Jump to content
Sign in to follow this  
EmirhanKaragoz

amerikaya gönderilen 6s

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaşlar daha önce konusunu açmıştım cihaz 6s görüntü sorunu var Amerika cihazı olduğu için burda garanti geçmiyor o yüzden Amerika göndericem. Cihaz orda kac gün içinde değişir ve cihazı gönderirken kutusunu felan vermek gerekirmi. birde iphone'u bul özelliğini nasıl kapatabilirim

arkadaşlar daha önce konusunu açmıştım cihaz 6s görüntü sorunu var Amerika cihazı olduğu için burda garanti geçmiyor o yüzden Amerika göndericem. Cihaz orda kac gün içinde değişir ve cihazı gönderirken kutusunu felan vermek gerekirmi. birde iphone'u bul özelliğini nasıl kapatabilirim

Kutu gerekli. Yaklaşık 1 hafta sürebilir. iPhone'umu bul için ise;

Ayarlar>iCloud>iPhone'umu Bul

bbd450d5a86a8e4940b39be49d53de92.jpg

Uzay Grisi olan iOS 9.1 Final yüklü iPhone 6 Plus'ım dan yazıyorum

Hızlı cevaplar için lütfen "Alıntı" yapınız

Kutu gerekli. Yaklaşık 1 hafta sürebilir. iPhone'umu bul için ise;

Ayarlar>iCloud>iPhone'umu Bul

bbd450d5a86a8e4940b39be49d53de92.jpg

Uzay Grisi olan iOS 9.1 Final yüklü iPhone 6 Plus'ım dan yazıyorum emoji336.png

Hızlı cevaplar için lütfen "Alıntı" yapınız emoji680.png

Teşekkür ederimde cihazda görüntü yok ekran yok yani acık ama görüntü vermiyor o şekilde nasıl kapatırım :)

Teşekkür ederimde cihazda görüntü yok ekran yok yani acık ama görüntü vermiyor o şekilde nasıl kapatırım

Pardon ben onu unutmuştum kapatmak olarak bir şey diyemem ama bi tarayıcıdan www.icloud.com dan bir şeyler halledebilirsin belki. Bu telefonu kaldır diye bi seçenek olduğunu hatırlıyorum. Dediğim gibi o sitede bi şeyler olabilir.

iphone'u bul kapatmadan göndersek herhangi bi sıkıntı cıkarırlarmı arkadaşlar?

Çıkar. Buralara baktın mı?

13d3202f155165268f30299e62f91fa0.jpg

0ee80e17c67017d936e96339037893e3.jpg

Buradan oluyordu diye hatırlıyorum bende.

Çıkar. Buralara baktın mı?

13d3202f155165268f30299e62f91fa0.jpg

0ee80e17c67017d936e96339037893e3.jpg

Buradan oluyordu diye hatırlıyorum bende.

Uzay Grisi olan iOS 9.1 Final yüklü iPhone 6 Plus'ım dan yazıyorum emoji336.png

Hızlı cevaplar için lütfen "Alıntı" yapınız emoji680.png

sildim iphoneyi bu şekilde iphoneu bul özelligide gitmiştir heralde..

sildim iphoneyi bu şekilde iphoneu bul özelligide gitmiştir heralde..

Aynen. Eğer öyle gönderseydin olmazdı çünkü.

touch-id ile açılıyordu tel simdi o şekilde açılmıyor parolayı giriyorum acılıo karanlık ekranda kilit sesinden anlıyorum normalmi bu

Sadce cihazı istiyorlar

İpad Air'den Tapatalk aracığı ile gönderildi.

• Like 1

Ah o stickerler ;)

Arkadaşlar cihazın sorununu belirttim konu başlığında. Cihaz Amerika applede kesin değişim yaparlarmı ? Cihaz darbe almadı kesinlikle kılcal çizik bile yok.

Arkadaşlar cihazın sorununu belirttim konu başlığında. Cihaz Amerika applede kesin değişim yaparlarmı ? Cihaz darbe almadı kesinlikle kılcal çizik bile yok.

Değişmese bile tamiri yapılır. Ama büyük ihtimal swap cihazla değişimi yapılır

Hızlı yanıt için "Alıntı yapın"

• Like 1

Değişmese bile tamiri yapılır. Ama büyük ihtimal swap cihazla değişimi yapılıremoji106.png

inşallah değişir. Amerikaya gönderim süresi 3-4 gün. Orda cihazı kac günde değişirler peki?

inşallah değişir. Amerikaya gönderim süresi 3-4 gün. Orda cihazı kac günde değişirler peki?

Türkiye'de 30dk sürmeden swap cihazla değişim yapıyorlar. ABD'de aynı prosedür uygulanıyordur heralde. Daha önce ABD'de cihaz değişimi yapan bir üyemiz cevaplarsa kesin bilgi alırsınız.

• Like 1

Türkiye'de 30dk sürmeden swap cihazla değişim yapıyorlar. ABD'de aynı prosedür uygulanıyordur heralde. Daha önce ABD'de cihaz değişimi yapan bir üyemiz cevaplarsa kesin bilgi alırsınız.

amerikada bu süre daha kısadır inşallah :)) Teşekkürler

Kardeş şimdi sen amerikaya göndereceksin diyorsun da dikkat et telefonun gümrükte kalır bi daha alamazsın ancak elinle götürüp elinle anında alırsın.hiç birşey yanında götürmene gerek yok telefonu götürüyosun ımel den zaten herşey çıkıyor saten

Kardeş şimdi sen amerikaya göndereceksin diyorsun da dikkat et telefonun gümrükte kalır bi daha alamazsın ancak elinle götürüp elinle anında alırsın.hiç birşey yanında götürmene gerek yok telefonu götürüyosun ımel den zaten herşey çıkıyor saten

ptt kargoyla gndericem öyle bişey olurmu ya ?

ptt kargoyla gndericem öyle bişey olurmu ya ?

İstersen elikopterle gönder o telefon sana gelmez unutursun. O telefonu araştırmadan gönderme ama bak kardeş benim sözümü dikkate al

Sent from my iPhone using Tapatalk

İstersen elikopterle gönder o telefon sana gelmez unutursun. O telefonu araştırmadan gönderme ama bak kardeş benim sözümü dikkate al

aklıma takıldı bak şimdi. Neden takılsın ki gümrüğe ? sonuçta yurtdışından tel alıp getrince bişey olmuyor. Buda  türkiyeden amerikaya gidicek takılması için bişey yok yani

aklıma takıldı bak şimdi. Neden takılsın ki gümrüğe ? sonuçta yurtdışından tel alıp getrince bişey olmuyor. Buda  türkiyeden amerikaya gidicek takılması için bişey yok yani

Kardeş ben yurtdışında yaşadığım icin bu konuda tercübeliyim arkadaşıma telefon gönderdim gümrük el koydu o gün bugün elektronik eşya göndermiyorum bunu bütün dünya biliyor senin bilmemen düşündürücü googleye de yada gümrüğü ara öğren ben üzülmeyesin sonradan diye hemen konuya el attım burdan Amerika'ya gönderebilirsin belki ama kesinlikle Amerika'ndan yaut Amerika deyilde almanya Fransa Avusturya nere olursa olsun oradan Türkiye'ye gelen elektronik eşya direk senden önce gümrükten. Geçiyor ve gümrükte direk cepine atıyor bu kadar net ve acık yinede sen bilirsin

Kardeş ben yurtdışında yaşadığım icin bu konuda tercübeliyim arkadaşıma telefon gönderdim gümrük el koydu o gün bugün elektronik eşya göndermiyorum bunu bütün dünya biliyor senin bilmemen düşündürücü googleye de yada gümrüğü ara öğren ben üzülmeyesin sonradan diye hemen konuya el attım burdan Amerika'ya gönderebilirsin belki ama kesinlikle Amerika'ndan yaut Amerika deyilde almanya Fransa Avusturya nere olursa olsun oradan Türkiye'ye gelen elektronik eşya direk senden önce gümrükten. Geçiyor ve gümrükte direk cepine atıyor bu kadar net ve acık yinede sen bilirsin

yani cihazın yanında değilsen cihaz kendi başına gidiyorsa gümrük direk cebe atıyor diyorsunuz

Arkadaşlar bi sorum daha olucak bu tel amerikada swaplanırken değişirken fatura sorarlarmı?

Arkadaşlar bi sorum daha olucak bu tel amerikada swaplanırken değişirken fatura sorarlarmı?

No