Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
Veyselyldr

iOS 9.2 ve iOS 9.3 Jailbreak Haber ve Dedikoduları

Rate this topic

Recommended Posts

apple'ın işi gücü yok jble uğrasıcak sanki jb olmasa telefon satmıcak boş muhabbet bunlar

apple'ın işi gücü yok jble uğrasıcak sanki jb olmasa telefon satmıcak boş muhabbet bunlar

Nedense eskiden simkilit olayının kaldırılması bile mümkündü artık mümkün değil. Apple ın buna da ihtiyacı kalmamış olabilir mi? Aynı şey jb için de geçerli sanki.

bu olay gerçek olsa gün yüzüne çıkmaması imkansız ben idda ediyorum apple jaılbreakle ugraşmaz.. sonucta bu telefonu jb yapmayanlara zaten satıyor jb yapanlar ıcınde sureklı jb yı serbest bırakır para kazanır adamlar salakmı ozmn kac surumdur jb yok?

• Like 1

bu olay gerçek olsa gün yüzüne çıkmaması imkansız ben idda ediyorum apple jaılbreakle ugraşmaz.. sonucta bu telefonu jb yapmayanlara zaten satıyor jb yapanlar ıcınde sureklı jb yı serbest bırakır para kazanır adamlar salakmı ozmn kac surumdur jb yok?

Biz de bunu anlamaya çalışıyoruz.

Salaklar vs gibi bir ifade kullanmam ama yanlış politika olabilir. Politikalarının değişmesi olabilir vb. Yanlış karar alamazlar vs diye birşey diyemeyiz. Zaten ne doğrudan jb apple ile ilişkili ne de değil diyebiliyoruz. Süreçlere vs bakarak yorumluyoruz.

Jb her zaman applenın işine gelir. En basitinden tweaklerden kopya çekiyorlar. Bedava fikir. Örneğin flux oldu night mode.

Artı daha önce de dedim. Jb iphone satışlarını %1 bile etkilemez. Şurada aktif olan insanları sayın sadece yeter. Ne demek istediğimi anlarsınız.

Valla bu arada jb olmasına rağmen ben de en az sizin kadar heyecanla bekliyorum. Hem bi sıfırlarım hem de yeni sürüme geçerim diye. Allah sabır versin.

9.0.2 de jailbreaklı "çekemeyen anten taktirsin :)" wifisine bağlı iphone 6s plusumdan şeyttirildi.

• Like 1

Peki o hackerlar neden dansöz gibi kıvırıyor hiç düşündünmü! Ben söylim apple sürekli deişim yapıyor bu sefer jb'ye henüz izin vermedi jb yolunu paylaşmadıda ondan kardeş! Çünkü düşündüğü bişey var elbette bunu biz bilemeyiz ama apple cihazı pro kullanmak isteyenleride mutlaka düşünüyor küstürmek istemiyor apple için bir kullanıcı bile önemli neden diceksin benim plus'un camı kırıldı büküldü kullanıcı hatası denildi değişim yapmıcaklarını söylediler tek cümle söyledim! Ya değişirsiniz yada sizi terk eder samsung'a geçerim dedim hemen değişiyoruz dediler finlandiya türkiye sorumlusu o bir kişi bile apple için çok önemli geçin o palavra jb neki dünyada kaç kişi kullanıyor muhabbetlerini bence siz uyumaya devam edin iyi uykular ...

• Like 2

Nedense eskiden simkilit olayının kaldırılması bile mümkündü artık mümkün değil. Apple ın buna da ihtiyacı kalmamış olabilir mi? Aynı şey jb için de geçerli sanki.

Ben şahsen jb olmasın 5 para vermem appleye.Ne oyun yükleniyor ne müzik ne zilsesi hepsi sıkıntılı yüklemek için saatlerce uğraş

Şuan 8.1.2 yim 9 stabil olmadan jb çıkmadan güncellemem

5 saat önce, BraveheartJK yazdı:

Ne ihtiyaci olacak ? Jailbreak Apple darbe bile yapiyor.. Malum millet uygulamalarin cogunu ücretsiz yüklemek istiyor veya bazilarinda uygulama ici satin alimlarini kandiriyor. hal böyleyken Apple müsreti kaybedebiliyor. Sonuc Developer icin millet yillik 99 dolar ödüyor..

Ben bir program yapayim ucuza satayim ama JB ciksin ve millet bedava kullansin.. Ben daha niye Apple a 99 dolar ödiyeyim ki ozaman? Silerim bir dahada yapmam.. Ve Apple müsteri kaybetmis oluyor..

Ha jailbreak olmadan cihazi satin almayanlar veya cihazlarini satip androide gecenlerin sayisi parmaklarinin sayisini gecmez.. O nedenle Apple yine iPhone satar mi satar..

• Like 2

mesele jailbreak ın geç gelmesi değil aslında insanlar bu kadar donate yaparlarken buna ragmen loofmai diye fake jailbreak cıkartıp milletle makara yapabilmeleri yaptıkları cidden ayıp bence suan tamamen oylesine yayınlamıyorlar 9.3.1 de cıktı kapatılcak bi acık yok zaten direk 9.4 gelicek sacma salak bekletiyorlar milleti uyuz oldum.

• Like 2

Arkadaş bir haber varmı fake olduğunu gördüm en son.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11 dakika önce, EminVeli yazdı:

CfN7du3WAAI1Jo_.jpg

jb nasıl yaptınız emin bey ?

Edited by eminjohn

Ben yapmadım, Twitter'da gördüm... Böyle bir güncelleme alan arkadaşlar var mı?

boyle bir guncelleme var fakat bir şey ifade etmiyor cydia da duruyor fake mi deil mi ne işe yarar bilinmez...

• Like 1

bu jailbreak developerların cektigi bir resimdir.

f384d09da8ef56d9c0e3f8737bd6a370.jpg

Güncelleme yok beyler

iphone 6 plus 64 gb telefonumu sattım sırf cıkmadı dıye

Forumları bırakın gercek hayata dönün amcam doğubankta telefoncu haftasonu orda takılıyorum abartmıyorum 1 tane jbli telefon yok piyasada... Sadece adı apple oldugu için alan sayısı jb için alandan 1000 kat fazladır şekil için alanlar yani

• Like 1

25 dakika önce, eminjohn yazdı:

bu jailbreak developerların cektigi bir resimdir.

repo.tihmstar.net buda bahsi geçen developerin repo adresidir burda vardı kaldırmış...

Edited by ilyadaberna

bu hafta çıkar diye düşünüyorum 9.3.1 de gelir artık :D

iyi aksamlar... bu video yarim saat once falan redditte paylasildi ama ne kadar gercek ne kadar fake bilemem sadece redditt guvenilir bir site oldugu icin paylasiyorum videoyu

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/4dcmfc/jailbreak_ios_931_using_pangu_beta/

Pangu8.com yazıyor FAKE

2 dakika önce, azizgul yazdı:

Pangu8.com yazıyor FAKE

Aynen , benden çok yaşayacaksın valla tam ben yazacaktım:) bide cydia da ne kaynaklara giriyor nede başka birşey yapıyor, çok ağır fake :)

• Like 1

Jailbreak er yada geç ama muhakkak gelecektir. İphone'nun olmazsa olmazıdır. Bunu apple da bilir iphone'u bilinçli kullanan her bireyde, sadece sabırla biraz daha bekleyeceğiz...

Uygulama için dir jb değil AppStore'a den ücretli ücretsiz indirme için vsahre gibi bir uygulama bilginiz olsun

icrackuridevice bu cocuk bişiler paylaşmış bir cacık anlamadım jb çıkıp çıkmadığını nerden takip edicez ?

Ya gelsin artıkda millet bi rahatlasın

• Like 1

Turkcell'den 6s aldım 9.1 çıktı :) bayinin önünde davuz zurna çaldık valla... bu iyi oldu.

• Like 3

b2e24e6a7010af8650cc592b240b9b59.jpg

9.3.1 AppSync çıktı ne iş ?