Jump to content
Sign in to follow this  
beozil

iOS 9.1 Jailbreak Çıktı mı ?

Recommended Posts

Arkadaşlar başlıktaki gibi jailbreak o sürüme göre çıktı mı eğer çıktıysa alıntı yaparak bilgilendirirmisiniz nerede bulabilirim

Ben duymadım çıksaydı yer yerinden oynar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben duymadım çıksaydı yer yerinden oynar emoji23.png

Nasıl yani :D

9.1 jb gelsede yüklemeyin.çok sorunlu takılmalar donmalar pil ömrü vs kötü yani.

iphone 6 plus kullanıyorum

9.1 e çıkmayacak bildiğim kadarıyla gerek yok zaten

Ne zaman çıkacak beklemekten ciğerim soldu :D

Aynen 9.1'e çıkmayacak gibime geliyor bu saatten sonra. 9.2 gelene kadar 9.1.2/9.1.3 gibi bir sürüm yayınlarlarsa (ki 9.1.3 gelecek bence) ancak o zaman jb yi tekrar çıkarırlarmış gibime geliyor. İnşallah da jb çıkar her türlü. Düşünsenize jb nin artık çıkmadığını :D

9.1 ipawin ile uygulamalar üçretsiz indirile biliyor 1643f91f3403faf15fa49484e40ad34e.jpge3e070460c46e787a0df6cf0262955f8.jpg

9.1 ipawin ile uygulamalar üçretsiz indirile biliyor 1643f91f3403faf15fa49484e40ad34e.jpge3e070460c46e787a0df6cf0262955f8.jpg

Nasıl? İyi mi program? Güvenilir mi ayrıca?

Bu hafta sonuna kadar ios 9.1 jb çıkabilir..

bir ihtimal..

Yani iyi derken appstoreden indirdiklerini üçretsiz indiriyor repo bölümü var ama yazılım kırılmadıgı için cydia çalışmıyor 196cd9c2d9e5cb0fedad9b55ac54a047.jpg

• Like 1

On 02.11.2015 11:44:46, kubilay58 yazdı:

hocam şimdi nerden hangi programı indireceğiz birazda bilgilendirirsen bizde ücretli uygulama ve oyunları ücretsiz indirelim

On 02.11.2015 11:44:46, kubilay58 yazdı: 9.1 ipawin ile uygulamalar üçretsiz indirile biliyor 1643f91f3403faf15fa49484e40ad34e.jpge3e070460c46e787a0df6cf0262955f8.jpg

hocam şimdi nerden hangi programı indireceğiz birazda bilgilendirirsen bizde ücretli uygulama ve oyunları ücretsiz indirelim

Kardeş ipawind kullanabilmek için bir yıllığına 15$ ödeyip üyelik alman gerekiyor. Onun yerine (ipawind kadar iyi olmasada) kuaiyong ve vshare kullanabilirsin. Telefondan Safari'ye gir iPhone.kuaiyong.com adresine git otomatik yükleme başlar. Yükledikten sonra uygulamayı açınca uygulama güvenliği ile ilgili bi mesaj çıkar tamam de ve ayarlarda genel kısmında profil kısmında fujiyan gibi bişey olacak ona tıklayıp güven de. Sonra dönüp kuaiyonga girip istediğin uygulamayı arayıp bulduğunu yükleyebilirsin. Her uygulama bulunmayabiliyor.

iPhone s

Space Gray gb

ios 9️⃣.1️⃣

4 saat önce, radikal001 yazdı:

Kardeş ipawind kullanabilmek için bir yıllığına 15$ ödeyip üyelik alman gerekiyor. Onun yerine (ipawind kadar iyi olmasada) kuaiyong ve vshare kullanabilirsin. Telefondan Safari'ye gir iPhone.kuaiyong.com adresine git otomatik yükleme başlar. Yükledikten sonra uygulamayı açınca uygulama güvenliği ile ilgili bi mesaj çıkar tamam de ve ayarlarda genel kısmında profil kısmında fujiyan gibi bişey olacak ona tıklayıp güven de. Sonra dönüp kuaiyonga girip istediğin uygulamayı arayıp bulduğunu yükleyebilirsin. Her uygulama bulunmayabiliyor.

iPhone emoji641.pngs

Space Gray emoji637.pngemoji642.pnggb

ios 9️⃣.1️⃣

emoji1250.pngemoji1250.pngemoji1250.pngemoji1250.pngemoji1250.pngemoji1250.pngemoji1250.png

Peki memnumusunuz? Yani yıllık 15$ karşılığında başka hiçbir ücret ödemeden bütün paralı oyun ve uygulamaları ücretsiz kullanabiliyomuyuz? Başka ne faydaları var.birazcık tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.bende almak istiyorum.

4 saat önce, radikal001 yazdı: Kardeş ipawind kullanabilmek için bir yıllığına 15$ ödeyip üyelik alman gerekiyor. Onun yerine (ipawind kadar iyi olmasada) kuaiyong ve vshare kullanabilirsin. Telefondan Safari'ye gir iPhone.kuaiyong.com adresine git otomatik yükleme başlar. Yükledikten sonra uygulamayı açınca uygulama güvenliği ile ilgili bi mesaj çıkar tamam de ve ayarlarda genel kısmında profil kısmında fujiyan gibi bişey olacak ona tıklayıp güven de. Sonra dönüp kuaiyonga girip istediğin uygulamayı arayıp bulduğunu yükleyebilirsin. Her uygulama bulunmayabiliyor.

iPhone s

Space Gray gb

ios 9️⃣.1️⃣

Peki memnumusunuz? Yani yıllık 15$ karşılığında başka hiçbir ücret ödemeden bütün paralı oyun ve uygulamaları ücretsiz kullanabiliyomuyuz? Başka ne faydaları var.birazcık tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.bende almak istiyorum.

Şahsen ben pişman oldum ama biraz bekle bence pırogram sorunsuz çalışıyor appstore ne varsa ondada aynısı var ama repoları kuruyor cihaza yukleyince çalışmıyor pp25 yukledim uygulama iniyor cıhazda görunmuyor sync olmadıgından bu önce kendi içine indiriyor sonra cıhaza yukluyor yani bunu pp25 gibi düşün aynısı

ipawindi 1 yılldır kullanıyorum o arkadaşların dedikleri programlarıda kullandım ama ipawind onlardan 10 kat daha iyi bir program ve çok çok çok çok hızlı diğerleriye indiriyorsun % 70 ini açamıyorsun bile ipawindte o sorun yok uygulmaya güncelleme geldiği zaman kendi içerisinden güncelleyebiliyorsunuz ve en güzel tarafı adama ne zaman mesaj göndersem 5 dakika içinde cevaplıyor sorununu çözene kadarda devam ediyor yıllık 15$ ama applestore da bu fiyata oyunlar var artık navigasyonları saymıyorum bile 

adam aldığı parayı hak ediyor bence

ipawindi 1 yılldır kullanıyorum o arkadaşların dedikleri programlarıda kullandım ama ipawind onlardan 10 kat daha iyi bir program ve çok çok çok çok hızlı diğerleriye indiriyorsun % 70 ini açamıyorsun bile ipawindte o sorun yok uygulmaya güncelleme geldiği zaman kendi içerisinden güncelleyebiliyorsunuz ve en güzel tarafı adama ne zaman mesaj göndersem 5 dakika içinde cevaplıyor sorununu çözene kadarda devam ediyor yıllık 15$ ama applestore da bu fiyata oyunlar var artık navigasyonları saymıyorum bile 

08779ea80193680f3f2e826fb4ddd5a5.jpg xmodgamesi yükledim ama çalıştıramadım siz bir yolunu bulduysanız yardımcı olursanız sevinirim http://apt.xmodgames.com

repo linki bu

• Like 1

14 saat önce, Aren yazdı:

Şimdi yıllık 15$ ödüyorum ve bütün appstore elimin altında doğrumu anladım?

başka ne gibi artıları var?  

15$ bedava be :) bunun için jb yapıyodum.gerek kalmadı :) 

14 saat önce, Aren yazdı: ipawindi 1 yılldır kullanıyorum o arkadaşların dedikleri programlarıda kullandım ama ipawind onlardan 10 kat daha iyi bir program ve çok çok çok çok hızlı diğerleriye indiriyorsun % 70 ini açamıyorsun bile ipawindte o sorun yok uygulmaya güncelleme geldiği zaman kendi içerisinden güncelleyebiliyorsunuz ve en güzel tarafı adama ne zaman mesaj göndersem 5 dakika içinde cevaplıyor sorununu çözene kadarda devam ediyor yıllık 15$ ama applestore da bu fiyata oyunlar var artık navigasyonları saymıyorum bile 

Şimdi yıllık 15$ ödüyorum ve bütün appstore elimin altında doğrumu anladım?

başka ne gibi artıları var?  

15$ bedava be  bunun için jb yapıyodum.gerek kalmadı  

15$ herşey bedeva

Artıları ise

-Tr store da olmayan uygulama ve oyunlar

-Bazı cydia ile yüklenebilen sadece imoviebox imusicbox ve kodi gibi programlar

-Benzer uygulamalarda olmayan hızlı destek

-İstediğiniz uygulamadan istediğin kadar yükle örneğin 2 adet whatshaap veya Twitter

-istediğin uygulamanın eski sürümüne ulaşabilirsin

-çok çok hızlı indirme yapabiliyorsunuz bekleme yok

Aklıma gelenler bunlar

android e geçiş başlıyor ios 9 dan sonra bence iphone çok kullanıcı kaybeder. z5 compatc bekleniyor !!!

Bir saat önce, 007aliinan yazdı:

android e geçiş başlıyor ios 9 dan sonra bence iphone çok kullanıcı kaybeder. z5 compatc bekleniyor !!!

Öncelikle hayırlı olsun sonrasında ısrarla z5 compact diye her cümlenizin sonunu bağlama nedeninizi net bir şekilde öğrenebilir miyim? Yani kızgınlığınız iphone cihazlarına mı yoksa yazılıma/ios'a mı? Bu arada sony mobile platformunundan da çekiliyormuş google da okuduğum haberlere göre...Yani sizi kızdıran apple'ın sürekli yazılım güncellemesiyse eğer, sony cihazınızın hiç güncelleme almaması ya da 2 yılda bir güncellenmesi sizi mutlu edecek galiba...Ne diyelim tekrar hayırlı olsun.

Edited by fategitimat
  • Like 1

9 saat önce, 007aliinan yazdı:

yolunuz açık olsun her çıkan yeni sürümde aynı mesajlar apple bitti böyle sürümmü olur apple battı samsung apple ı 8 e katladı ya açıkça diyinki ben apple kullanamıyorum bukadar yenilik bana fazla ben çakma işletim sistemi kullanmayı daha çok seviyorum 

adamlar sadece telefon ve bilgisayarlarıyla dünyanın 1 numaralı şirketi olmuş ama sizi memnun edemiyor yazık adamlara

siz geçin androide apple ın sizin gibi kafalara ihtiyacı yok zaten 

• Like 3

Bence apple

Pizza dükyanı açmaktır android ise eve sipariş götüren kişidir maden apple karşıtlığı varsa lumnia/windows daha mantıklı

• Like 1

Arkadaşlar merhaba, bakın kızmayın ama şu jb ve sürüm kavgası gerçekten bozuyor burayı. Her yeni sürüm çıktığında aynı kısır tartışmalar. İlk iPhone'dan beri kullanan ve 3 kere Android cihaza geçen biriyim. iOS 5 den de memnun olmayanlar vardı, şimdi 9'dan da memnun olmayan var. Ama her yeni sürüm çıktığında gelip iOS ve Jailbreak forumlarında Apple öldü, iOS bitti, Jailbreak artık çıkmayacak gibi kısır tartışmaları hortlatmanın alemi yok. iOS 8 için jailbreak yakında diye bi haberi paylaşmıştım. Konunun altında cevap yazan bazı arkadaşlardan yemediğimiz laf kalmadı. Hayal kurmayın jb bitti, 8 ile jb tarih oldu boşuna konu açıp milleti heveslendirmeyin, iOS 8 ile jb bitti ben gidip galaxy s5 alacam vs. vs. uzar gider. Biz o bilgileri ve yeni haberleri buraya yazdıktan sonra 1 ay filan geçmişti ki Jailbreak çıktı. Bu sefer aynı arkadaşlar aman sürüm yükseltmeyin, aman bi hevesle güncelleme yapmayın, aman dikkatli olun jb gitmesin diye mesajlar attılar. iOS 9 çıktı, elbette sorunları var. Hepimiz biliyoruz ve tartışıyoruz zaten bu sorunları. Zorunlu haller dışında bi hevesle yeni sürüme geçip de her Allahın günü forumda jb ve apple hakkında şikayet yazan arkadaşları anlamıyorum. Kusura bakmayın ama gerçekten birbirinin aynısı sıkıcı mesajlar. Apple size jb garantisi vermedi arkadaşlar, ha bire gelip yok galaxy alacam yok xperia yeni model bekliyorum vs. demenin mantığını anlamış değilim. Daha önce 3 kere Android deneyimi yaşadım, sonra pişman olunca maddi olarak çok zarar ettim. BEN SİZE BİR BİLGİ VEREYİM, KESİN BİLGİDİR. iOS 9.1 mi olur 9.2 mi olur yoksa 9.3 mü olur onu bilmem, ama jailbreak çıkar. 

• Like 5

Zaten Apple da jb ile müşteri kazanıyor diyebilirim. Çünkü jb olmasa yapılcak çok az şey var. Bu telefon jb ile de stabil çalışıyorken daha fazla özellik kullanmak muhteşem. Çoğu kullanıcı bu yüzden iOS seçiyor. Apple bir açığı kapatmış olabilir ama başka bir açık yapar. Çünkü jb hiç olmazsa apple kullanıcı kaybeder. Güya işte biz açık kapatıyoruz jb yi engellemeye çalışıyoruz diye haber yapıyorlar ama onlar da biliyor jb li iphone'un daha fazla satıldığını (jb için satın alındığını) . Tamam 9.1'de jb çıkmayacak diyorlar ama illaki bir sürümde çıkar bu. Şu an da zaten jb yapmak iyi değil çoğu tweak çalışmıyor çok da stabil değil ama diğer sürümlerde mutlaka çıkar bence. Şimdi z5 compact'ı hala istiyorsanız alabilirsiniz

• Like 4

Sahsen ben bir hata yaptım androide lg3 ile geçiş yaptım ve en büyük hatam oldugunu anlayınca cihazı yegenime hediye ettim iphone 6 geçtim 6s cıkınca cihazı 2binliraya satıp 6s aldım bu sistemleri karşılaştırmak bile hata öyle bir hata yapmayın acı tecrübemden biliyorum

• Like 5