Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
Veyselyldr

iOS 9.2 ve iOS 9.3 Jailbreak Haber ve Dedikoduları

Rate this topic

Recommended Posts

Pangu da fıs çıktı. Madem yayınlamayacaksın neden 1 hafta diyorsun. Hadi onu geçtim, 9.3.3 final çıktı. Beklemenin anlamı yok

iPhone 6 İle Gönderildi

Bu saatten sonra aniden olmaz :)

iPhone 6 İle Gönderildi

Başka bi foruma yazmış birisi 9.3.3 'de önemli bi açık varmış bu açık cihaz msj ile hakleniyormuş falan apple o açığı final ile kapatmış vs.

Geç kalmadan iOs 10 'dan 9.3.2 dönmek en mantıklısı gözüküyor kendi açımdan zaten kilit ekranına sinir oldum, aynı durumda olanlar bence geçsin bana öyle geliyorki iOs 9 son sürümü paylaştılar bundan sonra başka sürüm gelmicek belkide o yüzden son sürümü güvenli bi şekilde kapatıp bunlar 9.3.2'ye jb'i paylaşabilirler ! O yüzden riske etmeden hemen geçmek en mantıklısı

Başka bi foruma yazmış birisi 9.3.3 'de önemli bi açık varmış bu açık cihaz msj ile hakleniyormuş falan apple o açığı final ile kapatmış vs.

Geç kalmadan iOs 10 'dan 9.3.2 dönmek en mantıklısı gözüküyor kendi açımdan zaten kilit ekranına sinir oldum, aynı durumda olanlar bence geçsin bana öyle geliyorki iOs 9 son sürümü paylaştılar bundan sonra başka sürüm gelmicek belkide o yüzden son sürümü güvenli bi şekilde kapatıp bunlar 9.3.2'ye jb'i paylaşabilirler ! O yüzden riske etmeden hemen geçmek en mantıklısı

Şu an 9.3.1 kullanmaktayım ve çok arada kaldım sizce dönmeler kapanmadan 9.3.2'ye geçsem mi yoksaaaa kalsam mı? Hâlâ geçişler açık değil mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

45 dakika önce, mistika3333 yazdı:

Şu an 9.3.1 kullanmaktayım ve çok arada kaldım sizce dönmeler kapanmadan 9.3.2'ye geçsem mi yoksaaaa kalsam mı? Hâlâ geçişler açık değil mi?

Aynen bende 9.3.1 kullanıyorum 9.3.2 'ye mi geçsem ki. Şaşırdım kaldım ...

Başka bi foruma yazmış birisi 9.3.3 'de önemli bi açık varmış bu açık cihaz msj ile hakleniyormuş falan apple o açığı final ile kapatmış vs. Geç kalmadan iOs 10 'dan 9.3.2 dönmek en mantıklısı gözüküyor kendi açımdan zaten kilit ekranına sinir oldum, aynı durumda olanlar bence geçsin bana öyle geliyorki iOs 9 son sürümü paylaştılar bundan sonra başka sürüm gelmicek belkide o yüzden son sürümü güvenli bi şekilde kapatıp bunlar 9.3.2'ye jb'i paylaşabilirler ! O yüzden riske etmeden hemen geçmek en mantıklısı

Valla kardeşim ben iOs 10'dan mecburen 9.3.2 en fazla düşebilirdim onu yaptım şuan 9.3.2 ve 9.3.3 'e geçiş serbest size geç dersemde 9.3.2'ye geç derim anca ama bellide olmaz jb'nin neye geleceği ama tahmin etmem gerekirse 9.3.3'e gelirse zaten sorun yok hemen geçilir ama 9.3.2'e gelirse tahminim jb aracı 9.3.1'e de jb yapabilir karar senin kardeşim seni etkilemek değil amacım durum çok krıtik

arkadaşlar ne derece doğru bu ?

Taig9 fake. Tamam teşekkür ederim ya yine de 9.3.2'ye geçmeye karar verdim 9.3.1 çok buglu.

9.3.1 de bekleyen arkadaşlar, bence 9.3.2 kapanmadan mutlaka geçin, imzaya kapalı versiyona jb sadece 9.1 de geldi ve malum hiçbir işe yaramadı. Pangunun açıklaması da zaten 9.3.2 jb yaptıkları yönünde. Ayrıca 9.3.2 daha stabil olduğu için imza kapanırsa çok pişman olacaksınız, çünkü mecbur 9.3.3 e geçebileceksiniz.

• Like 1

Günde 10 kez bakmaktan sıkıldım...

1 saat önce, levo1960 yazdı:

Arkadaşlar beklemekten başka yapacak bir şey yok

Aynen. :(

Edited by dr.msucu

9.2.1'e cikma ihtimali yok artik degil mi ? Oyleyse yukselteyim sonra imzalar kapandiginda perisan olmayalim. Ne dersiniz ? 

On 18 Mayıs 2016 at 06:16, seth_my yazdı:

9.1 e çıkmaz diye herkes güncellemişti, imzası kapalı olduğu halde çıkardılar. Beklemekte fayda var

Ben hala 9.2.1'deyim ?

Edited by lost_patrol®

"] 9.2.1'e cikma ihtimali yok artik degil mi ? Oyleyse yukselteyim sonra imzalar kapandiginda perisan olmayalim. Ne dersiniz ? 

On 18 Mayıs 2016 at 06:16, seth_my yazdı: 9.1 e çıkmaz diye herkes güncellemişti, imzası kapalı olduğu halde çıkardılar. Beklemekte fayda var

Ben hala 9.2.1'deyim ?

Şahsi fikrim, kesinlikle 9.3.2 diyorum. Fırsat kaçmak üzere, imzalar açıkken geçin bence.

Final surum 9.3.3 sonucta lakin sahsi fikrim olarak soyle birsey soyleyebilirim. Evet pangu ters kose yaparak 9.1 e cikartti. Tombaladan neyi cikartip jb yapar biraz sans. Fakat gecen yapilan konferansda 9.3.2 de acik oldugunu ve jb nin 1 hafta icinde yayinlanacak olmasiydi. 9.3.3 icin bir aksilik cikarsa 9.3.2 ye jb yayinlanabilir oluyor bence. Ama 9.3.3 icin jb de 8,9 aydan sonra cok uzagimizda degildir. En fazla ios10 icin 2,3 ay daha bekleriz. Gecen bir arkadasimizda ios10 tum iphone serisine gelmeyecegini dile getirdi. Diger telefonlarin cop olmamasi ve ios 9 da kalacak olan iphonelar icin mutlaka ios9 a bir defada olsa tum versiyonlari kaplayacak bir jb gelecektir. Biraz daha beklemekte fayda var zaten eldende baska birsey gelmiyor. Heryerden biraz karisik sekilde yazmis olabilirim kusuruma bakmayin arkadaslar. Iyi aksamlar.

Ya arkadaslar 7-8 aydir hala inanarak beklemenize inanamiyorum yanlislikla update yapanlari telefonu aldiginda jailbreak olmayan versyonlari anladim da digerleri neden hala bekliyor neden update yaptiniz. Beta surumleri bile yukleyip sorun var yazanlar var ne degisiyo anlamak zor. Kullanin gitsin gelirse kurarsiniz. Ne bu isyanlar

9.3.2 ye nasıl geçebiliriz ???

9.3.3 den 9.3.2 ye geçerim o mesele değilde. yedeklerimi yükleyemiyorum o zaman da sürüm düşük uyarı veriyor yarım yamalak yedek almakta istemıyorum var mıdır bunun bir yolu ? itunes veya icloud yedeğini sürüm düşürerek yüklemek ?

Ya arkadaslar 7-8 aydir hala inanarak beklemenize inanamiyorum yanlislikla update yapanlari telefonu aldiginda jailbreak olmayan versyonlari anladim da digerleri neden hala bekliyor neden update yaptiniz. Beta surumleri bile yukleyip sorun var yazanlar var ne degisiyo anlamak zor. Kullanin gitsin gelirse kurarsiniz. Ne bu isyanlar

1. İnanarak beklememek için bir neden mi var? İlk kez mi jailbreak çıkıyor?

2. Jb ile ilgilenen kimse durduk yere sürüm yükseltip anlamsız şekilde jb beklemez, mecbur kaldığı için güncelliyor bu insanlar.

3. Jb meraklısı biri "kullanın gitsin" şeklinde bakmaz olaya, siz jb'yi çok önemsemiyor olabilirsiniz, ancak sadece jb için bu cihazı kullanan insanlar var. Konuya bu şekilde bakmak lazım bence..

Saygılar.

• Like 3

En son JB'mi iCleaner da Wifi Japanco karakter destek servisini kapattıktan sonra elma simgesinde kaldığım için restore ettikten sonra kaybettim
Tabi o sıra safemode a girmeyi bilmiyorum ses tuşuyla falan :/

9.3.3 den 9.3.2 ye geçerim o mesele değilde. yedeklerimi yükleyemiyorum o zaman da sürüm düşük uyarı veriyor yarım yamalak yedek almakta istemıyorum var mıdır bunun bir yolu ? itunes veya icloud yedeğini sürüm düşürerek yüklemek ?

Kişileri easy backup tarzı bir uygulama ile alabilirsin. Eski yedek işe yaramayacaktır.

ed1f250b28a533b0a3c6c185ff36f5d5.jpg

9 saat önce, hltbrky yazdı:

Ben dün 9.3.3 ten 9.3.2 ye düsürdüm yedekte de hic sorun olmadi. shift+güncelle ye basarak yaptim. cihaz 6s

Edited by sevdali_42

Yarın pazar ve hâlâ çıkmadı çıldırıyorum

Daha çok bekleriz biz. 9.3.1'de bende 6s'im ile bekliyoeum bakalım.

çıkar çıkar er yada geç çıktıgında mutlu olucaz hepimiz sabır az daha 8 aydır bekliyoruz ama olsun

Send From iPhone 5S 9.3.2 Without JB

ed1f250b28a533b0a3c6c185ff36f5d5.jpg

cydia ve tweakler hazırlanıyor olabilir bence ben öyle düşünmeye başladım

Send From iPhone 5S 9.3.2 Without JB

9.3.2 e geri yükleme link verebilirmisiniz Ip 6 için