Jump to content

iOS 9.2 ve iOS 9.3 Jailbreak Haber ve Dedikoduları

Rate this topic

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar ve selamlar. Hazır konu bu kadar dağılmış ve bir moderatör arkadaş da uyarı yapmışken bende fikrimi söylemek istiyorum. Dikkatinizi çekti mi bilmem ama son zamanlarda

(ÇIKTIĞI GÜN SIRAYA GİRİP ALDI )

Bi karaborsa eksikti. Git alıyorum-satıyorum kısmına aç konunu. Bilinçsiz insan...

Posted Images

Arkadaşlar, fake denemenize gerek yok videoda Cydia'yı aşağı - yukarı çekerken belli oluyor.

Sürümünüzü kaybetmeyin.

Belli zaten hiçbir yerde haber yok

Sent from my iPhone 6 Plus Silver using Tapatalk

Arkadaşlar, fake denemenize gerek yok videoda Cydia'yı aşağı - yukarı çekerken belli oluyor.

Sürümünüzü kaybetmeyin.

Çok gerçekci geldi aracı indirdim beta profil yüklüyordum bakayım dedim foruma ya. Neyse sabaha çıkar kokusu bakalım. 5.dk da videoyu kesmesi ve cydiaya girdiğinde status bar siyah renkte olması kuşkulandırdı. Kusura bakmayın yanlış haber verdim sanırım. İyi geceler cümleten.

 İphone 6 64 GB Gold İOS 9.2????

Benim  görüşüm 9.1 - 9.2 - 9.2.1 sürümlerinde jailbreak açığı bulunmuş ise ve bu açık en son çıkan 9.3 beta sürümünde de düzeltilmemiş ise 9.3 final çıkana kadar jailbreak aracını yayınlamayacaklardır.

Yeni bir video daha.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yeni değil daha önce Luca Todesco paylaştığı video yapıyor paylaşmıyormu yoksa salıyormu daha kimse çözemedi bu adamı

ⓣⓐⓟⓐⓣⓐⓛⓚ

3 saat önce, gibilir yazdı:

Benim  görüşüm 9.1 - 9.2 - 9.2.1 sürümlerinde jailbreak açığı bulunmuş ise ve bu açık en son çıkan 9.3 beta sürümünde de düzeltilmemiş ise 9.3 final çıkana kadar jailbreak aracını yayınlamayacaklardır.

9.3 final çıkar anında da 9.4 beta-1 çıkar..bu sefer 9.4 mü bekleyecekler?..Onlar hep hikaye..ben 9.0.2 jailbreak çıktığında gelecek jailbreak için en az 6 ay bekleriz tahminini yapmıştım..6S lere jailbreak gelmedi..Belkide 7 leti bekleyeceğiz..Ayrıca apple 6Slerdeki sqtıştan memnun..Eğer satışlar düşük olsaydı,canlandırmak içşn jailbreak çoktan çıkmıştı..jailbreğin sürümle değil..telefon satışı ile alakası var diyorum kısaca..

saygılar

• Like 1
Bir zamanda hatırlıyorum böyle 9-10 ay jb beklemiştik.Hangi versiyondu hatırlamadım ama buda ona döndü galiba.

Ben ilk iPhone 4S aldığım zamanlar iOS 5.1 de bu kadar uzun süre beklemiştim, iOS 6 çıktığında jb çıkmıştı. O zamana döndük işte, harbiden sıktı artık

Sent from my iPhone 6S Plus using Tapatalk

• Belmaci changed the title to iOS 9.2 ve iOS 9.3 Jailbreak Haber ve Dedikoduları