Jump to content
Sign in to follow this  
piloter

Engellenen kişi hakkında

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar arkadaşın cihazında gördüm herhangi birin aramalardan engellediğinde arayan kişi sizi aradığında meşkul sesi vermekle birlikte aranan kişinin ekranında engelli kişi arıyor diye uyarı çıkıyor iphone 5s de bu uygulama kullanılabilinirmi yada bu uygulama storede varmıdır paylaşımlarınızı bekliyorum Saygılarımla...

iPhone kendi özelliğinde mevcut

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10 dakika önce, piloter yazdı:

açıklarmısınız bende niye yok? engellediğiniz kişi sizi aradığında arayan kişiyi nasıl görebilirim

kişilere girin herhangi bir kişinin içinde bu arayanı engelle yazar.bu şekilde sizi arayan her aradığında otomatik meşgule düşer sizse cevapsız çağrı alırsınız

Bir saat önce, canfacan yazdı:

kişilere girin herhangi bir kişinin içinde bu arayanı engelle yazar.bu şekilde sizi arayan her aradığında otomatik meşgule düşer sizse cevapsız çağrı alırsınız

cevapsız çağrı alamıyorum işte bana bu lazım zaten iphone5s de yok deneyen varsa lütfen acil

Bir saat önce, canfacan yazdı:  

cevapsız çağrı alamıyorum işte bana bu lazım zaten iphone5s de yok deneyen varsa lütfen acil

Nasıl yok. Sattığım 5S de vardı. Her iPhone da var. İos7 ile gelen bir özellik.

18 saat önce, Tra4nce yazdı:

arkadaşım meşkul veriyor denemeyi yaptık şu an yine ama cevapsız çağrı şeklinde arayan kişi görünmüyor sizlerde deneyebiliriniz

18 saat önce, Tra4nce yazdı:  

arkadaşım meşkul veriyor denemeyi yaptık şu an yine ama cevapsız çağrı şeklinde arayan kişi görünmüyor sizlerde deneyebiliriniz

Bahsettiginiz ozellik samsung cihazlarda var fakat iphone da ios7 ile gelen engelleme izelligi ekrana cevapsiz arama dusurmeden karsi tarafa mesgul tonu verir. Ben kullandigim hic bir iphone cihazinda engellenen kisinin cevapsiz aramasini gormedim sayet. Jb ile yapilabilen bir ozellik olabilir ama standart ( jb olmayan ) iphone uzerinde oyle ir cevapsiz gosterimi yok diye biliyorum.

Twitter : @tanseler

İmessage : tansel.er@iphoneyardim.net

Hizli yanit alabilmek icin alinti yaparak cevap verin

• Like 1

aynı şekilde bende çağrıyı göremiyorum, engelliyor fakat ekranda bununla ilgli bişey çıkmıyor bende de

aynı şekilde bende çağrıyı göremiyorum, engelliyor fakat ekranda bununla ilgli bişey çıkmıyor bende de

Sanirim arkadasin bahsettigi ekranda gorunen cevapsiz arama gelen aramayi mesgule atinca ekrana cevapsiz olarak dusen arama. Ekranda gorunen cevapsiz arama icin bundan bahsedilmis olabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone ile bende çok fazla kullanıyorum bu özelliği.

Şöyle açıklayayım; birini engellediğinizde, o sizi aradığında yada mesaj attığında hiç bir şekilde görmüyorsunuz. Yani tüm engelleme olayları falan arkaplanda hallediliyor. Size hiçbirşey göstermeden hallediyor o işi iPhone.

Ama android cihazlarda durum farklı. Engellediği kişi engelledim diye uyarı veriyor. Hatta engeli kişiden mesaj geldiğinde "spam" klasörüne atıyor. Yanı sonradan siz onu isterseniz tekrar okuyabiliyorsunuz.

Uzun lafın kısası iPhone'da öyle engellediğiniz kişinin bilgisini maalesef göremiyorsunuz(aramalarını,mesajlarını..vs) . Bazı arkadaşlar ben yaptım oluyordu demiş, lutfen insanları yanlış bilgilendirmeyin! Yok oyle birşey iPhone'de. Hiç bir iOS sürümünde de olmadı.

İyi forumlar

Tepetaklak ile iPhone6'dan gönderildi.

Merhaba arkadaşlar arkadaşın cihazında gördüm herhangi birin aramalardan engellediğinde arayan kişi sizi aradığında meşkul sesi vermekle birlikte aranan kişinin ekranında engelli kişi arıyor diye uyarı çıkıyor iphone 5s de bu uygulama kullanılabilinirmi yada bu uygulama storede varmıdır paylaşımlarınızı bekliyorum Saygılarımla...

Truecaller uygulamasının kendi engelli listesini rehbere Spam Olarak İşaretlenmiştir olarak kayıt eder sync me uygulaması ise kendi listesini istenmeyen arama

Olarak kayıt eder size gelen aramalarda bazen bu listeden arama gelir isim olarakda nasıl kayıt edildiyse oyle ekrana cıkar arkadaşının kulandıgı farklı bir uygulama da olabilir

Sanirim arkadasin bahsettigi ekranda gorunen cevapsiz arama gelen aramayi mesgule atinca ekrana cevapsiz olarak dusen arama. Ekranda gorunen cevapsiz arama icin bundan bahsedilmis olabilir.

Bune yahu tekerleme gibi olmus. Anlamak icin 3 kere okudum.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk