Jump to content
Sign in to follow this  
ilyadaberna

Acer aspire v3-571g

Rate this topic

Recommended Posts

elimdeki laptop ve 2 gundur ugrasiyorum nafile bilen arkadaslardan ricam buna kurulan sistem varmi

Bilgisayar:
      Bilgisayar Türü                                   ACPI x64 tabanlı bilgisayar  (Mobile)
      İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows 10 Home
    Anakart:
      CPU Türü                                          Mobile QuadCore Intel Core i7-3632QM, 3100 MHz (31 x 100)
      Anakart Çipseti                                   Intel Panther Point HM77, Intel Ivy Bridge
      Sistem Belleği                                    8007 MB  (DDR3 SDRAM)
      BIOS Türü                                         Unknown (12/04/2012)
    Görüntü Birimi:
      Görüntü Bağdaştırıcısı                            Intel(R) HD Graphics 4000  (2176 MB)
      Görüntü Bağdaştırıcısı                            NVIDIA GeForce 710M  (2 GB)
      3D-Hızlandırıcı                                   Intel HD Graphics 4000
    Çokluortam:
      Ses Bağdaştırıcı                                  Intel Panther Point HDMI @ Intel Panther Point PCH - High Definition Audio Controller [C-1]
      Ses Bağdaştırıcı                                  Realtek ALC269 @ Intel Panther Point PCH - High Definition Audio Controller [C-1]

v5 471 pg ye osx elcapitan kurdum kullanıyorum wifi yok ses sorunlu ama çalılıyor güç yönetimini kuramadım 1,7 ghz den yukarı çıkmıyor. bildiğim başka sorunda yok. nasıl kurdum pm at

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.hackintosh.zone/hackintosh-topic/4538-acer-aspire-v3-571g-mavericks-1090-to-1095-quick-installation-guide-full-working-qeci-and-hdmi-output-kext-included/

Verdiğim linkte sorunsuz kurulum yapılmış orayı bir incele istersen bende de aynı laptop var ileride dual boot olarak kurmayı düşünüyorum.

• Like 1

On 06.01.2016 at 21:55, hellscorpion yazdı:

http://www.hackintosh.zone/hackintosh-topic/4538-acer-aspire-v3-571g-mavericks-1090-to-1095-quick-installation-guide-full-working-qeci-and-hdmi-output-kext-included/

Verdiğim linkte sorunsuz kurulum yapılmış orayı bir incele istersen bende de aynı laptop var ileride dual boot olarak kurmayı düşünüyorum.

Evet o makaleyi okudum ama rusca bolum ki, sanırım biosla alakalı en önemli bölüm karışık geldi bana anlayamadım...

Ben şu anda sorunsuz şekilde yükledim oynamalar yapıyorum ekran kartını nvidia yı kullanamıyorum bir şekilde hallettim sandım fakat onda da 4mb olarak gördü :D  eğer mesaj yolu ile ulaşırsan yardımcı olabilirim bildiğim kadarı ile 

bu arada nvidia GT 640m bunu sorunsuz eklersem bi sıkıntım kalmıyor 

• Like 1