Jump to content

InstaMessageVIP Üyelik (Flex 2 Hack)

Rate this topic

samir555

Recommended Posts

Arkadaşlar kendim kullanıyorum paylaşmak istedima46086f063346cb79fbd4e0af9ec13a7.jpgSent from my iPhone using Tapatalk

Samir bu program ne programdıki hackı da lazım olsun?

Sent from my iPhone using Tapatalk

MobileTrends Inc.: InstaMessage - Instagram’da Buluş, Sohbet Et, Takıl

https://appsto.re/tr/ZQjgH.i

Arkadaşlar kendim kullanıyorum paylaşmak istedima46086f063346cb79fbd4e0af9ec13a7.jpgSent from my iPhone using Tapatalk

Samir bu program ne programdıki hackı da lazım olsun?Sent from my iPhone using Tapatalk

MobileTrends Inc.: InstaMessage - Instagram’da Buluş, Sohbet Et, Takıl

https://appsto.re/tr/ZQjgH.i

Flex 2 de gözükmüyor

Flex2 Bende göremedim ?

En alt instamessage derken anlayamadım? Flex2 instamessage bakınca içi boş detaylı yazarsan çok iyi olur kardes herkezde yararlanır

Konuya ekledim görsel olarak anlatdım

• Belmaci changed the title to InstMessageVIP Üyelik (Flex 2 Hack)

Merhaba,

Paylaşım için teşekkürler ama;

Uygulamayı nereden yüklediniz ne işe yarıyor bunlar hakkında bilgi vermemişsiniz ?

Siz kullanıyorsunuz ancak biz ne işe yaradığını bilmeden neden kullanalım ? 

• Belmaci changed the title to InstaMessageVIP Üyelik (Flex 2 Hack)
Merhaba,

Paylaşım için teşekkürler ama;

Uygulamayı nereden yüklediniz ne işe yarıyor bunlar hakkında bilgi vermemişsiniz ?

Siz kullanıyorsunuz ancak biz ne işe yaradığını bilmeden neden kullanalım ? 

Merhaba bende teşekkür ederim uygulama zaten popülerAyrıntılı şekilde anlatmadım o yüzden.Facebook, Twitter ve Google+ gibi sosyal paylaşım ağlarında yer alan arkadaşlarınız ile sohbet etme yada mesaj gönderme hizmetleri mevcut. Fakat Instagram uygulaması üzerinden arkadaşlarınız ile mesajlaşma ve sohbet etme imkanı bulunmuyor. Şimdilik Instagram tarafından sunulmayan sohbet imkanı Future Bits Ltd. tarafında hazırlanan InstaMessage uygulaması ile sağlanıyor. Instagram kullanıcı adınız ile giriş yapacağınız InstaMessage ile arkadaş listenizin dışında Keşfet sekmesinde size en yakın ve popüler kullanıcıları bulabiliyorsunuz.Bu uygulamada sohbetin dışında fotoğraf paylaşımıda yapabilirsiniz. Herkes tarafından görülmesini istemediğiniz fotoğrafları InstaMessege ile sadece arkadaşlarınız ile paylaşmanız mümkün. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz InstaMessage uygulamasını iOS yada Play Store’dan indirebilirsiniz.

• Like 1

On 04.12.2015 16:46:52, eren73546 yazdı: Instamessege kategorisinde zaten fazla yok orda vip yazanı ekiyceksin

bende bu kategori boş ?

Ortadaki buluta basıp en üstteki upload by server diye bi seçenek var ordan manuel olarak buldum ben.

iPhone 6S Space Grey 9.0.2 Jailbreaked

On 04.12.2015 16:46:52, eren73546 yazdı: Instamessege kategorisinde zaten fazla yok orda vip yazanı ekiyceksin Sent from my iPhone using Tapatalk

bende bu kategori boş ?

Ortadaki buluta basıp en üstteki upload by server diye bi seçenek var ordan manuel olarak buldum ben.

Konunun başında zaten görsel olarak anlatdım

On 04.12.2015 16:46:52, eren73546 yazdı: Instamessege kategorisinde zaten fazla yok orda vip yazanı ekiyceksin Sent from my iPhone using Tapatalk

bende bu kategori boş ?

Ortadaki buluta basıp en üstteki upload by server diye bi seçenek var ordan manuel olarak buldum ben.iPhone 6S Space Grey 9.0.2 Jailbreaked

Konunun başında zaten görsel olarak anlatdım

Arama yapan arkadaşlar gibi ben de bulamadım bilgiyi oyüzden verdim

On 07.12.2015 at 12:24, samir555 yazdı:

Aynen başkada yok kiymetimi bilinemoji3.pngemoji23.pngYararlı paylaşım

Ben Flex 2 indirdim kurdum ama bende öyle server çıkmıyor hangi repodan kullanıyorsun dostum flex 2 yi bide versiyon kaç ?