te olmuyor mu, iade edeyim olmuyorsa. ben oluyor sanıyordum

Batuhan'cım 6 kılıfları 6s te olmuyor mu, iade edeyim olmuyorsa. ben oluyor sanıyordum

Oluyordur abi bence çok fark yok aralarında, gelsin bir bak olmadı o zaman iade edersin. 

• Like 1

Oluyordur abi bence çok fark yok aralarında, gelsin bir bak olmadı o zaman iade edersin. 

:) tamamdır. telefon gelmeden kılıflarını vssini alalım üşümesin yavrucak :D

• Like 1

Hemen bir tane sipariş verdim beyaz silikon 6s için teşekkürler bilgilendirme için :) kaçırılmayacak fırsat 

Sağol kardeş bende 6+ için aldım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Orjinallerin taklitleri hiç bir işe yaramaz bu şekilde alana kadar ebay arama motorundan koreli satıcıları seç markasız ama made in korea yazan kılıfları al bundan çok daha iyi bir kılıfa sahip olursun.

rica ederim arkadaşlar ;)

dostum öncelikle bllgi verdiğin için çok teşekkürler senden bi ricam olacak eger kılıflar eline ulaştıysa barkot seri numaralarını atarmısın benim içime kuşku düştü ürünler orjinalmi diye çünkü teknosada satılan orjinal adı altında satılan kabloların barkot seri numaraları aynı bugun bende kılıfı teslım alırım seri numaralarını  karşılaştıralım aynı ise ürünü teslim almıcam.

dostum öncelikle bllgi verdiğin için çok teşekkürler senden bi ricam olacak eger kılıflar eline ulaştıysa barkot seri numaralarını atarmısın benim içime kuşku düştü ürünler orjinalmi diye çünkü teknosada satılan orjinal adı altında satılan kabloların barkot seri numaraları aynı bugun bende kılıfı teslım alırım seri numaralarını  karşılaştıralım aynı ise ürünü teslim almıcam.

Merhaba,

Seri numarasını nasıl ve nereden karşılaştırıp anlayacaksınız ?

Merhaba,

Seri numarasını nasıl ve nereden karşılaştırıp anlayacaksınız ?

ürün ambalajında vardır arkasında yada sağında solunda ürün şuna elinizdemi ?

ürün ambalajında vardır arkasında yada sağında solunda ürün şuna elinizdemi ?

Kutu şu anda yanımda değil ancak benim sorum seri numarasını üzerinden nereden orjinal olup olmadığını anlayacaksınız ?

Apple web üzerinden böyle bir destek veriyor mu ?

Kutu şu anda yanımda değil ancak benim sorum seri numarasını üzerinden nereden orjinal olup olmadığını anlayacaksınız ?

Apple web üzerinden böyle bir destek veriyor mu ?

apple destek konusunda seri numarasını verip bilgi alamaya çalışıcam kafamı karıştıran ürünü nasıl bu fiyata veriyorlar apple bu ürünü bu fiyata satamazken forumda satın alan arkadaşlar varsa barkod numaralarını karşılaştıralım hepmimizinki aynımı diye aynı ise urun sahte sorunu bu şekilde çözeriz.

apple destek konusunda seri numarasını verip bilgi alamaya çalışıcam kafamı karıştıran ürünü nasıl bu fiyata veriyorlar apple bu ürünü bu fiyata satamazken forumda satın alan arkadaşlar varsa barkod numaralarını karşılaştıralım hepmimizinki aynımı diye aynı ise urun sahte sorunu bu şekilde çözeriz.

Teknosa firmasının bahsetmiş olduğunuz gibi bir işlem yapabileceğini sanmıyorum.
Sonuçta Türkiye'de bulunan çoğu Apple ürünlerini satıyorlar.

Bu ürünleri Apple kendi sitesi üzerinden zaten satışını kaldırmış durumda.

http://www.apple.com/tr/shop/product/MKXC2ZM/A/iphone-6s-plus-için-deri-kılıf-klasik-kahve?fnode=0e093815346561b3872fd723c4f4d02ec024b89034c997be3e8dae5f309be2b5190bf0f00615e371c763306d92380b5fe43b23c2551636f31e2b766b086fa44ac9a534a6f9c935b4cd31c6edb2de9ee85901cb5cc7e16c3a882b1ff43aaddbfb1fd90db7482c53767d804cfcb115d21f&fs=f%3Dapple%26fh%3D458b%2B3214

6 Plus Deri için örnek vereyim,
İlk çıkışı 129 TL'idi hem store hem web üzeriden. Sonra 179 yaptılar (döviz artışları), dediğim gibi şu anda 6 Plus için ürün yok anca 6S Plus için aynı fiyata 179 TL'ye satılıyor.

• Like 1

Teknosa firmasının bahsetmiş olduğunuz gibi bir işlem yapabileceğini sanmıyorum.Sonuçta Türkiye'de bulunan çoğu Apple ürünlerini satıyorlar.

Bu ürünleri Apple kendi sitesi üzerinden zaten satışını kaldırmış durumda.

http://www.apple.com/tr/shop/product/MKXC2ZM/A/iphone-6s-plus-için-deri-kılıf-klasik-kahve?fnode=0e093815346561b3872fd723c4f4d02ec024b89034c997be3e8dae5f309be2b5190bf0f00615e371c763306d92380b5fe43b23c2551636f31e2b766b086fa44ac9a534a6f9c935b4cd31c6edb2de9ee85901cb5cc7e16c3a882b1ff43aaddbfb1fd90db7482c53767d804cfcb115d21f&fs=f%3Dapple%26fh%3D458b%2B3214

6 Plus Deri için örnek vereyim,
İlk çıkışı 129 TL'idi hem store hem web üzeriden. Sonra 179 yaptılar (döviz artışları), dediğim gibi şu anda 6 Plus için ürün yok anca 6S Plus için aynı fiyata 179 TL'ye satılıyor.

şuanda satılan şarz kabolalarına bakın serileri ayni o yuzden kafamı karıştırdı bu durum 

Hocam ben geçen sene de 3 ay önce de teknosadan bu kılıflardan satın almıştım. Yenileri de eskileri de %100 orijinal. İçiniz rahat olsun. Hemen hemen Her renginden aldım. Bir de beyaz alıcam eşime ;) teknosa 2 kılıf için apple a mahkemede bir ton para ödemeyi göze alacak bir marka degil.

888462016681 barkodlardan birisi

ben aliexpress den sipariş verdim aynısından 2 tane 10 tl yolda indirimli hali bile tuzlu..

http://tr.aliexpress.com/item/Official-Phone-case-original-imitation-holster-for-iphone-6-case-High-quality-4-7-inch-1/32354544306.html?adminSeq=220104796&shopNumber=1404586

Edited by ByTMY
  • Like 1

3000 tllik telefon için 59 tl size göre tuzlu ise bir başkası da 10 tl yi pahalı görüp kese kağıdına sarabilir telefonu. Tamamen bakış açınızla ilgili. 3 tl verdiğiniz no name kılıflarla, apple kılıflar arasında fark olmadığını düşünürken siz birileri de bu kılıflara ihtiyaç duyuyor. Haliyle de bu başlıklar ihtiyaç duyanlar için açılıyor ;)

urunu teslim aldim gelen teknosa magazasindaki diger urunlerin seri numaralarina baktim hepsi farkli sorun yok urun gayet guzel ve kaliteli sanki telefonda kilif yokmus izlenimi veriyor iphone 6s icin.

urunu teslim aldim gelen teknosa magazasindaki diger urunlerin seri numaralarina baktim hepsi farkli sorun yok urun gayet guzel ve kaliteli sanki telefonda kilif yokmus izlenimi veriyor iphone 6s icin.

Güle güle kullanın

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 1

3000 tllik telefon için 59 tl size göre tuzlu ise bir başkası da 10 tl yi pahalı görüp kese kağıdına sarabilir telefonu. Tamamen bakış açınızla ilgili. 3 tl verdiğiniz no name kılıflarla, apple kılıflar arasında fark olmadığını düşünürken siz birileri de bu kılıflara ihtiyaç duyuyor. Haliyle de bu başlıklar ihtiyaç duyanlar için açılıyor ;)

Herkesin bakış açısı farklı olabilir bu teknolojiyi premium kaliteyi kullanabilmek için insanlar dişinden tırnağından artırıp telefon alıyor ve taksidini ödemeye çalışıyor. Mantıken apple zenginlere hitap ediyor bupnu apple watch'da gördük. Ama bi case 170 TL vericek kadar da şahsen ben vermem replikasını kullanırım o kaplara baktığımda o kadar da o paraya değecek bir kap değil bende burda ihtiyacı olup da gücü yetmeyenler veya parası olupda değmeyen kaba o kadar para vermek istemeyenler için yardımcı olsun diye yazdım :)

Bu arada kılıfın indirimli hali 100 tl 59 değil hocam :)

Edited by ByTMY

Herkesin bakış açısı farklı olabilir bu teknolojiyi premium kaliteyi kullanabilmek için insanlar dişinden tırnağından artırıp telefon alıyor ve taksidini ödemeye çalışıyor. Mantıken apple zenginlere hitap ediyor bupnu apple watch'da gördük. Ama bi case 170 TL vericek kadar da şahsen ben vermem replikasını kullanırım o kaplara baktığımda o kadar da o paraya değecek bir kap değil bende burda ihtiyacı olup da gücü yetmeyenler veya parası olupda değmeyen kaba o kadar para vermek istemeyenler için yardımcı olsun diye yazdım :)

Bu arada kılıfın indirimli hali 100 tl 59 değil hocam :)

dişinden tırnağından arttırarak aldığın telefonları telefonu nasıl koruyacağını bile bilmediğin şeylere teslim etme fikri zaten bana garip gelen. Yıllardır deneyimlediğim noname ve taklit ürünler kendilerini bile korumaktan acizler. Apple ın kendi kılıflarını elinize hiç aldınız mı bilmiyorum telefonu çok iyi kavrar. Telefon yere düştüğünde kolayca zarar görmesini ciddi engeller. 

Zannediliyor ki 100 tl lik kılıfla aynı işi görebilecek 3 tllik nonameler. Marka ürünlerin elbetteki marka değerleri yüksek ama bir de işin arge kısmı var. Gider harman kardon ses süstemine 2000 tl para verirsin 50 tllik speaker bilmem kaç lira verdiğin tv üniteni her bass vurduğunda sıçradığı için çizik içinde bırakırken harman kardonun demir bacaklarının altına konulan miniminnacık silikon ayaklar o bassın titreşimini emdiği için yerinden bile kımıldamadığı için hiç bir şeye zarar vermezler. İşte bu vizyondur, sağlam bir arge ile ortaya çıkar. Markaları marka yapan şey işte esas buna benzer ayrıntılardır. O yüzden de apple ürüne 3000 tl veren birisi cihazını korumayı hedefliyor ise ona gören seçer. Çinden nerede üretildiği bile bilinmeyen ürünleri sipariş ederken tr de yaşanan ayakkabı skandalında ki plastik bazlı maddelerde nasıl kanserojen maddeler kullanıldığını unutmayın.

• Like 2