Jump to content
Sign in to follow this  
akrepp0616

iOS 9.2 Beta 1 Yayınlandı

Rate this topic

Recommended Posts

Ne varmis bilgi var mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

iOS 9.2 Beta 1 ile gelen yenilikler

SFSafariViewController artık 3. parti uzantıları destekliyor. Safari'de çalışan herhangi uzantı SFSafariViewController üzerinde çalışacak.

Safari View Controller Reload düğmesine uzun dokunarak içerik engelleyiciler olmadan masaüstü sitesi talebi yollama seçeneği eklendi.

iOS 9.2 Beta 1 ile giriş ekranına kaydedilen Web Uygulamalarındaki sorunlar düzeltildi.

Genel iyilestirmeler agirlikli safari uzerinde. Bide arada bir uygulamalardaki takilma sorunu cozulmuz

Bu nedir yahu beta beta steve öldü işler karıştı.

Arkadaş önceden rahattık her sürümde betamı olur bo..... çıkardılar iyice ana sürüm yapar betasını çıkarırsın tamamda ara sürüm'ün betasımı olur bu neyin kafası çözemiyorum.

9.3 9.4 görürüz bi gidişle

9.3 9.4 görürüz bi gidişle

9.6 yi ümit ediyorum.

• Like 1

Udid Kaydı Şart mı

Şimdilik sadece geliştiriciler için yayınlanmış bu yüzden şart. Ama 1 hafta sonra public beta yayınlanır

Şimdilik sadece geliştiriciler için yayınlanmış bu yüzden şart. Ama 1 hafta sonra public beta yayınlanır

Benim cihazın udid kaydı yok indirip kurdum nasıl oluyor anlamadım

Benim cihazın udid kaydı yok indirip kurdum nasıl oluyor anlamadım

Apple ID geliştirici ise kurabilirsin ancak

Apple ID geliştirici ise kurabilirsin ancak

Öyle birşey yok udid kaydı olmadan da yüklenebiliyor betalar

2 saat kadar kullanımım oldu. Gerçekten ip6s Plus ta inanılmaz bir akıcılık sağlanmış. Şimdi 6s Plus zaten hızlı bir cihaz demeyin. 9.1 kullanırken bile ufak tefek kasmalar mevcuttu. örneğin spotlight aşağı çektiğinde takılmalar mevcuttu. O bile giderilmiş. Ayarlara tıkladığınızda uçak modunun barın altında kalması düzeltilmiş. Dediğim gibi mükemmel bir akıcılık var diyebilirim. Tabi zamanla detayları inceleyip yazarım. Bu arada hiç bir uygulama test etmedim...(Kendi uygulamarı hariç)

• Like 1

bende 9.1 beta 5 yüklü, yazılım güncel diyor, 9.2 nasıl yükleyebilirim

Bazıları yeni sürüm çıkmasına rahatsız olmuş. Neden olmuşlar anlamıyorum. Kasıyor, bi halta yaramaz hale geldi diye isyan ediyorsunuz adamlar düzeltcez diye uğraşıyorlar. OS X 10.11 ile yakalanan performans tekrar iOS 9'da büyük olasılıkla yakalanacak ama biraz sabır iOS 9.2 finali çoğu kesimi emini mutlu edecek.

• Like 3

Öyle birşey yok udid kaydı olmadan da yüklenebiliyor betalar

Nasıl kurabilirim?

iphone iyice b.ka sardı. ne bu habire beta final. telefondan soğudum yemin ederim. çık z5 compatc da kurtulayım şu apple belasından. önceden kaliteydin ama artık bozuldun be apple

https://imzdl.com/ios.html

Burdan indirirebilirsiniz sadece torrent var ama.

iTunes veya OTA üzerinden kuramaz mıyım?

Dış kaynaklar legal olmadığı için pek güvenemiyorum

insanları memnun etmek zor iş :) sürüm çıkar neden bu kadar çok çıkıyor, sürüm çıkmaz niye güncelleme gelmiyor...

Bir kaç satır yukarıda bir arkadaş sony bekliyorum demiş. android cihazlar oldukça uzun aralıklarda güncelleme alıyor. Bir çok model de güncellemeyi alamıyor zaten, bir çok insan bu durumdan şikayetçi. Çok iyi cihazlar da var G4. Note5, M9 kullanmış biri olarak bu üç cihaz stabilite ve performans konusunda çok çok iyiler. Sony tarafında pek tecrübem olmadığı için yorum yapamıyorum. Bu cihazları kullanmam yaklaşık 2 ay sürdü ve dün itibari ile tekrar iphone 6 ya geçince aradaki farkı net olarak gördüm. Belki alışkanlıkla alakalı bir durum. Baştan android kullanmaya başlasaydım ios ters gelecekti. Son android amiral gemiler ciddi anlamda iosu yakalamaya başladılar. Kullanıcı sayısına baktığınızda nerdeyse iosu 2ye katlıyor. 

Bu sürüm muhabbetinden ios 6 dan sonra ciddi olarak sıkılmaya başladım. herşeyi ile başka bir sürüm. ios6 yüklü 3 senelik 4s bataryası kullanımda 5,5 saat veriyor, final sürüm yüklü plus 7 saat kullanım veriyor. Tasarım baştan sona değişti herşeyi ile. 4s bile yayınlanan güncellemeleri takır takır alırken Samsung S5 e 5.1.1 daha yeni geldi. S4 muhtemelen alamayacak. Yeni sürüm yayınlanması her ne kadar sevmesemde iyileştirme ve performans tarafında belli bir stabiliteye oturana kadar yapılmalı diye düşünüyorum. 

• Like 1

Aslinda cok surum cikmiyor. Biz betalarida hemen yuklememiz gerekiyormus gibi hissettigimizden apple laf ediyoruz.. Apple zaten bunu yukleme diyor senin isin degil diyor. Yuklersen bizim gibi yok kasiyor yok sarji cok yiyor yok su yok bu skayete basliyorusun. Yuklemeyin arkadaslar hatta adminler bir developer alt bölumu acsin oraya giriside ucretli yapsin bu gibi paylasimlar sadece onlara ozel olsun. :)

• Like 1