Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
turgutilbars

iPad Air 2 çok geç şarj oluyor.

Rate this topic

Recommended Posts

9833df92a7e870bf729bf9cd5dfb0a48.jpg581bbed04dcaa04e6f9c8d2f604c316b.jpgb6bf79afe8fa3b1a26a78e426aba0883.jpg

Cihazı ikinci el olarak aldım acaba yan sanayi mi?

Şimdiden teşekkürler.

Sent from my iPad using Tapatalk

Kablosu yumusakmi sertmi sert olanlar genelde yan sanayi oluyo ama yan sanayiler genelde sarj olmuyor hatasi veriyor. Bence adaptörde bi skinti var o yan sanayi olabilir

• Like 1

Kablosu yumusakmi sertmi sert olanlar genelde yan sanayi oluyo ama yan sanayiler genelde sarj olmuyor hatasi veriyor. Bence adaptörde bi skinti var o yan sanayi olabilir

Kablo sert gibi durmuyor. Normalde iPad Air 2 de veya iPad'lerde sıfırdan yüze ne kadar sürede şarj oluyor?

Abimde ipad air var onunda kablosu yan sanayiydi ve şarja takınca şarj olmuyor ibaresi çıkıp çok yavaş şarj ediyordu bende amazon'dan şu üründen iki tane sipariş ettim dün geldi kablo apple sertifikalı ve canavar gibi çalışıyor. Abim bile çok beğenmiş ve bana ipad'ın eskisinden çok hızlı şarj olduğunu söyledi...

9833df92a7e870bf729bf9cd5dfb0a48.jpg581bbed04dcaa04e6f9c8d2f604c316b.jpgb6bf79afe8fa3b1a26a78e426aba0883.jpg

Cihazı ikinci el olarak aldım acaba yan sanayi mi?

Şimdiden teşekkürler.

Ya adaptorde ya da İpad de bir sıkıntı var. Garanti var ise servise gidin. Adaptör veya kablo sıkıntılı ise anında değişim Yapılıyor. Sorun cihazdan kaynaklanıyor ise baktirmaniz Lazım.

Twitter : @tanseler

Instagram : @tanseler

iMessage : tansel.er@iphoneyardim.net

"Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yapın"

• Like 1

İsveçte teknik servisim ben sorunun tamamen şarj ile alakalı ;) hatta birinci seçenek adabtör çakma yan sanayi vs olduğu zaman oluyor diğeri kablo ile alakalı olur o çok nadirdir şarj eder ama kablo gönderilen akımı tam iletemez şarz süresi uzar genelde 99 dan sonra 100 ü tamamlamaz 99 da durur söker takarsın 100 yapar ve normalden daha hızlı şarj tüketimi yaşarsın ;) bana kalırsa eğer en temizi gidip orjinal şarj seti alman veya orjinal kablo olan varsa kabloyu değiştir dene sorun devam ederse başlığı değiştirirsin ;) normal telefon şarjı deneme çünki onlar 5 lik sana 10w lazım ipad için. İpadde sorun olsaydı eğer hiç şarj etmezdi ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk