Jump to content

iOS 9.2 ve iOS 9.3 Jailbreak Haber ve Dedikoduları

Rate this topic

Recommended Posts

Aynen şu an tethered baya ağır işliyor bende. Önceden restart springboard dediğimde hemen yapardı şimdi baya bekliyor emektar. Untethered çıktığı an ya 9.3.2'ye ya da 9.3.3'e çok temiz bir geçiş yapıcam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar ve selamlar. Hazır konu bu kadar dağılmış ve bir moderatör arkadaş da uyarı yapmışken bende fikrimi söylemek istiyorum. Dikkatinizi çekti mi bilmem ama son zamanlarda

(ÇIKTIĞI GÜN SIRAYA GİRİP ALDI )

Bi karaborsa eksikti. Git alıyorum-satıyorum kısmına aç konunu. Bilinçsiz insan...

Posted Images

sahsi görüsüm bukadar beklemisiz cihazimizi suan 9.3 en guncel surume alip temiz bir restoreda 2-3 gun daha beklemek. cogu tweak 9x ile zaten uyumlu hale geldi 9.3 için bazi twaekleri birazdaha gelisitiricekler.

• Like 1
Evet pp25 yazmıș ve 32 bit desteği de sunacakmıș

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

O hesap tırt çıktı maalesef fake bi hesap takipçi kasıyomuş yavşaklar

• Like 1
çıkmış yeminlen çıkmış  

sürümüm 9.3.2 sizce nasıl geçeyim ? biran önce geçmek istiyorum ama yanlış birşey yapmayalım aceleyle

Ne çıkmış ?!?

2 dakika önce, sinantaspinar yazdı:

Ne çıkmış ?!?

JB çıkmış işte yaklaşık 10 aydır bekliyordum 10 gündür de konuya bakmıyordum ümidi kesmiştim

• Like 1
2 dakika önce, sinantaspinar yazdı: Ne çıkmış ?!?

JB çıkmış işte yaklaşık 10 aydır bekliyordum 10 gündür de konuya bakmıyordum ümidi kesmiştim

3-4 gündür çıktı :)

2 dakika önce, sinantaspinar yazdı: Ne çıkmış ?!? Sent from my iPhone using Tapatalk

3-4 gündür çıktı

Untethered çıktı diye sevinicektim az daha

Sent from my iPhone 6S Plus using Tapatalk

59 dakika önce, ismailaltun yazdı: Untethered ne zaman çıkar acaba bilgisi olan varmı ?

Zaten untethered.

Kimisi cihaz kapanınca program üzerinden açılıyor yazmış, bu tethred olmuyor mu?

Aynen çıkan jb tethered, cihaz kapanınca tekrar uygulama üzerinden kurmak gerekiyor bu yüzden untethered bekliyoruz

Sent from my iPhone 6S Plus using Tapatalk

Tethered pc ye ihtiyaç duyduğunda oluyordu . Bunda işlemi iphone üzerinden pc ye ihtiyaç duymadan çok kısa bir sürede gerçekleştirebiliyorsun .bu arada pangu sitesinde coming sooon mutlaka güncel bir araçla kaldırılacaktır .

Şimdi, davudx yazdı:

Kimisi cihaz kapanınca program üzerinden açılıyor yazmış, bu tethred olmuyor mu?

Tethered eğer cihaz bilgisayara bağımlıysa tethered olur. Cihaz üstünden yine eski adıyla "just boot" yaparsak teknik olarak bilgisayara bağımlılığı kalmıyor ki bunun ismi de da untethered yada semi-untethered Jailbreak olur.

Tethered pc ye ihtiyaç duyduğunda oluyordu . Bunda işlemi iphone üzerinden pc ye ihtiyaç duymadan çok kısa bir sürede gerçekleştirebiliyorsun .bu arada pangu sitesinde coming sooon mutlaka güncel bir araçla kaldırılacaktır .

Tveakleri tekrardan mi kuruyorsunuz ?

59 dakika önce, ismailaltun yazdı: Untethered ne zaman çıkar acaba bilgisi olan varmı ? Sent from my iPhone using Tapatalk

Zaten untethered.

Kardeş bu bildiğim kadarıyla hatta yanılmıyorsam untethered jailbreak

59 dakika önce, ismailaltun yazdı: Untethered ne zaman çıkar acaba bilgisi olan varmı ? Sent from my iPhone using Tapatalk

Zaten untethered.

Kimisi cihaz kapanınca program üzerinden açılıyor yazmış, bu tethred olmuyor mu? Sent from my iPhone using Tapatalk

Kardeş bu bildiğim kadarıyla hatta yanılmıyorsam untethered jailbreak

Pardon yaa tethered yazacaktım

Şimdi, davudx yazdı: Kimisi cihaz kapanınca program üzerinden açılıyor yazmış, bu tethred olmuyor mu?

Tethered eğer cihaz bilgisayara bağımlıysa tethered olur. Cihaz üstünden yine eski adıyla "just boot" yaparsak teknik olarak bilgisayara bağımlılığı kalmıyor ki bunun ismi de da untethered yada semi-untethered Jailbreak olur.

Bu tarz bir jb aracı çıkmıştı iOS hangi sürümdü hatırlamıyorum, semiuntethered olarak çıkmıştı, daha sonra cydia üzerinden bir araç yayınlandı ve untetherede dönüştürüldü. Bunun gibi birsey olur sanırım.