Jump to content
Sign in to follow this  
EmirhanKaragoz

iphone 6s yedek parca

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaşlar 6s cihazımda ses var acılıyo ama görüntü yok ekran yok tamirciye gönderdim ama şuanda 6s parçaları gelmediğini söyledi ışık entegresi yada sorun ekranda dedi bu parçaları nerden temin edebilriiz

arkadaşlar 6s cihazımda ses var acılıyo ama görüntü yok ekran yok tamirciye gönderdim ama şuanda 6s parçaları gelmediğini söyledi ışık entegresi yada sorun ekranda dedi bu parçaları nerden temin edebilriiz

Telefon darbe aldı mı? Almadıysa Zorlu'yu arayın derim. Benimde 6+ da kamera sorun yapmıştı 1 hafta olmuştu alalı 1e1 değişim yaptılar.

Uzay Grisi olan iOS 9.1 Final yüklü iPhone 6 Plus'ım dan yazıyorum

Hızlı cevaplar için lütfen "Alıntı" yapınız

Bildiğim kadarı ile Amerikan cihazlarına bakmıyorlar ama belki 6s lere bakabilirler. Apple bu denemek gerek.

dabrbe almadı bianda oldu cihaz Amerikan malı zorlu centerde paralı tamir yaparlarmı?

Sormanda fayda var. Sonuçta kullanıcı hatası değil. Telefon çıktığı gibi alınması tercihim değil bu yüzden. En az 3-4 ay sonra alırım sorunlu çıkmasın diye (gerçi 6+'ı 6s tanıtılmadan 1 hafta önce aldım ama kamera sorunlu çıkmıştı )

Uzay Grisi olan iOS 9.1 Final yüklü iPhone 6 Plus'ım dan yazıyorum

Hızlı cevaplar için lütfen "Alıntı" yapınız

Aliexpressde bulabilirsin 250dolar civari ekran ama hata apple 1e1 degisim yapar telini avrupa bakiyor

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

yurtdisina giden arkadasin varsa apple store hepsi bakiyor avrupadaki

Dışarıda telefoncularla uğraşmayın itunes 53 hatasını bir araştırın önce. Telefonunuz yarın birgün çöpe dönsün istemiyorsanız dışarıdaki telefonculara bulaşmazsınız. Apple Store amerika telefonlarının büyük bir çoğunluğuna bakmaz. Cihazın CDMA olmaması lazım eğer cihazın GSM se amerika bile olsa bakar ama amerikadaki cihazların %98 CDMA bunu anlamanın tek yolu akasya ve zorlu center a git cihazının seri numarasından kontrol ettir. Eğer GSM çıkarsa randevu al apple storelara götür. CDMA çıkarsa da avrupaya çıkan birine ver yaptırsın. 

Dışarıda telefoncularla uğraşmayın itunes 53 hatasını bir araştırın önce. Telefonunuz yarın birgün çöpe dönsün istemiyorsanız dışarıdaki telefonculara bulaşmazsınız. Apple Store amerika telefonlarının büyük bir çoğunluğuna bakmaz. Cihazın CDMA olmaması lazım eğer cihazın GSM se amerika bile olsa bakar ama amerikadaki cihazların %98 CDMA bunu anlamanın tek yolu akasya ve zorlu center a git cihazının seri numarasından kontrol ettir. Eğer GSM çıkarsa randevu al apple storelara götür. CDMA çıkarsa da avrupaya çıkan birine ver yaptırsın. 

avrupaya göndermek cok uzun sürer.. Zorlu center ücret karşılığında tamir ediyormuş. En iyisi oraya başvurmak

etmiyor. Cihaz cdma ise 10 bin lira da versen etmiyor yanlış bilgilendirmeyelim.

avrupayada gönderemiyorum bu teli napıcam yani şimdi :)

arkadaşlar birde bişey sorucam 6s'in yedek parçaları türkiyeye tahminen ne zamana kadar gelir?

bu cihazın cdma olup olmadığını nasıl anlıcaz

Apple Store lard brine zorlu veya akasya gidip cihazın seri numarasından kontrol ettirip öğreneceksin bu kadar. gsm se sorun yok randevu al apple store a götür. cdma ise avrupadan başka çaren yok. veya dışarda yaptırıp risk alacaksın sana kalmış.

Apple Store lard brine zorlu veya akasya gidip cihazın seri numarasından kontrol ettirip öğreneceksin bu kadar. gsm se sorun yok randevu al apple store a götür. cdma ise avrupadan başka çaren yok. veya dışarda yaptırıp risk alacaksın sana kalmış.

yarın bi gidicem akasyaya. Dışardada yaptırmaya razıyım ama yedek parça yok diyorlar türkiyeye yeni geldiği için.

yarın bi gidicem akasyaya. Dışardada yaptırmaya razıyım ama yedek parça yok diyorlar türkiyeye yeni geldiği için.

Tabiki senin tercihin ama sana önerim bir internette itunes 53 hatasını araştırman.

emirhan kardeşim itunes 53 hatası cihazınının parmak izini tanımalamasından kaynaklanıyor bu yüzden hata veriyor ben senin yerinde olsam o telefonu kimseye kurcalatmam çünkü daha ne parçası var ne birşeyi daha cihaz 3 gün oldu çıkalı  en kolay yöntemi apple müşteri hizmetlerini arayıp öğrenmek  garantin türkiyede geçiyormu geçmiyormu  ali expressten 250 dolar parçaya verip  olmama ihtimalinide göz önüne almaktansa yurt dışına gidip o cihazı applede değiştirmek ama amerika cihazı çoğu avrupa ülkesindeki apple storede siparişle geliyor bu yüzden sen telefonunu verdikten 3 gün sonra veya ortalama 1 hafta içinde geliyor bunuda unutma

• Like 1

itunes 53 hatasi dediginiz telin ici acildiktan sonraki verdigi hatami? 

emirhan kardeşim itunes 53 hatası cihazınının parmak izini tanımalamasından kaynaklanıyor bu yüzden hata veriyor ben senin yerinde olsam o telefonu kimseye kurcalatmam çünkü daha ne parçası var ne birşeyi daha cihaz 3 gün oldu çıkalı  en kolay yöntemi apple müşteri hizmetlerini arayıp öğrenmek  garantin türkiyede geçiyormu geçmiyormu  ali expressten 250 dolar parçaya verip  olmama ihtimalinide göz önüne almaktansa yurt dışına gidip o cihazı applede değiştirmek ama amerika cihazı çoğu avrupa ülkesindeki apple storede siparişle geliyor bu yüzden sen telefonunu verdikten 3 gün sonra veya ortalama 1 hafta içinde geliyor bunuda unutma

ve forumda iphone ile ilgilnene teknik servis varmı?

cihaz darbe almadıysa eger açma tuşu ve home tuşuna aynı anda basılı tut elma işareti çıkana kadar bekle belki düzelebilir durduk yere görüntü sorunu yapması çok zor tamirci bi yerinden uydurmuş ışık entegresi diye cihazın her yeri silikonlu nasıl entegre değişecekmiş :) 

cihaz darbe almadıysa eger açma tuşu ve home tuşuna aynı anda basılı tut elma işareti çıkana kadar bekle belki düzelebilir durduk yere görüntü sorunu yapması çok zor tamirci bi yerinden uydurmuş ışık entegresi diye cihazın her yeri silikonlu nasıl entegre değişecekmiş :) 

hard reseti cok denedim sorun donanimsal. Ici acildimi telin hic emin degilim temassizlik bile olabilir icinde napicam bilmiorum 

Ayni olay benim arkadasin basina geldi avusturyada birer bir degisim yapti

Disarda yaptirsan con mali ekran takacak kalitesi sifira inecek ekranin soluk bi renk alacak

Ayni olay benim arkadasin basina geldi avusturyada birer bir degisim yapti

Disarda yaptirsan con mali ekran takacak kalitesi sifira inecek ekranin soluk bi renk alacak

amerikaya gonderdim de geri gelirken gumrukte takilir korkum var

Postayla yada kargoyla gelirse takilir

Postayla yada kargoyla gelirse takilir

nasil gelirse takilmaz